نظرات: ۳
جدیدترین آرای کمیته انضباطی/ پرسپولیسی‌ها نقره داغ شدند
زمان مطالعه: ۳ دقیقه

کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص تیم‌های لیگ برتر فوتبال و فوتسال و تخلفاتی که در دیدارهای جام حذفی فوتبال رخ داد، صادر کرد.

خبرورزشی - آرای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به شرح زیر است:

لیگ برتر فوتبال:

* جریمه نقدی و محرومیت برای آلومینیوم اراک و مربی نفت مسجد سلیمان:

دیدار تیم‌های نفت مسجد سلیمان و آلومینیوم اراک در هفته پانزدهم برگزار شد که از سوی حمزه حدادی، مربی تیم نفت مسجد سلیمان تخلفاتی مبنی برحمله ور شدن به داور و توهین رخ داد. وی به دو جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر است.

رضا نظری یکی از عوامل باشگاه آلومینیوم اراک به دلیل استفاده از کارت پزشک به دو جلسه از همراهی این تیم محروم است و باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای از نظر محرومیت قطعی و از نظر جریمه قابل تجدید نظر است.

سعید محمد دوست از باشگاه آلومینیوم ارام به دلیل در اختیار گذاشتن کارت فرد دیگری بدون مجوز به یک جلسه محرومیت و پرداخت ۳۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای از نظر محرومیت قطعی و از نظر جریمه قابل تجدید نظر است.

بهزاد بشتایم، مربی تیم آلومینیوم اراک نیز به دلیل استنکاف از رای به یک جلسه محرومیت و پرداخت ۳۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای از نظر محرومیت قطعی و از نظر جریمه قابل تجدید نظر است.

* جریمه نقدی برای تیم گل‌گهر سیرجان

دیدار تیم‌های گل‌گهر سیرجان و پرسپولیس تهران برگزار و به دلیل حضور افراد غیر مرتبط در جایگاه ویژه خلاف دستورالعمل‌های ابلاغی کوید ۱۹،  تیم گل‌گهر سیر جان به پرداخت ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قابل تجدید نظر است.

* آنالیزور تیم نفت مسجد سلیمان جریمه شد

به دلیل تخلف صادق غفاریان، آنالیزور تیم نفت مسجد سلیمان مبنی بر بدرفتاری در قبال مقامات غیر رسمی در دیدار برابر استقلال تهران، وی به ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قطعی است.

* جریمه نقدی برای مربی تیم گل‌گهر سیرجان

کمیته انضباطی سعید الهویی، مربی تیم گل گهر سیرجان را به دلیل نشر اکاذیب از طریق مصاحبه با خبرگزاری‌ها و سایت‌ها به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قطعی است.

* جریمه نقدی برای پرسپولیس تهران

باشگاه پرسپولیس تهران به دلیل حضور افراد غیر مرتبط در جایگاه ویژه خلاف دستورالعمل‌های ابلاغی کوید ۱۹ در دیدار برابر پیکان تهران، به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قطعی است.

جام حذفی:

* محرومیت و جریمه نقدی برای تیم سوهان محمد قم و پارسه تهران

دیدار تیم‌های سوهان محمد قم و داماش پارسه تهران برگزار و از سوی ناصر شریفی از منتسبین تیم سوهان محمد قم تخلفاتی پس از اتمام مسابقه و اهانت و فحاشی به داور رخ داد. وی به مدت یک ماه از ورود به استادیوم‌های ورزشی محروم است. این رای قابل تجدید نظر است.

تیم سوهان محمد قم به دلیل داشتن ۶ بازیکن اخطاری باید ۶۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قطعی است.

علیرضا خدابنده و رضا استواری از تیم سوهان محمد قم به دلیل رفتار غیر ورزشی نسبت به بازیکن تیم مقابل هر کدام به مدت سه جلسه محرومیت از همراهی تیم و هر نفر به پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند. این رای از لحاظ محرومیت قابل تجدید نظر است.

تیم داماش پارسه تهران نیز به دلیل داشتن ۶ بازیکن اخطاری باید ۶۸ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قطعی است.

* محرومیت دو جلسه‌ای برای بازیکن تیم صنعت مس کرمان

کمیته انضباطی در خصوص تخلف انتسابی به عقیل کعبی بازیکن تیم صنعت مس رفسنحان مبنی بر حمله به داور و بدرفتاری در قبال مقام رسمی در دیدار برابر تیم سپاهان، وی به دو جلسه از همراهی تیم خود در مسابقات رسمی و پرداخت ۵۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. رای صادره قابل اجرا بوده و ظرف مهلت ۷ روز از تاریخ این ابلاغ، قابل تجدید نظر خواهی نزد کمیته استیناف می‌باشد و باشگاه در قبال محکومیت مالی بازیکن خود دارای مسئولیت تضامنی خواهد بود. ضمنا از تاریخ صدور دادنامه، قرار دستور موقت سابق الصدور نیز ملغی می شود.

* جریمه نقدی برای مربی رایکا بابل و بازیکنان ملوان بندر انزلی

دیدار تیم‌های رایکا بابل و ملوان بندر انزلی در حالی برگزار شد که از سوی علی آقا بزرگ مربی تیم رایکا بابل تخلفانی مبنی بر توهین و بدرفتاری مقابل مقام رسمی رخ داد. وی به مدت یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قطعی است.

عیسی پرتو، بازیکن تیم ملوان بندر انزلی نیز به دلیل جلوگیری از موقعیت آشکارای گل  به پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. . این رای قطعی است.

میثم شاه مکوند زاده ، بازیکن تیم ملوان بندر انزلی به دلیل بدرفتار در قبال مقام رسمی مسابقه به پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. . این رای قطعی است.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظرات

 • منتشرشده: ۳
 • در صف بررسی: ۰
 • غیرقابل‌انتشار: ۰
 • فاطی تی تی IR ۱۱:۳۷ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۸
  پنج میلیون تومن دیگه جو دادن نداره که برادر من، پول دوبازی اب معدنیه
 • طرفدار IR ۱۴:۰۱ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۸
  آخه چرا چرت می نویسید کجا نقره داغ شدن جمع کنید بابا
 • سهراب سپهری IR ۱۸:۵۱ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۸
  چنان گفتید نقره داغ شدند گفتم نکنه چندین بازیکن و مربی محروم شدند و من در این فکر بودم که چرا؟!

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی