سخنگوی باشگاه استقلال گفت: در این دو روز شایعه شده که در نشست هیئت مدیره تماسی از طرف وزیر با اعضای هیئت مدیره گرفته و به ما اعلام شده که از آقای فکری حمایت کنید ولی از اساسا این موضوع این کذب است.

واکنش سخنگوی استقلال به تماس وزیر، اولتیماتوم به فکری و مذاکره با قلعه نویی/ هشدار به هواداران معترض

خبرورزشی - حجت نظری که به صورت آنلاین پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود در خصوص آخرین وضعیت باشگاه استقلال اظهار و پست آذری جهرمی علیه این باشگاه گفت: آقای آذری جهرمی خودش اعلام کرد این موضوع را در قالب وزیر اعلام نکرده و مثل یک هوادار آن مطرح کرده است. باشگاه استقلال هم پاسخی به صحبت‌های هواداری نمی‌دهد چون در شان ما نیست این کار را انجام بدهیم.  

وی  با اشاره به کمک‌های اسپانسر باشگاه استقلال افزود: وعده‌هایی به ما ارائه شده تا جایی اگر نیاز باشد حتی کمک‌های ارزی هم به ما انجام بدهند. در این بین آقای آصفی هم با توجه به تجاربی که در این حوزه دارند ورود خواهد کرد. کارگزار باشگاه در این مدت زحمات زیادی کشیده و بعد از این هم در کنار ما خواهد بود.

سخنگوی استقلال در خصوص اینکه آیا باشگاه در انتخابات به علی کریمی رای می‌دهد یا خیر گفت: ما در این زمینه هنوز جلسه‌ای نداشتیم و تصمیم نهایی را هنوز اتخاذ نکرده‌ایم. همه گزینه‌ها را مد نظر داریم و اگر نیاز باشد با مدیرعامل و هیئت مدیره جلسه خواهیم داشت. در مجموع منافع استقلال را در نظر می‌گیریم، ممکن است این تصمیم گیری علنی و یا غیر علنی گرفته شود اما منافع باشگاه لحاظ می‌شود.

نظری در پاسخ به این سوال که آورده هیئت مدیره برای باشگاه استقلال چه بوده است عنوان کرد: ما از ابتدا فعالیت‌های باشگاه را در هیئت مدیره بخش بندی کردیم و قرار است هر کدام از اعضای هیئت مدیره به مدیرعامل کمک کنند. من در حوزه فرهنگی-رسانه، عبدیان در حوزه ورزشی، خلیل‌زاده در حوزه اقتصادی و آصفی در حوزه بین الملل به مدیرعامل کمک خواهد کرد. مطمئنا همه کسانی که به عنوان نماینده استقلال مشغول فعالیت هستند تا روزی که در این باشگاه مسئولیت دارند بهترین اتفاقات را رقم خواهند زد. فعالیت‌هایی هم آغاز شده که در حال به ثمر نشستن است.

وی ادامه داد: متاسفانه فضای رسانه‌ای ما به شکلی است که مملو از غیر واقعی بودن است. بعضا برخی اخبار را تکذیب و برخی مواقع هم آنها را تکذیب نمی‌کنیم. به این دلیل خیلی از اقدامات که رقم خورده در کوران این اخبار گم شده است. در این مدت هم نتوانستیم روی کارهای صورت گرفته و نشان دادن آنها به هواداران تمرکز کنیم. این اتفاق در ماه‌های آتی رخ می‌دهد. در ماه‌های آتی گزارشی به مردم ارائه می‌کنیم تا آنها بدانند بر اساس قانون تجارت عمل کردیم. البته ضعف‌هایی داشته ایم ولی به دنبال اضافه کردن نقاط قوت هستیم.

سخنگوی استقلال در خصوص اینکه آیا ناراحتی اعضای هیئت مدیره از فکری درست است یا خیر گفت: در این دو روز شایعه شده که در نشست هیئت مدیره تماسی از طرف آقای وزیر با اعضای هیئت مدیره گرفته شده و به ما اعلام شده که از آقای فکری حمایت کنید ولی اساسا این موضوع کذب است. مطمئنا در این چند روز دیدید که از سرمربی تیم حمایت کرده‌ایم و حمایت خواهیم کرد. همیشه تلاش کردیم تا استقلال بهترین نتایج را بگیریم. ممکن است ضعف‌هایی داشته باشیم ولی مطمئنا در ادامه راه  پیرامون این مساله صحبت خواهیم کرد.

در این زمینه بیشتر بخوانید:

سخنگوی باشگاه استقلال در نشست خبری این باشگاه در پاسخ به این سؤال که با توجه به جلسه اخیر هیأت مدیره گفته می‌شود به محمود فکری دو مسابقه فرصت داده شده و در صورت عدم نتیجه‌گیری برکنار می‌شود، اظهار داشت: هیچ اولتیماتومی به فکری ندادیم. هیچ کجا مطرح نشده که قرار است دو بازی یا بیست بازی سرمربی تیم باشد. محمود فکری انتخاب هیأت مدیره است و از این انتخاب همچنان حمایت می‌کنیم.

وی افزود: نتیجه‌گیری تیم فکری بستگی به تلاش کادر فنی، بازیکنان و همچنین تیم مدیریتی دارد و همه تلاش می‌کنیم که اتفاق خوبی بیفتد، او سرمربی ما است و  حمایت ما از او حتماً ادامه خواهد داشت. همه پیشکسوتان، مدیران ادواری و هواداران و همه کسانی که با باشگاه استقلال در ارتباط هستند اگر با هم برای یک هدف یعنی تعالی استقلال متحد شویم، بی‌تردید بهترین نتایج را می‌گیریم.

نظری تصریح کرد: همه کسانی که دوست دارند به استقلال خدمت کنند باید بپذیرند افراد دیگری در حال انجام این کار هستند کسانی که به دنبال مباحث شخصی نیستند باید کمک کنند که استقلال نتیجه بگیرد. شرایطی داریم که اگر اتحاد و انسجام‌مان بیشتر شود می‌توانیم دوباره به صدر جدول برگردیم و در آینده نتایج خوبی بگیریم.

سخنگوی باشگاه استقلال در مورد اینکه گفته می‌شود او از این سمت برکنار خواهد شد و مددی سخنگوی بعدی این باشگاه می‌شود، گفت: یعنی قرار است من مدیرعامل شوم؟ از شنیدن بعضی از اخبار مثل جدایی یزدانی و یا برنگشتن میلیچ تعجب می کنم. یزدانی که در تیم ما ماندنی شد و میلیچ هم برمی‌گردد. مشکلاتی برای تأمین منابع مالی به وجود آمده بود که رفع شده و در حال آماده کردن مقدمات بازگشت میلیچ هستیم. در مورد این موضوع عبدیان خیلی زحمت کشیده و باید از او تشکر کنیم.

واکنش سخنگوی استقلال به تماس وزیر، اولتیماتوم به فکری و مذاکره با قلعه نویی/ هشدار به هواداران معترض

وی در خصوص اینکه پس از باخت سنگین گل‌گهر از پرسپولیس عنوان شد امیر قلعه‌نویی از لیست گزینه‌های سرمربی‌گری استقلال کنار گذاشته شد، گفت: ما بنایی بر تغییر فکری نداشتیم و صحبتی هم در مورد جایگزینی او مطرح نبود. اگر روزی به هر دلیلی به این نتیجه برسیم که باید کادر فنی را تغییر بدهیم می‌توانیم در مورد جایگزین‌های فکری صحبت کنیم بنابراین لیستی نبوده که بخواهد کسی اضافه یا خارج شود.همه کسانی که سوابق درخشانی در لیگ دارند و همچنین پیشکسوت استقلال هستند برای ما عزیزند اما صحبتی در مورد جایگزینی محمود فکری نبوده است.

سخنگوی باشگاه استقلال در خصوص اینکه این باشگاه به خاطر بسته بودن پنجره بازیکن جدیدی را نمی‌گیرد، ‌گفت: خیر، اصلاً این طور نیست تا امروز تلاش کردیم با بازیکنان مدنظر فکری از طریق مددی و عبدیان صحبت کنیم. امیدواریم با کسانی که رایزنی شده موضوع به سرانجام برسد. ما دغدغه جذب بازیکن داریم و امیدواریم خیلی زود به نتیجه برسیم. بنا نیست بازیکنی از ما جدا شود تلاش می‌کنیم تمام بازیکنان را حفظ کنیم. از نظر کیفی بهترین تیم لیگ را داریم و تلاش می‌کنیم بعداز چند سال به قهرمانی که خواسته همه هواداران و جایگاه واقعی استقلال است دست پیدا کنیم.

سخنگوی باشگاه استقلال در خصوص اینکه وی قبل از حضور در باشگاه یک استقلالی بود و حالا دستاوردش با حضور در تیم مدیریتی چه بوده است تصریح کرد: انصافا در این مدت همه در حال تلاش بودند و اگر من امروز پشت تریبون ایستادند به خاطر تلاش همکاران رسانه‌ای باشگاه است. در کنار این موضوع در تلاش هستیم تا فعالیت‌های فرهنگی باشگاه را بهبود ببخشیم. ممکن است برخی مسائل در گذشته هم وجود داشته باشد ولی در تلاش هستیم تا نقاط ضعف را کمرنگ و نقاط قوت را پر رنگ کنیم. شاید برخی مواقع شایعات فضای رسانه‌ای حاصل تکثر تریبون‌هایی است که در حوره استقلال  فعالیت می‌کنند اما باید بگویم خوشحالم که از امروز خبر یک دقیقه ای در ساعت 4:44 در رسانه رسمی‌ باشگاه منتشر خواهد شد و هواداران اخبار صحیح باشگاه را از این طریق دریافت کنند. در واقع قرار است اخبار به صورت مستقیم در اختیار هواداران قرار بگیرد  تا هواداران از صحت و سقم آنها مطلع شوند. از نظر شخصی هم در تلاش هستم از ظرفیت‌های دیگر برای باشگاه استفاده کنم. امیدوارم منبعد هر وقت کاری انجام شد در موردش صحبت کنم نه اینکه از قبل بخواهم حرفی بزنم که هنوز به مرحله نهایی نرسیده باشد. مطمئنا  در هفته های پیش رو مطالب قابل توجهی را خواهید شنید.اگر با حمایت همه جانبه تمام کسانی که در استقلال ذینفع هستند اتحاد آبی ایجاد شود بدون شک به زودی شاهد اتفاقات خوبی خواهیم بود.

نظری تاکید کرد: همه ما در حال تلاش هستیم تا شرایط باشگاه را بهتر کنیم. جا دارد از بازیکنان عزیز استقلال بابت مشکلات و ضعف‌هایی که در کار داشتیم عذرخواهی کنیم. از هواداران باشگاه پرافتخار استقلال به خاطر کمبودها عذرخواهی می‌کنم اما آنها باید باور کنند مشکلات زیادی وجود دارد که شبانه روز در حال تلاش هستیم. بخش زیادی از مشکلات مالی میراثی است که از قبل برای ما باقی مانده است. در این شرایط کرونا کار ما را سخت کرده اما ما در تلاش هستیم اوضاع را بهتر کنیم. از پیشکسوتان، مدیران پیشین،هواداران و ... خواهش می‌کنم همه همگام باشیم تا مشکلات را حل کنیم. هر کسی می‌تواند به ما کمک کند آن را از باشگاه استقلال دریغ نکند تا برای موفقیت تلاش کنیم.

سخنگوی باشگاه استقلال با اشاره به صحبت‌هایی که پیرامون برخی تجمعات مطرح می‌شود یادآور شد: امروز آقای مددی در تمرین تیم حاضر شد و اعلام کرد مشکلات در حال حل شدن است. مطمئنا در روزهای آینده این مشکلات از پیش رو برداشته خواهد شد. هوادار باشگاه استقلال باید هوشیار باشد چون ممکن است برخی‌ها بخواهند از آب گل‌آلود ماهی بگیرند و خدای ناکرده هواداری که با نیت پاک تیمش را دوست دارد اسیر و بازیچه این دست افراد شوند.

در این زمینه بیشتر بخوانید:

برچسب‌ها

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 9
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 1
 • کیان IR ۱۸:۲۰ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۴
  3 16
  سلام وصلوات و درود خدا به وزیرکبیروشهیر تاج سوراخ کن
  • دامون IR ۲۰:۴۳ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۴
   7 3
   آقای بشیر حجت نظری دبیر سابق دفتر سیاسی حزب اعتماد ملی!شاید خیلی از طرفدارا ندونن ولی شما بواسطه فعالیتهای تجاری و شخصی خودتون با آقای جویباری و در اصل بخاطر منافع مالی خودتون توی هیئت مدیره بهمراه آقای خلیل زاده پشت آقای فکری دراومدید و باقی اعضا رو راضی به نگه داشتن آقای فکری کردین تا خدای ناکرده یه موقع ایشون ناراحت نشن و منافع مالی شما به خطر نیفته!میشه بفرمایید رشته حقوق شما چه ربطی به حوزه فرهنگ و رسانه داره که شمارو بخاطرش توی هیئت مدیره آوردن؟میشه بفرمائید آورده شما غیر از این اخبار 4:44 دقیقه که میخواین توی سایت باشگاه بزارین دیگه چی بوده؟یعنی از روزی که معاون وزیر تشخیص دادن شما وارد هیئت مدیره استقلال بشین چه کاری برای این تیم انجام دادین؟باور کن آقای سخنگو وقتی از هوادار استقلال حرف میزنین،هوادار میخنده بهتون چون شماها توی هیئت مدیره فقط برای منافع شخصی خودتون ومعاون وزیر کار میکنین نه استقلال!هوادار استقلال فریاد زد"استرا بمونه که فراریش دادین و فریاد میزنه فکری بره که نگهش داشتین"و در کمال وقاحت از هوادار استقلال حرف میزنین!یعنی این یه جمله اینقدر فهمش برای شما مشکل هست؟
  • لنگی ها مافیای فوتبال ایران IR ۰۰:۰۵ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۵
   9 4
   تمامی اعضای هیئت مدیره استقلال و مدیر عامل این تیم دست نشانده مسعود سلطانی فر و پرسپولیسی هستند حتی سخنگوی این باشگاه که مشخصا اجازه نداره از آذری جهرمی که رفیق فابریک سلطانی فر هست شکایت بکنه. فقط جهت اطلاع سخنگوی باشگاه استقلال بگم که آذری حهرمی الان که وزیر هست یک شخصیت حقوقی داره نه حقیقی و هیچوقت نمی تونه به عنوان یک هوادار اظهار نظر کنه. همون طور که اگر کسی در خیابون به ایشون توهین کنه به عنوان توهین به وزیر تلقی می کنن نه توهین به یک فرد حقیقی. البته از عوامل دست نشانده بیش از این هم انتظار نمی رود
 • استقلا لم ارزوست IR ۱۹:۳۲ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۴
  3 4
  برو جمش کن نظری ترسو .شماهمتون ی مشت ترسو وبزدل هستید ک شدید اعضای هیئت مدیره.چ خنده دار.خب این وزیر باید این حرفو بزنه.اما ایشون الان جایگاه وزارت ایران رو داره واینجور با احساس ۳۰میلیون ایرانی بازی بکنه وبعد بگه‌من یه هوادارم.اگ رئیس جمهور هم بیاد طرفداری یه تیموبگری وکری بخونه وبگه من یه هوادارم چه کسی اینو میپذیره.بابا شما یه مشت ترسویی یش نیستید
 • محمدطاها IR ۱۹:۴۵ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۴
  3 4
  فقط خدا خودش به داد استقلال برسه و به هواداران صبر بده با این وضعیت مدیریت باشگاه که همش وعده و وعید میدن استقلال روز خوش نمی بیند باید همشون رو با یه تیپا پرتشون کنیم بیرون ..مسلمان نشنود کافر نبیند این چکیده وضعیت امروز فکری و استقلال است نه بازیکنا فکری رو قبول دارند نه هواداران اگر هم مانده صرفا از سر ناچاری و حمایت پوشالی باشگاه است‌..و اگر فردا نرود دو روز دیگر رفتنی است با این جو که تو استقلال وجود دارد با یه باخت دیگر باید منتظر واکنشهای تند و شدیدتر باشد..
 • سهراب IR ۲۲:۳۶ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۴
  2 4
  حرفای تکراری وعده های سر خرمن ، آقای سخنگو قبل از تو هم هر کی اومد از این حرفا و حتی بهترشم زد ولی نتیجه چی بود ؟ هیچ ، شما هم همون روال گذشتگانتون رو دارید میرید و با این رویه اوضاع بهتر که نمیشه هیچ بدترم میشه و فقط هوادار عاشقه تیم که پشت سر هم داره از بی کفایتی و نالایقی افرادی مثل شما و بقیه اعضای بی مصرف مدیریتی تیم ضربه میخوره.
 • الی IR ۰۴:۵۱ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۵
  1 4
  اگه یه مسوول استقلالی بیاد یک کری واسه لنگیها بخونه باشگاه مافیایی لنگ و رسانه های مافیاییش آنچنان از خجالتش درمیان که مجبوره یا استعفا بده یا معذرت خواهی کنه من از مقامات استقلالی خواهش میکنم یه کری واسه لنگیها بخونن تا معلوم بشه عکس العمل لنگیها چیه ولی میدونم این اتفاق نمیفته چون مقامات استقلالی جرات کری خوندن واسه تیم حگومتی رو ندارن
 • الی IR ۰۴:۵۹ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۵
  2 4
  وزیر گفته فکری بمونه چون اونم یه لنگی هست و مثل بقیه لنگیها موافق موندن فکری است بالاخره چن بازی دیگه بمونه و امتیازاتو از دست بده غنیمته چون فاصله بالنگ بیشتر میشه الان اگه یه وزیری واسه لنگ کری خونده بود رسانه های مافیای سرخ چه واکنشی داشتن؟ واقعا جالبه که میثاقی هم تو فوتبال برتر هیچ اشاره ای به این مسئله نکرد ما غیر خدا کسیو نداریم خدایا انتقام مارو از اینها بگیر مخصوصا از اون وزیری که رییس مجمع دو باشگاه هست ولی از وقتی وزیر شده فقط لنگ عزیزش جامارو درو کرده و استقلال تا میره صدر جدول با یه توطئه زمین میزننش وقتی میره بالای جدول مشکل مالی و ...پیدا میکنه وقتی میره پایین هیچ مشکلی نداره چرا انقد ما مظلومیم
 • الی IR ۰۵:۰۲ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۵
  5 3
  باز هوادارا تجمع گذاشتن سخنگو پیداش شد تا قبلش که گمشده بود

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

یورو ۲۰۲۰

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

پربازدیدترین