علی شجاعی در دقیقه ۸۳ و در حالی که ضربه سر سیاوش یزدانی می‌رفت وارد دروازه پرسپولیس شود با هوشیاری توپ را دفع کرد تا تعویض طلایی یحیی گل محمدی لقب بگیرد.

ماجرای هافبکی که مجیدی او را نشناخت و خط زد/ بعد از ۲ سال خود را در دربی به مجیدی معرفی کرد!

خبرورزشی- شاید ندانید که هافبک شماره ۲۳ پرسپولیس حدود ۲ سالی می‌شد دنبال چنین فرصتی می گشت. اینکه روزی مقابل تیم فرهاد مجیدی قرار بگیرد و بتواند انتقام خط خوردن از تیم امید در سال ۱۳۹۸ را بگیرد!

لطفا تعجب نکنید! روز ۲۳ خردادماه سال ۱۳۹۸ اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی امید جهت حضور در اردوی خردادماه توسط فرهاد مجیدی سرمربی وقت این تیم اعلام شد. بر اساس این فهرست، ۵۰ بازیکن تیم امید در دو گروه باید خود را با حضور در اردو به فرهاد مجیدی و کمک هایش معرفی می‌کردند. گروه اول بازیکنان باید روز شنبه ۲۵ خرداد ساعت ۱۲ و گروه دوم روز سه شنبه ۲۸ خرداد ساعت ۱۲ در مرکز ملی فوتبال ایران حضور پیدا می‌کردند.

علی شجاعی هافبک فعلی پرسپولیس که درآن مقطع عضو تیم نساجی مازندران بود در گروه دوم و به همراه بازیکنانی مثل؛ مهدی قایدی، امید نورافکن، متین کریم‌زاده، رضا جبیره، عارف غلامی و... به تیم امید دعوت شد. شماره ۲۳ فعلی پرسپولیس در آن اردو خیلی مورد توجه فرهاد مجیدی قرار نگرفت و نه تنها از تیم امید خط خورد بلکه اتفاقی در آن اردو افتاد که دلخوری علی شجاعی را به دنبال داشت. شجاعی که سابقه بازی در تیم نوجوانان و کاپیتانی تیم ملی جوانان را در کارنامه داشت توقع داشت فرهاد مجیدی سرمربی تیم امید او را بشناسد اما ظاهرا چنین نبود. سرمربی مشهور آن زمان تیم امید، علی شجاعی را به ظاهر نمی‌شناخت و در نهایت هم او را خط زد!

این بازیکن چپ پا نیز با دلخوری به اردوی نساجی برگشت بلکه روزی بتواند اسم و فامیل خودش را به صورت کامل به فرهاد مجیدی معرفی کند. البته علی شجاعی در ترکیب نساجی این فرصت را پیدا کرد روبه‌روی فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی استقلال بازی کند اما کاری از پیش نبرد و حتی مصدوم شد! این هافبک چپ پا به پرسپولیس پیوست و بالاخره روز جمعه توانست به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شود و نه تنها انتقام خط خوردن از سرمربی سابق تیم امید را بگیرد بلکه خودش را نیز به فرهاد مجیدی معرفی کند. آن هم به عنوان بازیکنی که جلوی گل مسلم استقلال مجیدی را گرفته است.

برچسب‌ها

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 7
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 3
 • صمدقلی IR ۰۹:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۵
  86 7
  بابا شاه فرهاد ، علیرضا جهانبخش را زمانی که آقای گل هلند بود و بازیکن شاخص تیم ملی نمی شناخت توقع داری علی شجاعی را بشناسد . ایشون فقط مدیران اداره توزیع ارز دولتی و کارمندان فروش شرکت تولید کننده پودر جک تری دی و شیوخ عرب را می شناسد .
 • مصطفی ریحانی IR ۰۹:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۵
  43 7
  آقای ادعا حتی علیرضا جهانبخش رو هم نمی‌شناخت
 • پرسپولیسی قشقایی IR ۱۰:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۵
  48 9
  عجب توپی رو زد،ماشالاااااا علی جان،،،پنالتی النصر واویلا
 • اس اس آس ایران IR ۱۰:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۵
  11 66
  آره یه بار هم توخیابون با ماشینش با فرهاد کورس گذاشته بود جلو افتاده بود خخخخخخخخخخخخخخخخخخ این حرفای ...... تخیلی چیه میزنین چه ربطی به ماجرا داره دیروزکاری که ازش برمیومده انجام داده البته همینکه که با رشادت تمام !!! از جونش گذشته ت ضربه سر بازیکن استقلال رو دفع کنه نشون میده چقدر از استقلال ترسیده بودین
  • حسرت .هتریک و پوکر ..برای کیسه DE ۱۱:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۵
   38 5
   تو .دیگه دلت به چه چیزی خوشه...سقف دلخوشی شما فقط تا همینجاست..البته با ارفاق
  • کیسه فقط ادعاتامام IR ۱۴:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۵
   11 2
   بازیکن باتعصب به این میگن دیگه باتمام وجودبرای تیمش مایه میذاره درمقابل عارف غلامی توپ تقدیم میکنه تاتیمش به تیم ۱۵جدول ببازه یایزدانی نادری باجنجالوحاشیه دنبال حقشون هستن این خنده تلخ توازگریه غم انگیزترهست بخندخخخخ
  • کیسه فقط ادعاتامام IR ۱۴:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۵
   9 7
   این تعصب بازیکن رونشون میده باتمام وجودش مایه میذاره درمقابل عارف غلامی توپ تقدیم میکنه تاتیمش به تیم۱۵جدول ببازه یایزدانی نادری باجنجال حاشیه به تیمشون کمک کنن حالاخنده تلخ توازگریه غم انگیزترهست بخندخخخخ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

یورو ۲۰۲۰

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

پربازدیدترین