منصور قنبرزاده سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال گفت: اولویت‌های فوتبال ایران را هیات رئیسه ترسیم می‌کند، نه من!

اولین مصاحبه دبیرکل جدید فدراسیون/ من یک کاغذ سفید هستم!

خبرورزشی - منصور قنبرزاده پس از انتصاب به عنوان سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران گفت: از اعتماد اعضای هیئت رئیسه و شخص آقای عزیزی خادم ممنونم. امیدوارم بتوانم به مجموعه فوتبال کمک کنم. البته برای پیشبرد اهداف نیاز به همکاری تمامی اعضای هیات رئیسه، اهالی فوتبال، مجلس شورای اسلامی، دولت و سایر مسئولان کشوری است تا پروژه‌های ملی فوتبالی پیش بروند. اتفاق خوبی که برای کشور می‌تواند رخ دهد صعود تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی ۲۰۲۲ است. این موضوع اولویت ملی است.

قنبرزاده درباره اینکه آیا سرپرست هستید یا دبیرکل رسمی شده‌اید گفت: هنوز خودم هم نمی دانم چون حکم خودم را ندیدم.

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال درباره بحث پرداختی به کارمندان فدراسیون افزود: مثل کاغذ سفید هستم که چیزی نمی دانم. الان حرفی درباره این مسائل نمی‌توانم بزنم. ذهنیتی در این باره ندارم. اگر حرفی بزنم غیرکارشناسی است. آنچه مسلم است باید راهکار ارائه دهیم. هنوز کار را تحویل نگرفته‌ام و چیزی نمی دانم.

قنبرزاده درباره اولویت‌های کاری اش گفت: من آنها را تعیین نمی‌کنم. اولویت‌ها را هیئت رئیسه ترسیم می‌کند و در برنامه‌های آقای عزیزی خادم آمده است. من در ۳۶ سال که در مناصب ورزشی کار کردم طبق قوانین و مقررات و همگام با سیاست‌های جامعه و نظام حرکت کرده‌ام. مطمئن باشید سعی خواهم کرد ریل گذاری را کاملاً شفاف در فدراسیون برای مسائل اداری و مالی انجام دهیم. اعتقاد دارم این فدراسیون برای کل جامعه است و ما فقط امانتدار هشتاد میلیون ایرانی هستیم.

بیشتر بخوانید:

برچسب‌ها

برگزیده‌ها

خبرویژه

پربازدیدترین

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • شادوماد IR ۱۷:۴۸ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۸
  5 0
  همین که قرمزا از اومدن خطیر انقدر ترسیدن که با شلوغ کاری باعث شدن نیاد،معلومه چقدر کارهای غیرقانونی میکنن.این فدراسیون هم همشون مترسک هستن و رییس واقعی وزیر لنگی هست
 • دامون ۲۱:۱۲ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۸
  6 0
  36 سال خدمت کردند و باز هم تمایل به خدمت دارن... منتها این خدمت به خودشون هست یا مردم... الله و اعلم؟؟اینهمه جوون و تحصیلکرده داریم که بجای کار و خدمت توی رشته ای که تحصیل کردند، دارن دست فروشی میکنن یا شدن راننده اسنپ!!بعد نمیدونم چه اصراری هست که علی رغم فرمایشات رهبری که استفاده از جوونهای تحصیلکرده رو اولویت گذاشتن برای مسئولین! کما کان مسئولین محترم از دوستانیکه خدمت دوست هستن و چهار دستی چسبیدن به خدمتِ به مردم و ول کن خدمت نیستن استفاده میکنن!! جالبتر اینکه این دوستان بازنشسته نمیشن، فقط از جایی به جای دیگه منتقل میشن!!جالبتر از اون اینکه آقای قنبرزاده عزیز سوابق خیلی روشنی توی مدیریت دارن که نمونش باشگاه نفت تهران هستش که معلوم نیست الان کجاست و به چه روزی انداختن اون باشگاه قدیمی رو!! جالبتر هم میشه که ایشون کلا با نزدیک ده سال سابقه افتضاح مدیریتی فوتبال شدن دبیر کل فدراسیون فوتبال ایران؟؟یعنی واقعا قحط الرجال هست یا کم فوتبالی جوون و تحصیلکرده داریم که مستحق دبیر کلی فوتبال باشن و به ازاش ایشون انتخاب میشه؟؟به نظرم این اتخاب دست زدن و کلاه از سر برداشتن نداره،برعکس گریه داره

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =
Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __
Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __
Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __
Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __

پربازدیدترین

Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __
Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __
Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __