سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: در این فوتبال نتایج داخل زمین تعیین نمی‌شود. داور چهارم از پنجاه متری اعلام پنالتی کرده و الان هم مشخص است که پنالتی نیست چه کسی باید جواب بدهد.

کمالوند: نتایج داخل زمین تعیین نمی‌شود/ داور چهارم از پنجاه متری اعلام پنالتی کرد!

خبرورزشی - فراز کمالوند بعد از شکست خانگی ۲ بر یک مقابل پیکان اظهار داشت: در مورد چه چیزی باید صحبت کنم. در مورد خطای بازیکنان پیکان که تبدیل به پنالتی برای این تیم شد؟!  الان بردم نشان دادم.دیروز رفتم پیش حاج آقا علیپور کمیته صیانت به حراست فدراسیون فوتبال هم گفتم. در این فوتبال نتایج داخل زمین تعیین نمی‌شود. داور چهارم از پنجاه متری اعلام پنالتی کرده و الان هم مشخص است که پنالتی نیست چه کسی باید جواب بدهد؟!  من را هم سر این صحنه اخراج نکرده است و در ۲۱ هفته گذشته یک پنالتی برای سایپا اعلام نشده است. مگر می‌شود چنین چیزی؟! کدام تیم در لیگ ۲۱ هفته پنالتی نزده است.

وی در مورد اینکه با این صحبت‌ها دوباره محروم می‌شوید، گفت: اصلا محروم کنند آقای عزیزی خادم تا آخر عمرم محرومم کنید این چه فوتبالی است به این فوتبال برسید. بازیکن پیکان بازیکن ما را کشیده پنالتی اعلام کرده‌اند. به ناظر داوری نشان دادم می‌خواهند بگویند اشتباه است.  هفته قبل هم همین طور فوتبال این ۴ هفته را بررسی کنید ببینید که چه اتفاقاتی رخ داده است. کارگروه در دو هفته پایانی می‌خواهند تشکیل بدهند در ۲ هفته پایانی همه چیز مشخص است.

کمالوند در مورد اینکه نتایج غیرفوتبالی است، تصریح کرد:  یک سوال دارم. غیر فوتبالی چیست؟ از فاصله ۵۰ متری داور چهارم پنالتی گرفته است. داور فاصله‌اش با صحنه ۵ متر است داور چهارم ۵۰ متر است.  چرا ۲۱ هفته است سایپا پنالتی نزده است مگر چنین چیزی داریم نمی‌دانم چه اتفاقی رخ دمی‌دهد؟! بگویید تیم سایپا را می‌خواهید بیندازید خیال همه را راحت کنید.

وی در مورد اینکه سراجی عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال است، گفت: همین دیگر بدبختی ما همین است اول که به این تیم آمدم جو مسموم راه انداختند اول گفتند کمالوند ۱۰-۵ میلیارد گرفته است. قراردادم نصف قرارداد استقلال نبوده بعد ۴ رسانه معاند هم گفتند که مدیرعامل عضو هیات رئیسه فدراسیون است. یکی به داد تیم ما برسد.  کدام هیات رئیسه همه چیز به ضرر ماست حراست فدراسیون، کمیته صیانت افشاریان و عزیزی خادم به داد ما برسد. ببیند کدام تیم ضرر می‌کنند کدام تیم نفع برده. اینکه نمی‌شود؛ بگویید می‌خواهیم سایپا را بیندازید خیال همه را راحت کنیم از فاصله ۵۰ متری داور چهارم پنالتی گرفته است.اگر پنالتی بود دلم نمی‌سوخت.

کمالوند در مورد اینکه منظورش تیم نساجی است عنوان کرد: کاری به هیچ تیمی  ندارم اسم هیچ تیمی را نمی‌برم همه تیم‌ها محترم هستند، فقط سوالم این است در ۲۱ هفته گذشته ۹ پنالتی برای سایپا رخ داده ولی هیچ کدام را نگرفته‌اند چرا مگر ما از کشور دیگری آمده‌ایم. داور چهارم ۵۰ متر فاصله دارد.  بروید فیلم را ببینید آیا پنالتی است؟ اگر می‌خواهید تیم را بیندازید بگویید.

برچسب‌ها

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • غریب اشنا IR ۲۳:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
  0 0
  با سلام اقای کمال وند به حرف های فرهاد رسیدی که چقدر راحت پنالتی رانمیگیرند ولی نبودن پنالتی را میگیرند بله در زمین فوتبال بازی نیست بیرون از زمین هست چقدر راحت پنالتی استقلال را سوزاندن وبرای شما به ضرر پنالتی گرفتن این فوتبال ارزانی وزیر ورزش ایران هر تیمی را لازم باشد نگهمیدارند وهر تیمی را که دوست دارد قهرمان میکنند دراین فوتبال نا پاک قهرمانی زره ای ارزش ندارد
 • """ IR ۲۳:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
  0 0
  آقای کمالوند شما با جدا شدنت از استقلال ضربه بدی هم به خودت و هم به استقلال زدی،باید هم تاوان بدهی،از تیم دیگری به دلیل مشکلات به استقلال آمدی اما در برهه ای حساس تیم را ول کردی،اگر قراردادت از سایپا کم بوده پس چرا رفتی؟اگر نمی خواستی در استقلال کار کنی پس چرا آمدی؟اگر مشکلی در استقلال نداشتی پس چرا جدا شدی و رفتی به تیمی که برای بقا در جدول تلاش میکند؟اگر جدا شدنت هیچ آسیبی به تیم نمی رساند پس نقش شما در تیم چه بود؟من اصلا از دلیل جدایی شما سردرنیاوردم،اگر از همان اول نمیامدید یک نفر دیگر انتخاب میشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

یورو ۲۰۲۰

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

پربازدیدترین