مصطفی آجورلو نامزد ریاست فدراسیون فوتبال گفت: به آن کسانی که نشسته‌اند در اتاق‌هایشان و می‌خواهند برای فوتبال تعیین تکلیف کنند اجازه نخواهیم داد برای سرنوشت ما تصمیم بگیرند.

افشاگری نامزد ریاست فدراسیون فوتبال از پشت پرده انتخابات

خبرورزشی - مصطفی آجورلو که در مجموعه الغدیر تهران میهمان نشست اتحادیه فوتبال باشگاه‌های ایران بود، از مسائل پشت پرده در انتخابات فدراسیون فوتبال سخن گفت:

*تا امروز مشکل ما در فوتبال عدم همدلی و اتحاد بود. اگر کنار هم قرار بگیریم و منسجم باشیم هیچکس نمی‌تواند به ما زور بگوید. آنها فکر می‌کنند مصلحت و منافع فوتبال و کشور را بهتر از ما درک می‌کنند؟ قطعاً در اشتباه هستند. متاسفانه می‌بینیم و می‌دانیم که می‌خواهند دخالت کنند. برای خودشان گزینه انتخاب می‌کنند. حرف من با آن بخش‌هایی که هیچ ارتباطی با فوتبال ندارند این است که شما کار را به اینجا رساندید و این مشکلات را ایجاد کردید. لازم نیست این فرد و آن فرد را ببرید و بیاورید که می‌خواهید چه کسی رییس بشود یا نشود. این موضوع ارتباطی به شما ندارد. شما به ما اعتماد ندارید؟ من می گویم این ما هستیم که به شما اعتماد نداریم و خودمان برای فوتبال تصمیم می‌گیریم.

بیشتر بخوانید:

*من چهل سال عمرم را در فوتبال گذاشتم، فوتبال بازی کردم، مربیگری فوتبال را یاد گرفتم و ۳۰ سال هم مدیریت فوتبال کردم، زندگی ما فوتبال بوده در همه این سال‌ها و منافع کشورمان را هم بهتر از آنها می‌بینیم و می‌شناسیم. چرا افراد را صدا می زنید و می‌گویید از این فرد حمایت کن و می‌خواهید فرد مورد نظر خودتان را به کرسی بنشانید؟

*در مورد موضوع اقتصاد فوتبال پیش از این هم گفتم اگر ما همدل باشیم و متحد به خواسته‌ای که داریم دست خواهیم یافت. ۱۵ سال پیش که در اتحادیه بودم می‌توانستیم همین مشکل حق پخش را حل کنیم. بعضی از دوستان رفتند امضا کردند که ما ادعایی نداریم. اگر همان روز متحد و منسجم بودیم تا امروز وضع فوتبال به اینجا نمی‌رسید که همه باشگاه‌ها بدهکار باشند. محور فوتبال در جهان باشگاه‌داری حرفه‌ای است و من به شما می گویم قرار است در کنار هم و با اتحاد و انسجام این مشکلات را حل کنیم. از هیچ مشکلی هم در این مسیر نمی‌ترسیم.تا امروز حق ما را ندادند چون همدل و متحد نبودیم. امیدوارم آینده فوتبال به شکلی رقم بخورد که از این وضعیت خارج شویم.

بیشتر بخوانید:

برچسب‌ها

برگزیده‌ها

خبرویژه

پربازدیدترین

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 6
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • Ariya IR ۱۵:۴۰ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۶
  11 1
  سردار تو خودت وصله ناجوری واسه این پست بهتره جمع نبودی خودت از اونا حساب میشی.فقط علی کریمی میتونه خودشو اصلح و فوتبالی بدونه بین این گزینه ها و لا غیر
  • حقیقت تلخه IR ۲۲:۳۱ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۶
   0 0
   سردار میگه فوتبال بازی کردم خخخخخ ، خب منم فوتبال بازی کردم اصلا مگه میشه فوتبال بازی نکرده باشی! بنده خدا هنوز فرق فوتبال بازی با بازیکن حرفه ای فوتبال رو نمیدونه چه جوری میخواد رئیس فدراسیون بشه؟! با این حساب منم نزدیک چهل و پنج سالی فوتبالی هستم، چون هم بازی کردم هم پای‌ تلویزیون فوتبال نگاه میکنم ، نظرهای کارشناسانه هم میدم! پس منم اسم بنویسم برای ریاست
 • mohammad IR ۱۶:۱۴ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۶
  8 0
  سلام، شما که چهل سال تو فوتبال بودید و با درجه سرداری تو سپاه بازنشست شدید: 1-چطوری 40 سال فوتبال + 30 سال نظام میشه 70 سال 2- شما به عنوان یک نظامی چرا به قانون احترام نمی زاری و منع به کارگیری بازنشسته ها رو زیر پا میزارید؟ 3- راستی سردار کجای این ورزش و فوتبال مملکت نقطه مثبتی داشتید که دلمون رو خوش کنیم. ؟ (نابودی پاس و استیل آذین) میشه یه لطفی کنید با یک انصراف ملت ایران رو خوشحال کنید و فقط طرفدار فوتبال ایران باشید. یا علی.
 • امیرحسین IR ۱۹:۳۲ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۶
  0 0
  آجرلو همونیه که پاس فرستاد همدان
 • صادق IR ۲۳:۲۱ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۶
  0 0
  میشه بفرمائید چه رابطه ای بین نظامیگری و فوتبال ، و اقتصاد و مجلسی و دیپلماسی ،و مملکت داری وجود دارد؟ آخه چرا نظامیان دنبال کار نظامی گریشون نمیرن؟
 • فری عشقی IR ۲۳:۲۱ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۶
  0 0
  همین که شما سه تا که هیچ ربطی به فوتبال نداری کاندید شدی پشت پرده است و بدبخت فوتبال ایران که شمسه تا غیر فوتبالی بشه رییسش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =
Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __
Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __
Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __
Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __
Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __

پربازدیدترین

Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __
Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __
Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __
بلیط هواپیما