یکی از خبرگزاری‌ها مدعی شد، اسماعیل خلیل زاده رئیس هیئت مدیره استقلال به اتهام پولشویی و اخلال در نظام تولید تحت تعقیب قضائی قرار گرفته است.

تعقیب قضایی یک استقلالی به اتهام پولشویی/ قرار وثیقه سنگین برای رئیس هیئت مدیره استقلال

خبرورزشی - خبرگزاری مهر نوشت: متهم اصلی پرونده شرکت ابریشم گیلان اسماعیل خلیل زاده است که به اتهام پولشویی و اخلال در نظام تولید تحت تعقیب قضائی قرار گرفته است.

این شخص پس از تفهیم اتهام در دادسرا، فعلاً به دلیل ابتلاء به کرونا با صدور قرار وثیقه سنگین و تودیع آن، آزاد است.

پیش از این، مرکز رسانه قوه قضائیه خبر داده بود سیدمهدی فلاح میری دادستان مرکز استان گیلان در رابطه با آخرین جزئیات این پرونده اعلام کرد دستگاه قضائی همزمان با پیگیری برای احیای تولید در شرکت ابریشم گیلان، با تشکیل پرونده کیفری در حال رسیدگی به اتهامات اشخاصی است که طی سالیان متمادی موجب اخلال در تولید این کارخانه شده‌اند.

وی گفت: متهم اصلی پرونده به اتهام پول‌شویی و اخلال در نظام تولید تحت تعقیب قضائی قرار گرفته است.

*نکته: پیش از این خلیل زاده گفته بود به دلیل ابتلا به کرونا در هتل کادوس رشت که مالکیت آن متعلق به خودش است به سر می برد و هر کسی در این مسئله شک و شبهه ای دارد می تواند به این هتل مراجعه کند.

همچنین پیش از این نیز شایعه شده بود خلیل زاده به دلیل اختلاس مالی و دیگر مسائل از این دست، از سوی دادگستری تحت تعقیب اعلام شده است و بعد از دستگیری مجازات خواهد شد. موضوعی که با توضیح مدیرعامل کنونی استقلال مشخص شد که در پرونده کارخانه ابریشم که به عنوان یکی از دلایل این شایعه مطرح شده، پسر عموی خلیل زاده به عنوان مالک و مدیرعامل کارخانه دستگیر شده و تحویل مراجع قضایی شده که شباهت اسمی موجب شد نام رئیس هیئت مدیره استقلال به اشتباه در اخبار منتشر شود.

برچسب‌ها

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 23
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 9
 • مصطفی ریحانی IR ۱۶:۰۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۳
  86 32
  جالب اینجاست اسطوره عربی تیمشون هم ازش حمایت میکرد
  • حقیقت تلخه IR ۱۸:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۳
   15 1
   امیدوارم جناب تتلیتی باهوش که هرروز هدایتی هدایتی می‌کردن این بار هم مثل همیشه! "عادلانه" نظرشون رو بگن و البته نفرمایند که شباهت فامیلی بوده!!
  • غضنفر IR ۲۰:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۳
   14 1
   به اونایی که مدعی بودند پرسپولیس از کسی که پرونده اقتصادی سنگین داشته نفع مالی برده، و فکر میکنند بریز و بپاش استقلال و اون داداشاش از قِبَل خیرین و ثروتمندان کارآفرین و شیفته خدمت هست سلامی عرض میکنیم.
  • fred US ۲۱:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۳
   13 0
   اسطوره شیخ پرست که با حمایت ایشون زیرآب فکری رو زد. خدایی زیرآب زد. بعد هم که عاشقانه باهم در هر عکسی بدون ماسک نفس به نفس دل و قلوه می دادند. هر جای دیگه بود به خاطر همین ماسک نزدن هم جریمه سنگین می شدند. منتهی تیم حکومتی, مدیر حکومتی و اسطوره هم حکومتی و مصون از هر چیزی .
 • محمدم IR ۱۶:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۳
  16 2
  مکتب که میگن اینه ها . . . #مکتب ناب پرسپولیس...#پرسپولیس زیباترین عشق جهان
 • همه رنگها به جز قرمز IR ۱۶:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۳
  1 18
  اینم آدم هم یه دلیل از هزاران دلیل دیگه که بابا مسعوت لنگی ها با اتنصابش به هیات مدیره، دوس داره استقلال رو به خاک سیاه بشونه
 • لنگ ورزشی IR ۱۶:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۳
  1 18
  اگر هم مشکلی از این افراد باشه چه ربطی به باشگاه داره؟ مگه استقلال این رو منتصب کرده؟ ولی راجع به پولهای کثیف هدایتی لنگی ها چی دارن بگن؟؟؟؟
 • آنتی دروغگو! IR ۱۶:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۳
  2 18
  اولا خودتون هم میگین اتهامه و در زمان اتهام نام بردن از افراد تخلف محسوب میشه. ثانیا از کجا معلوم اثبات بشه که خبرگزاری لنگی داره خودش رو میکشه تا به استقلال ضربه بزنه؟
 • مافیای قرمز IR ۱۶:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۳
  2 11
  این خبرگزاری فار... که دو روزه داره این خبر رو منتشر میکنه قبلا هم قراردادهای مربیان و بازیکنان استقلال رو منتشر کرده بود.
 • آنتی دروغگو! IR ۱۶:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۳
  2 15
  این کار خبرگزاری لنگیه که اولش ف و آخرش س داره
 • شیشعلی IR ۱۶:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۳
  11 0
  جریان ۹ بار درخواست ارز غیرقانونی فرهاد ارزیان چی شد؟؟ اختلاسگران و دزدان و رانت خوران ارز دزدان باید به پای عدالت واگذار شوند
 • j8gerrard IR ۱۶:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۳
  5 0
  همه چیمون شده درووغ؛ دروغ و دروغ.
 • مهرداد تاجی IR ۱۶:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۳
  2 14
  آخه خدا وکیلی یکی بیاد من رو توجیه کنه چرا این جور آدمها به تیم پیروزی نمی روند؟؟ والله بالله..دیگه تابلوتر از این که میخان این تین رو نابود کنن ..استقلال چهل ساله که بی صاحابه..هر کسی رو از هرجایی بدون رزومه و سابقه کاری و اجرایی میذارن مدیر و رئیس تو باشگاه ..ما هواداران گلومون رو بخاطر این آقا پاره کردیم که از تیم بره...ولی خدا جای حق نشسته..همین آقا تیم های گیلانی رو نابود کرد.. ولی ففط و ففط بخاطر رفاقت با سلطانی فر شد ریس هیت مدیره استقلال..خدا از تون نگذره..
 • مافیای لُنگ IR ۱۶:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۳
  2 13
  پروژه تضعیف تاج کبیر شروع شد...
 • ناشناس IR ۱۶:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۳
  1 9
  استقلال و پرسپولیس مرکز فساد و تبانی هستند
 • sadeq,red IR ۱۷:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۳
  6 0
  اینم کار وزیره،
 • ارتش سرخ IR ۱۸:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۳
  16 0
  خودتون فهمیدین چی نوشتین؟اول اعلام میکنید دو خط بعد تکذیب؟ حالتون خوبه؟
 • هادی IR ۱۹:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۳
  0 3
  سلطانی فر هم تو این ماجرا دست داشته، کل اعضای هیئت مدیرها و مدیر عاملان دو تیم پایتخت که سلطانی فر تو این چند سال انتخاب کردن فاسدن و دستشون تو یه کاسه بوده، مجیدی هم پیروانی هم دست داشتن
 • فریدون IR ۱۹:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۳
  7 0
  اونجای بابای دروغگو...! پسرعمو کیه ؟ خود خودشه...
 • رز سرخ IR ۱۹:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۳
  8 0
  پفک ابیییییییییی:)))))))))))))))
 • الدوچرخه چی IR ۲۱:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۳
  7 0
  چرا الکی برای یه مدیر پاک دست وسالم حرف در میارید!ایشون کرونا داره وحالش هم خوب نیست برای همین رفته در هتل لوکس خودش قرنطینه هرکی هم شک داره بره اونجا تا ببینه ایشون درحال موت هم دست از فعالیت برای تیم محبوبش برنمیداره!پولشویی وفساد واینطور وصله ها هم به ایشون نمیچسبه چون کرونا داره ودرقرنطینه ست!
 • کیسه همیشه کیسه IR ۲۱:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۳
  7 25
  اوخ دوستان استق لولی که میگفتن شایعس ؟عکس اینو هم در کنار مجیدی پخش کنید مثل خودشون که عکس هدایتی رو با کریمی بقیه پخش میکردن
 • حق گو IR ۰۰:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۴
  11 25
  دوست صمیمی وزیر ورزش در هیأت مدیره استقلال و آنهمه پولشویی و فساد و بعد از آن گرفتن دلارهای دولتی توسط سرمربی و بازیکن غیر مجاز و تمدید بازیکن خارجی در زمان ممنوعیت قراداد با مربی و بازیکن خارجی و.... که مثنوی هفتاد من است. جالب است که این تیم با اینهمه فساد و رانت و حمایت که تیم پارس جنوبی را به ناکجا آباد فرستاد، هر وقت اراده کردند تاریخ بازی ها را جابجا کرده، اما تیم قهرمان کشور را بخاطر تضعیف قرنطینه کرده و بازی ها در شرایط عادلانه برگزار نکردند. اما خدا جای حق نشسته و با همه این حمایتها این تیم در ده سال گذشته یک جام هم نتوانست بگیرد. گیرم که خلق را به فریبت فریفتی با دست انتقام طبیعت چه می کنی ؟

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

پربازدیدترین