محمود فکری بعد از مشورت با همکاران خود در نهایت به این نتیجه رسید از خطای وریا و رشید به خاطر بازی مهمی که استقلال پیش‌رو دارد چشم‌پوشی کند و شاید در وقت دیگر با خطای این دو بازیکن برخورد کند.

وریا و رشید مقابل سپاهان بازی می‌کنند

خبرورزشی/ لیگ برتر ایران؛ در بازی استقلال - نساجی دو بازیکن آبی‌ها دست به رفتارهایی زدند که عبور از خط قرمز بود. وریا با حالت عصبانی و به هنگام تعویض میدان را ترک کرد. او با حالت دست به این تصمیم معترض شد و با حالت عصبانی زمین بازی را ترک کرد که دوربین‌ها او را گرفتند. رشید مظاهری هم بعد از بازی گفت تفکرات محمود فکری موجب ایجاد فشار روحی و روانی روی او و حسینی شده است و سرمربی استقلال انتظار دارد در تیم او دروازه‌بان‌ها هیچ وقت گل نخورند. 

محمود فکری بعد از بازی و در مصاحبه‌هایی که داشت به صراحت نشان داد قصد برخورد با این دو بازیکن را ندارد و به هر دو بازیکن در بازی با سپاهان بازی خواهد داد. در مصاحبه محمود فکری در مورد رفتار وریا می‌خوانیم: «نمی‌دانم مسائل بازی با نساجی چه بوده است. یک وقت‌هایی در بازی این اتفاقات پیش می‌آید اما به عنوان کاپیتان تیم از وریا توقع بیشتری دارم. همیشه به این شکل بوده است که او را تیم را جمع می‌کرده و نقش بزرگی را در تیم ایفا می‌کرده است. در این‌جور موارد نیز انتظار می‌رود صبوری بیشتری داشته باشد اما به هر حال انسان است و یک جاهایی خسته و عصبانی می‌شود. فشار روی بازیکنان زیاد است و امیدوارم موارد مختلف برطرف شود تا عزم خود را با انرژی بیشتر جزم کنیم تا اگر قسمت و تقدیر بود که در نیم‌فصل دوم هم در خدمت استقلال باشیم، کار خود را انجام بدهیم.»

دیدار سپاهان - استقلال شنبه هفته آینده در اصفهان برگزار می‌شود. او بعد از مشورت با همکاران خود در نهایت به این نتیجه رسید از خطای این دو بازیکن به خاطر بازی مهمی که استقلال پیش‌رو دارد چشم‌پوشی کند و شاید در وقت دیگر با خطای این دو بازیکن برخورد کند. البته اگر شاید مربی دیگری به جای محمود فکری بود این دو بازیکن را کنار می‌گذاشت. حتی به صورت موقت تا در کمیته انضباطی باشگاه در مورد رفتار خود توضیح دهند. جالب اینکه محمود فکری در ابتدای فصل روی نظم و انضباط تیمی تأکید ویژه‌ای داشت و بارها و بارها در این‌باره با وریا صحبت کرد و از او خواست به عنوان کاپیتان تیم در سرلوحه احترام به نظم و انضباط تیمی باشد اما این‌بار بازیکنی که از خط قرمز عبور کرد، وریا بود.

برچسب‌ها

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 2
 • تا ابد سرخ IR ۱۱:۲۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
  7 0
  فكري در حد و اندازه اين حرفها نيست كه بخاد با كسي برخورد كنه،،يني به اين حرفها نميخوره....
  • جذبه NO ۱۲:۳۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
   0 5
   اره شما راست میگی، فقط یحیی اهل برخورد هستش. از جذبه اش میباره که چقدر بازیکن ازش حساب میبره....

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

پربازدیدترین