احمد مددی مدیرعامل باشگاه استقلال سکوت کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در قبال حواشی دیدار سپاهان - پرسپولیس را عاملی در جهت حواشی اخیر دربی تهران دانست.

بازیکن پرسپولیس در حد خفه کردن گلوی بازیکن استقلال را فشرد/ برای ستاره‌های استقلال زحمت‌ها کشیده شده است

خبرورزشیاحمد مددی در گفت‌وگوی تلفنی با برنامه فوتبال برتر اظهار داشت: در ابتدا می‌خواهم از برخی نکات پرده‌برداری کنم. در بدو ورود به ورزشگاه آزادی شاهد تبعیضی بودم که برای من جای سؤال داشت. در جلسه قبل از بازی به هر تیمی تعداد محدودی بلیت اختصاص پیدا کرد و ما با همین نیت وارد ورزشگاه شدیم. کلاً به ما ۲۰ بلیت VIP دادند، اما وقتی وارد ورزشگاه شدیم صدها نفر را دیدیم که بسیار متعجب و متأثر شدیم و همکارانم روی سکوها نشستند. خود ما هم باور کنید پنج نفر آدم برابر ۷۰ تا ۸۰ پرسپولیسی بودیم که با هر حرکت داور اعتراض می‌کردند. تشویق‌های آنچنانی و متلک پرانی آنها ما را اذیت و ناراحت کرد.

وی افزود: سؤال من از اعضای کمیته انضباطی این است که چرا درباره اتفاقات تلخ اصفهان سکوت کردند تا شاهد اتفاقات و درگیری‌ها در دربی باشیم؟ نکته بعدی، شادی بسیار زشت عیسی آل‌کثیر بود که در فرهنگ ما این رفتارها بسیار زشت و تأسف‌بار است. حرکت این بازیکن در آسیا را با حرکتی که برابر استقلال انجام داد، مقایسه کنید که بسیار زشت است. فرشاد فرجی دیگر بازیکن پرسپولیس گلوی بازیکن استقلال را در حد خفه کردن می‌فشارد. اگر کمیته انضباطی درباره اتفاقات اصفهان سکوت نمی‌کرد، این اتفاقات در دربی نمی‌افتاد.

مدیرعامل باشگاه استقلال در پاسخ به این سؤال که آیا به تصمیمات کمیته انضباطی اعتراض دارند یا نه، گفت: صد درصد اعتراض داریم. چه بسا اگر جلسه کمیته انضباطی دیدار سپاهان - پرسپولیس تشکیل می‌شد، احتمالاً چند بازیکن پرسپولیس فرصت بازی در دربی را پیدا نمی‌کردند و استقلال بابت این قضیه ضرر کرد.

مددی با اشاره به داوری محمدرضا اکبریان در دربی ۹۵ خاطرنشان کرد: با احترام به جامعه داوری اجازه دهید از قضاوت پرحرف و حدیث اکبریان در دربی حساس قانع نشوم. آزموده را آزمودن خطاست. این داور که اوج ناداوری خود را علیه استقلال نشان داده بود، چرا باید فرصت دوباره قضاوت برای یک بازی مهم استقلال را پیدا کند؟ آنهم در این مقطع حساس که می‌توانستیم با برد دربی دوباره در کورس قهرمانی قرار بگیریم، اما این فرصت طلایی را از ما گرفتند. سر استقلال به خاطر داوری بریده شد. در این مورد تردید نکنید، پنالتی ما دیده نشد. اگر پنالتی ما گرفته می‌شد بازی امکان داشت جور دیگری رقم بخورد و الان احتمالاً درباره پیروزی استقلال صحبت می‌کردیم. استقلال مستحق شکست نبود. سرمربی و بازیکنان عزیز استقلال با همه وجودشان بازی کردند، اما استقلال از داوری پراشتباه و سوت‌های جهت‌دار متضرر شد.

وزیر اجازه توهین به لوگوی استقلال را ندارد

وی در واکنش به توئیت آذری جهرمی وزیر ارتباطات علیه ستاره‌های قهرمانی استقلال در آسیا گفت: از این رفتارها متأسف هستیم. توصیه می‌کنم هر عزیزی در هر جایگاهی شأن آن جایگاهی را که دارد، حفظ کند. وزیر حق دارد طرفدار هر تیمی باشد و عکس با بازیکن یا مربی تیمش را استوری کند، اما اجازه توهین به لوگوی استقلال را ندارد. برای آن ستاره‌ها زحمت‌ها کشیده و عرق‌ها ریخته شده است. توهین به لوگوی استقلال، توهین به ۳۵ میلیون هوادار است. آقایان رفتارهایی بروز ندهند که باعث ناراحتی میلیون‌ها هوادار و جوانان این مرز و بوم شود.

مدیرعامل باشگاه استقلال راجع به حضور افراد متفرقه در ورزشگاه آزادی برای تماشای دربی ۹۵ گفت: در دربی رفت پنج بلیت به ما اختصاص پیدا کرده بود. خودم ورزشگاه نرفتم و به مسئول و عزیز دیگری بلیتم را دادم تا شرمنده او نشوم، اما متوجه شدیم تیم رقیب بالغ بر ۲۵۰ نفر تماشاگر در دربی داشت. وقتی در جلسه قبل از بازی مصوباتی قرار است اجرا شود، چرا نباید عدالت اجرا نشود؟ در این بازی، پنج استقلالی بودیم مقابل ۴۰ تا ۵۰ نفر پرسپولیسی که با متلک و مزه پرانی توهین می‌کردند. برای من جالب است که چطور فردی به خودش اجازه داد که در کنار مدیران پرسپولیس به استقلال توهین کند؟! این موضوع، جای توجیه ندارد. کسی که در جایگاه ویژه می‌نشیند شأن و منزلت اجتماعی دارد و دوست ندارد توهین بشنود. باور کنید اواسط نیمه دوم قصد داشتم به دلیل متلک پرانی و مزه پرانی ورزشگاه را ترک کنم. عضو هیئت مدیره ما که در ورزشگاه حضور داشت گفت که اتمسفر اینجا رنگ دیگری دارد. ما اینجا آمده‌ایم فوتبال نگاه کنیم یا مورد توهین و متلک پرانی قرار بگیریم؟!

مددی در مورد اینکه باشگاه استقلال به برگزاری دیدار با صنعت نفت آبادان اعتراض دارد، خاطرنشان کرد: ما به برگزاری این بازی، بعد از جام حذفی اعتراض داریم. ما باید ابتدا با پدیده مشهد در تهران بازی کنیم و سپس به دیدار با صنعت نفت برویم. سازمان لیگ تا این لحظه پاسخی نداده است، اما امیدوارم شرایط ما را درک کرده و عدالت را رعایت کنند.

وی درباره حضور مشاور ایتالیایی فرهاد مجیدی در تهران گفت: صحبت‌هایی انجام شده که قرار است پس از طی مراحل اداری این فرد به تهران بیاید. مشاوری که برای سرمربی می‌آوریم قرار نیست روی نیمکت بنشیند. مشاور فنی در زمان تمرینات حضور خواهد داشت و قرار نیست نامش در سازمان لیگ ثبت شده و کارت برای او صادر شود. این مربی تمرینات را زیر نظر می‌گیرد و مشاور فنی مجیدی خواهد بود.

مدیرعامل باشگاه استقلال در واکنش به شنیدن صدایی از نیمکت استقلال در دربی که از سیاوش یزدانی می‌خواهند بازیکن پرسپولیس را «له» کند، گفت: برای من این صدا مبهم بود! این صدا را درست متوجه نشدم و تصور نمی‌کنم از ناحیه نیمکت استقلال باشد. اتفاقاً حرف زشتی از مدیر پرسپولیس (افشین پیروانی) شنیدیم و می‌خواستیم به کمیته انضباطی شکایت کنیم. فیلم توهین را داریم، اما فعلاً از شکایت صرفنظر کردیم.

وی در مورد بحث مدارک پزشکی محمد آبادی پزشک مدنظر استقلال یادآور شد: ایشان پزشک تیم فوتبال امید بود و مدارک پزشکی و تخصصی دارد. ایشان فوق تخصص جراحی فک و صورت دارد و از نگاه ما مشکلی برای همراهی تیم ندارد. تصور می‌کنم مشکل حل شده است.

بیشتر بخوانید:

برچسب‌ها

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 23
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 17
 • محمدم IR ۰۱:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۸
  31 11
  چطور پوستر رسمی باشگاه استق لاال برای دربی که در اون لوگوی پرسپولیس بدون ستاره زده شد توهین نبود اما توهین بود؟؟؟
  • مانی IR ۱۱:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۸
   15 7
   دقت میفرمایید . برنامه لیگ رو اتقلال مینویسه نه سازمان لیگ و هر وقت استقلالبها و با هرتیمی دوست داشتن باشن بازی میکنن
  • علی IR ۲۲:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۸
   3 3
   به خاطر اینکه ستاره ای پرسپولیس نداره که تو لوگوش درج بشه
 • کیسه حکومتی IR ۰۱:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۸
  27 9
  صدا و سیما حکومتی میثاق کارمند کیسه جوان از کیسه حکومتی حمایت می کند و علیه پرسپولیس هجمه انجام شد احمدی و واعظی حالا نوبت میثاق کیسه جوان علی برکت الله
 • مجهول الهویه IR ۰۱:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۸
  30 4
  ولی شما حق دارید لوگو پرسپولیس را دستکاری کنید و برای پرسپولیس اسم جعلی به کار برید.
 • احسان IR ۰۱:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۸
  24 4
  وزیر اجازه توهین به لودگی شما ندارد ولی شما حق دارید قبل داربی ستاره بدگوی پرسپولیس رو حذف کنید !!!!
 • علی IR ۰۳:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۸
  30 3
  یعنی خوشم میاد شما هم مثل صدا و سیما ،میلی شدین، هر کی میاد هر چی راجع به استقلال میگه چاپ نمیکنین،تخته کنید بابا، کرکره رو بدبد پایین، چرا کامنت منو چاپ نکردین؟؟
 • تاجی طبرستانی IR ۰۷:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۸
  6 30
  الان دیگه هرچی بگید فایده نداره ، همون اول یازی اگر عرضه داشتید میگفتید تا افراد اضافی از کنار زمین بیرون نرفتن استقلال نمیره داخل زمین ، در ضمن اگر قبل بازی در مورد داوری های دوتا دربی قبل درست و حسابی اعتراض میکردید برای بار سوم قربانی داوری در دربی نمی شدید. صادقانه بگیم مسولان استقلال حتی عرضه اعتراض کردن درست و حسابی و دفاع از حق استقلال رو ندارن ، .......... شاید هم نمیخوان و براشون مهم نیست چون باشگاه پرشده از ادمای غریبه و گماشته وزیرلنگی ورزش
 • صمصامی GB ۰۸:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۸
  27 3
  آقای مددی قدری تحمل بفرمایید و پیشداوری نکنید تا کمیته انضباطی تصمیم بگیرد.همانگونه که آقای حسن زاده اعلام کرد مسئولیت شروع کننده درگیری در تصمیم گیری اهمیت دارد.دو مدعی که سالهاست به دلیل شرایط مشابه همسو عمل میکنند دلیل بر حقانیت شما نیست درگیری در اصفهان را پورقاز و درگیری دربی را نادری شروع کردند.داور دربی اگر میخواست به سود پرسپولیس سوت بزند حتما یزدانی را از زمین بازی اخراج میکرد.در حیرتم چرا کمیته انضباطی سیاوش یزدانی را احضار نکرده است
 • مردم تاج سرنگون کردند IR ۰۸:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۸
  26 5
  فعلا بیایید تخلف تیم کیسه جذب بازیکن در پایه که در زمان شما انجام شده جواب بده
 • مهدی IR ۰۹:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۸
  19 6
  پنالتی قبول .ولی اون بازیکن شماره 4 استقلال باید 3 بار از زمین اخراج میشد.همون آیتمی که تو فوتبال برتر پخش شد رو نگاه کنید.ضمنا" یک پنالتی هم برای پرسپولیس نگرفت .بازم برید برنامه فوتبال برتر رو نگاه کنید.میثاقی گفت ما مجبوریم از دو یه تا از کارشناسها نظر خواهی کنیم.
 • fred US ۰۹:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۸
  27 5
  تا زمانی که امثال این مردک بر مسند مدیر عاملی هستند همین آش و همین کاسه خواهد بود. میگه صدای کسی که گفت عبدی رو له کن مبهم بود اما صدای توهین پیروانی رو شنیدم. مثل یک بچه ۱۲ ساله که به هواخواهی دوستش در یک نزاع خیابانی شهادت می دهد . اینها فقط شکم گنده کرده اند و در این حین مغز کوچک و کوچکتر شده. باز خدا رو شکر که این مدیر است و الا اگر آن شغال مدیریتی فوتوشاپ باز بود که باید اراجیف عجیبتری به استماع می رسید .
 • مشیز IR ۱۱:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۸
  29 3
  هیچ کدام از این اراجیف جلوی سوزش و شکست در دربی را نمیگیره.
 • کیسه السعودی IR ۱۱:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۸
  41 1
  چطور شده جناب مددی صدای افشین خان رو از جایگاه ویژه شنیده؟؟؟فرمان قلع و قمع به اون واضحی رو نشنیده!!!!در ضمن اون کسایی که از شادی گل عیسی خرده میگیرند حتما ذهنشون به اون چیزا پره که فک میکنن برا اوناس اون شادی!
 • ایمون زاید IR ۱۴:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۸
  12 3
  اصلا صداقت از سر و روی این آدم میباره ،حرف نیمکت استقلال رو میلیونها آدم شنیده اند و مفهوم بوده ولی برای این به ظاهر آقا مبهم بوده ولی حرفی که از یه پرسپولیسی هیچ کس نشنیده برا ایشون مفهوم بوده ،بابا دست وردارین از اینهمه ننه من غریبم بازی ،اگه یه جو فقط یه جو غیرت و وجدان داشتی نیازی به کمیته انضباطی یا جای دیگه نبود که با بازیکنای تیم خودت که هواداران رو جلو چشم صدها چشم زیر مشت و لگد گرفته بودن برخورد میکردی یا با بازیکنهائی که کادر پزشکی زحمتکش و متعهد رو در فرودگاه دوحه زیر مشت و لگد گرفتن باهاشون برخورد میکردی و یا روزی که در اتاق هتل بازیکنای شریفتون رو در حال استعمال قلیان مشاهده میکردی از خودت جربزه نشون می دادی و تنبیه انضباطی میکردی امروز آسمان و ریسمون برا توجیه یه باخت انجام نمی دادی، شرافت و وجدان کالای بسیار گرانبهائی هست که هر کس نمی تواند داشته باشد ،در آخر توجهتان رو به خبر ورزشی یکسال گذشته جلب میکنم تا ببینید که بی انضباطی و بی اخلاقی کدام تیم در حال نشر بوده آنموقع متوجه خواهید شد که از ماست که بر ماست ،راستی داستان شما و فرشید اسماعیلی چی شد
 • ابد IR ۱۴:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۸
  11 2
  تفاوت ما با شما در حد تفاوت جناب آقای سمیعی و مددی است!!!
 • محسن IR ۱۵:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۸
  17 2
  آقای با وجدان تو که میگی بلیط خودمو دادم به یکی از عزیزان و خودت نرفتی ورزشگاه پس این اراجیف را از کجا شنیدی ای بی وجدان
 • علی IR ۱۶:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۸
  8 2
  آقا مدد لطفا شما فضولی بازی پرسپولیس سپاهان نکن تو تیم استقلال رو درست کن ای میثاقی جوجه هم اینقدر طرفداری از کیسه نکنه دو روز دیگه ازسیمای میلی میندازند بیرون
 • Alireza IR ۱۷:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۸
  5 3
  دوستان درمورد ارجیف آقای مددی نوشتن وخوب هم نوشتن . امامیخوام درمورد ستاره های تقلبی استقلال بنویسم . پیراهن های استقلال رو نگاه کنید از کی دوستاره رو آنها نقش بسته .مدیر فتوشاپ وتقلب آقای فتح اله زاده این لوگورو به عنوان لوگو استقلال ور ثبت شرکتها ثبت کرده . قهرمانی در چهارجانبه تهران ۱۹۷۰ مربوط به تیم تاج‌بوده وبقول مظلومی تاج بعد از انقلاب منحل شد رفت وخود بازیکنان اون دوره اون رو بعنوان‌ستاره قبول نداشتن‌که اگر داشتن بعد از سال ۱۹۷۰ تا قبل از انقلاب ستاره ای روی پیراهنشون میزاشتن. درخصوص قهرمانی در چهارجانبه ۱۹۹۰ استقلال اگر این رو بعنوان ستاره قبول داستن بعد از این سال رو پیراهن استقلال یتاره ای میزاستن . درسته سال بعد رفتن دیته ۳ ولی اگر خ دشون این رو به عنوان‌ستاره قبول داشتن ستاره ای رو پیراهن میزاشتن . اما اگر بقول مظلومی اونها ادامه دهنده راه تاج نیستن پس چه ادعایی نسبت به قهرمانی چهار جانبه ۱۹۷۰ دارن . اگر ادعا دارن چرا نام تاج رو مثل هوادارن پرسپولیس که در تمام مقاطع فقط فریاد زدن پرسپولیس نه چیز دیگر طرفداران تاج نام تیم تاج رو صدا نزدن .اینها رو یکی از تاجی هاجواب بده
  • ۴ بار تاریخو بخون! IR ۰۸:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۹
   1 1
   همش که شد چهارجانبه، آخه اصلاً جام چهارجانبه کجا بود برو تاریخو بخون بعد به قول افشین زر زر کن. دو، اسم پرس... چندبار عوض شد شد پیروزی، آزادی و... دیدن مشکل امنیتی درست می شه دوباره برش گردوندن، همون موقع که تیم دست بنیاد به ظاهر مستضعفان بود و پول خون و نفت مردم بدبخت می رفت به حساب باشگاه، عین الان، برو بخون ابله. تاج منحل نشد، شد استقلال، وقتی همه چی از اون دوره طلایی کشور، دور ریخته شد و اسم شاه جز به مرگ و لعن آورده نمی شد، توقع داشتی هر روز درگیری باشه توی استادیوم و مردم بگن تاج تاج و بذارن اون اسمو..؟ بعدتر هم که یه تاج عوضی فاسد اومد توی فوتبال که آدمتون بود و برای هفت پشت فوتبال بس بود، بسه؟ اصلاً راجع به لنگ سوراخ خودت صحبت کن، تو بی سواد لمپن رو چه به صحبت راجع به تاج کبیر آسیا؟ تا چشت درآد استقلال با اسطوره اش به موفقیت های بزرگی می رسه در آینده نزدیک ایشالا، دوره کثافت کاری و زد و بند هاتون توی این ٨ ساله ننگین داره تموم می شه و دیگه بابا مسعود و ممد جواد جونتون هم نیست کاری براتون کنه و پول مفت بده و ماله بکشه و داور و...، شب دراز است و قلندر بیدار
 • رضا IR ۱۸:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۸
  6 1
  شاه فرهاد گفته تا پشه باشگاه را هم عوض می کند.شما که تو استفلال از پشه کمتری.
 • رامین IR ۲۳:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۸
  3 1
  اس دق لال حرفهای عامیانه و عوامفریب نزن....همه چیز رو کمیته انضباطی مشخص میکنه... اول اصفهانی ها اصلا دلخوشی از پرسپولیس ندارند و به هر روشی سعی میکنند به این تیم ضربه بزنند و شروع کننده پورقاز بوده و دربی هم که نادری شروع کرد و همه تصاویر گویاست...
 • فارابی IR ۰۸:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۹
  2 0
  اقای مثلا باادب وخاص یعنی فقط کسی که توجایگاه ویژه میشینه منزلت اجتماعی داره /یعنی این همه هوادار که رو سکوهامیشنن جایگاه اجتماعی ندارن، توطرفدارای همه تیمهارو یعنی بااین چشم مبینی، بااین طرز فکر میخوای بهت احترام بذارن، من یه ستاره ازبچگیم تودفتر مشقم هست، میخوای باپیک براتون بفرستم یا اسنپ، درضمن به اون داداش فرناز مجیدی یه پست خوب توتیم پرستارتون بدین، که حداقل میاد مصاحبه کنه، ادم بدونه پستشون چیه، اخه دستیار سرپرست اس دق لال شد پست مدیریتی، ببین اون کیه دیگه بااین پست چه پوزی میده،

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

یورو ۲۰۲۰

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

پربازدیدترین