پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: من از پرسپولیس شکایت کنم؟ اصلاً حرف زدن در مورد شکایت از پرسپولیس هم زشت است. من آدمی نیستم که از این کارها بکنم و برایم غیر قابل باور است.

کنایه یک پرسپولیسی به مدیر استقلال/ تیمی چاه نفت دارد که به بازیکن ٢ میلیاردی ٧ میلیارد می‌دهد

خبرورزشی - با اسماعیل حلالی، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در مورد شرایط این روزهای این تیم گفت‌وگویی انجام دادیم که در ادامه می‌خوانید. 

از بازی دوستانه به خاطر چهلم میناوند و انصاریان شروع کنیم؟
من واقعاً هنوز در شوک رفتن علی و مهرداد هستم. نمی‌خواهم باور کنم دوستانم دیگر نیستند، اصلاً نمی‌توانم این کار را انجام دهم. بازی کردن به یاد مهرداد و علی خیلی سخت است ولی باز هم دم بچه‌ها گرم که این بازی‌ها را می‌گذارند تا یادی از این دو عزیز بشود. 

فکر می‌کنم بعد از بازی، خداداد عزیزی سال منحوس ٩٩ را به خوبی توصیف کرد. نظر شما چیست؟ 
خداداد ادبیات و گفتار خاص خودش را دارد ولی واقعاً حرف دل همه ما را زد چون سال ٩٩ واقعاً تلخ و دردآور بود. 

خداداد همچنین گفته بود با حضور عادل فردوسی‌پور تیم حریف ١٠ نفره بود. واقعاً این‌طور بود؟ 
خب این حرف‌ها شوخی است چون اصلاً نتیجه در این دیدارها اهمیتی ندارد. کسی از عادل توقع ندارد فوتبالیست حرفه‌ای باشد و عالی بازی کند همان‌طور که کسی از من نمی‌تواند توقع داشته باشد فوتبال گزارش کنم. کاری به فوتبال عادل ندارم ولی واقعاً او در کارش استاد است. 

آخرین بار که به شما زنگ زدم، گفتید علی کریمی رأی نمی‌آورد و همین‌طور هم شد. در این مورد چه صحبتی دارید؟ 
بله واضح بود که این اتفاق رخ می‌دهد. علی کریمی اعتقادی به لابی‌گری نداشت و همیشه می‌گفت یک رأی با عزت داشته باشم بهتر از رئیس شدن با لابی است. در فوتبال ما دلالی و فساد وجود دارد که علی قصد نابود کردن آن را داشت ولی نگذاشتند. 

اوضاع پرسپولیس را چطور می‌بینید؟ 
خدا را شکر شرایط تیم خوب است. در جام ‌حذفی برد پرگلی کسب کردند، در لیگ هم صدرنشین هستند. با هماهنگ شدن خریدهای جدید با بازیکنان قدیمی، اوضاع از این هم بهتر می‌شود. کادر فنی با شناسایی نیاز تیم، آن را رفع کرد و فکر می‌کنم پرسپولیس تیم کاملی را در اختیار دارد. 

پرسپولیس امسال هم قهرمان می‌شود؟ 
بله با این تیم باکیفیت و انگیزه بچه‌ها فکر می‌کنم این اتفاق رخ دهد و پرسپولیس برای پنجمین فصل متوالی قهرمان شود. استقلال و سپاهان قابل احترام هستند ولی واقعاً تیمی را رقیب پرسپولیس برای قهرمانی نمی‌بینم. 

در مورد گرفتن میزبانی از تیم‌های ایرانی چه نظری دارید؟ 
فقط می‌شود تأسف خورد. نتیجه مدیریت ضعیف و نداشتن نفوذ درAFC  همین می‌شود. به راحتی حق تیم‌های ما را می‌خورند و آب از آب تکان نمی‌خورد. فقط باید امیدوار باشیم روی تلاش و غیرت بچه‌ها نتیجه بگیریم. 

نظری عضو هیئت‌مدیره استقلال گفت پرسپولیس به چاه نفت وصل است. در این مورد چه صحبتی دارید؟ 
من از چند سال پیش که در تیم پایه‌ها کار می‌کردم از پرسپولیس طلب دارم. این آقا لطف کند چاه نفتی که پرسپولیس به آن وصل است را به ما نشان دهد تا طلب‌مان را بگیریم. من فکر می‌کنم چاه نفت متعلق به تیمی است که با بازیکن ٢ میلیاردی ٧ میلیارد قرارداد می‌بندد وگرنه وضعیت مالی پرسپولیس با این همه بدهی ریز و درشت کاملاً مشخص است. 

گفتید از پرسپولیس طلبکار هستید. قصد ندارید برای گرفتن پول‌تان شکایت کنید؟ 
من از پرسپولیس شکایت کنم؟ اصلاً حرف زدن در مورد شکایت از پرسپولیس هم زشت است. من آدمی نیستم که از این کارها بکنم و برایم غیر قابل باور است.

برچسب‌ها

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 13
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 6
 • Blue Love IR ۱۳:۱۳ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۷
  16 15
  نیکبخت از استقلال به پیروزی رفت و گفت لنگ حکومتیه و ماجرای محرومیت دربی و... هاشمی نسب کاملا برعکس بود یعنی از پیروزی به استقلال اومد و اونم اعتراف کرد لنگ حکومتی و خاصه!! یعنی دو نفر با شرایط کاملا متفاوت میگن پیروزی حکومتیه و همچنان لنگیا میگن ما مظلومیم!!!
 • Blue Love IR ۱۳:۱۴ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۷
  3 22
  بیا برو حلالی کی تو رو میشناسه آخه؟
  • غضنفر IR ۱۷:۵۷ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۷
   1 0
   البته در حد شما ک مشهور نیست
  • بهبودی IR ۲۲:۲۴ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۷
   1 0
   هاشمی نسب و نیکبخت هم با آوردن اسم پرسپولیس معروف شدن. البته قدیمی ها این دو نفر رو خیلی خوب میشناسن و ما خیلی خوشحالیم که الان اسطوره ی شما هستند.
 • تیم مظلوم لنگ IR ۱۳:۱۵ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۷
  12 19
  کلا پیشکسوت هاشون اسطوره هاشون همه میخان با آوردن اسم استقلال خودشون رو معروف کنن.. کلا مکتبشونه
 • به نام فرش و پورسانت IR ۱۳:۱۶ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۷
  11 19
  این که ما به بازیکنمون چقد میدیم به تو مربوط نمیشه
 • ۲_۵_۳ IR ۱۳:۱۷ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۷
  3 21
  خب حالا فالوران بیشتر شد؟ معروف تر شدی؟ با اسم تاج خودتو بزرگ کردی؟
 • مجهول الهویه IR ۱۷:۰۰ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۷
  4 0
  هر پنج کامنتی که دارم میخونم نوسط یک نفر گذاشته شده.
  • عامیرزا IR ۲۱:۰۷ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۷
   0 0
   ایشون یه ولگرد مجازی یه که قبلن سایتهای دیگه رو هم به لجن کشیده وکارش اینه از صبح تا پسین بشینه وصدتاصدتا کامنت مسخره چن کلمه ای با کاربریهای مختلف بفرسته ومثبت ومنفیا رو دستکاری کنه و ذوق کنه!وقتی که این علاف کارتن خواب سایتها برای ارضای درون خودش تلف میکنه ترامپ و بایدن صرف دنیا نمیکنن! از این دست جوونای بی مایه وعلاف فراوونه.بذارین تو عالم... خودش خوش باشه.الخ
 • بهمن IR ۱۷:۲۲ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۷
  1 0
  ۳ میلیارد الان پولی نیس که شما تیمت ۴سال پیش قرارداد ۱۲میلیاردی داشت اونم با دلار ۳هزار تومنی الان با دلار ۲۵هزار تومنی ۳ میلیارد برای بازیکن تاپ واقعا" بی انصافیه
 • حامد IR ۱۸:۱۲ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۷
  0 0
  سلام؛ اینجا «بخش دیدگاه‌ها» و عرضه نقطه‌نظرات فوتبال‌دوستان هست یا «بخش عقده‌گشائی» و محملی برای مهمل‌بافی عده‌ای بچه‌سال؟؟؟ (مشخصا همین طفل گریزپای[!] که وهم برش داشته اون گوشی/سیستم/یا هرچی که دستش گرفته، مسلسل‌ایه برای تخطئه و به رگبار بستن شخصیت، هویت و آبروی سایرین؟ بچه! تو هنوز سنت قد نمیده بدونی حلالی کی‌یه و با ه دوچشم نگارش م‌شه یا ح حوله! (در صورت در دسترس بودن، از ابوی سؤال کن!)؛ اون‌وقت قطاری داری کم‌دانی و کوته‌فکری و سفاهتت‌رو فریاد می‌زنی؟؟؟ البته شما آبرو، شخصیت و هویت دیگرون‌رو بخونید هویت «وابسته» و آبرو نداشته‌ی هواداران یک تیم خاص با هویتی منتسب به سرزمین حجاز؛ از نامش گرفته تا منش و رفتار هواخواهانش که روزی از «الـ»ـهلال التماس دعا دارن و روز دیگه از «الـ»ـنصر و روزهای دیگه هم که إلی ماشاءلله؛ تا دلت بخواد تیم‌های «ال»دار دیگه..)
 • شاهین IR ۲۰:۱۷ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۷
  1 2
  اخه حلالی جون .. به قول معروف شهر که بی کلانتر شه قورباغه هم هفت تیر کش میشه...حالا شده حکایت تو..تو که تو حرف زدن یومیت مشکل داشتی وبه قول بهنام ابولقاسم پور وقتی تو برنامه خندوانه وقتی ضربه کاشته میشد حامد کاویانپور میومد برای هم تیمیهات حرفاتو ترجمه میکرد چون اصلا حرف زدن بلد نبودی وبعدشم دورخیز میکردی و توپت سر از ساعت استادیوم درمیاورد...حالا شدی کارشناس وصاحبنظر برو اول حرف زدن عادیتو یاد بگیربعد بیا اظهار فضل کن....تو وصدها بازیکن دیگه تو لنگ در حسرت یه ستاره اسیایی تاج موندین وهستین وخواهید بود چه برشه به دوتا شب بخیر اسمال جون
 • شاهین IR ۲۰:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۳
  0 0
  حامد جان شما که از متنت کاملا وجنات وشخصیتت معلومه برو سرچ کن اون برنامه خندوانه که با حضور ابوالقاسم پور و حلالی بود رو ببین من نه توهین کردم واقعیت رو گفتم که تو برنامه عین همین جریانات رو بهنام ابولاقاسم پور گفت وبرنامه طنز بود شما که دینت هویتت وحتی اسمت هم منتسب به سرزمین حجازه ببین حامد اسم فارسیه یا عربی ...شب بخیر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

پربازدیدترین