علیرضا نورمحمدی گفت: باور من این است که پرسپولیس به قدری توانایی دارد که با غلبه بر همه این مسائل، حواشی و کارشکنی‌های تمسخرآمیزی که شاهد هستیم، قهرمانی خود را تکرار کند.

به خاطر پرسپولیس توافق کردم/ تا انتهای جدول رفتیم ولی کسی را متهم نکردیم

خبرورزشی -  کاپیتان سال‌های گذشته سرخپوشان که به دعوت مدیران به باشگاه آمده بود، درباره دلیل این حضور گفت: آقایان سمیعی و شکوری تماس گرفته بودند تا بابت پیگیری مطالباتم گفت‌وگویی داشته باشیم. من از چند سال قبل مطالباتی دارم ولی به عنوان یک پرسپولیسی و کسی که همه داشته‌های خود را ازاین تیم و هواداران می‌دانم، دوست نداشتم از این ناحیه مشکلی برای پرسپولیس ایجاد شود. از طرفی با شکوری همبازی بودیم و به سمیعی هم بعد از همان ملاقات دوستانه‌ای که داشتم، ارادت پیدا کردم. این شد که درباره صرف‌نظر کردن از بخش مهمی از طلب خودم، هرچه گفتند قبول کردم و به توافق رسیدیم.

بازیکن اسبق سرخپوشان که حالا دیگر خود را آماده می‌کند تا وارد عرصه مربیگری فوتبال شود، درباره ارزیابی خود از شرایط این روزهای پرسپولیس، افزود: با این که باشگاه و تیم از هر سو، بسیار تحت فشار قرار دارند، می‌بینیم که پرسپولیس یک تیم خاص از نظر حرفه‌ای است. کسانی درباره پرسپولیس حرف‌های نامناسب مطرح می‌کنند در زمین زورشان به این تیم نمی‌رسد. به آنها فشارآمده و می‌خواهند خودشان را به این شکل خالی کنند. برای همین است که سعی دارند با ایجاد حواشی و بیان حرف‌های تمسخرآمیز و تکراری، علیه پرسپولیس هجمه ایجاد کنند و تمرکز باشگاه و تیم را هم به هم بریزند.

او درباره این که بعضی با افکاری ناسالم، مباحثی چون حمایت از پرسپولیس را مطرح می‌کنند، خاطرنشان کرد: یک بار هم بگویند کدام حمایت؟ برنامه بازی‌ها که در اکثر موارد به زیان پرسپولیس تمام می‌شود و همین حالا هم برنامه ادامه مسابقات خواسته یا ناخواسته به سود رقبای پرسپولیس و به زیان این تیم شده است! مشکلات مالی هم که همیشه وجود دارد؛ دقیقا برخلاف بعضی تیم‌ها که بودجه و کمک دولتی هم دریافت می‌کنند. از نظر داوری هم که به صورت سنتی همیشه جمع موارد به ضرر پرسپولیس شده است. پس این حمایت کجا انجام می‌شود؟ آن سالی که ما نایب قهرمان لیگ شدیم، چه شرایطی بود؟

کاپیتان پیشین سرخپوشان افزود: اتفاقات آن دوره را که به یاد داریم. به خاطر اشتباهات داوری که صدای اعتراض کارشناسان داوری را هم درآورده بود، تا انتهای جدول رفتیم ولی هیچ‌کس را متهم نکردیم. با وجود آن شرایط، این حرف‌ها را نزدیم. جنگیدیم و تلاش کردیم و اگر فقط یکی از آن امتیازاتی که به دلیل اشتباهات داوری از ما گرفته شده بود را به دست می‌آوردیم، قطعا قهرمان می‌شدیم. البته سال‌های بعد از آن قهرمان شدیم. این است که پرسپولیس را خاص می‌کند. برای من جالب است سرمربیان همین تیم هایی که مرتب از این حرف‌ها می‌زنند، خودشان بر فنی بودن برتری پرسپولیس اذعان دارند.

نورمحمدی درباره پیش‌بینی خود از شرایط تیم در ادامه لیگ و اعتراض و ناراحتی هواداران و اعضای تیم به برنامه مسابقات و تحمیل شرایط سخت‌تر و نابرابر به پرسپولیس و به سود رقبای آن، تصریح کرد: بالاخره دوری تعداد زیاد بازیکن ملی‌پوش از تمرینات و عدم امکان ریکاوری و هماهنگی مجدد آنها در بازگشت از بازی‌های ملی، باعث تاثیر منفی می‌شود. این یک بحث فنی و کارشناسی است. کادرفنی و هواداران پرسپولیس حق دارند و درست هم می‌گویند. با این وجود، من می‌گویم پرسپولیس در این چند سال بارها با شرایط بسیار سخت روبرو بوده و با این مسائل آشناست. بچه‌ها نشان داده‌اند که در این مواقع با انرژی و انگیزه خاصی کار را ادامه می‌دهند و به همین دلیل از پس محرومیت‌ها، مصدومیت‌ها و بحران‌های دیگر برآمده‌اند. البته همان‌طور که گفتم به هر حال این برنامه‌ریزی که برای مسابقات وجود دارد، به سود رقبای پرسپولیس می‌شود و این فشار به ویژه با توجه به گرم شدن هوا و همچنین بازی ملی‌پوشان در گرمای بحرین، فشار را بیشتر می‌کند؛ ولی پرسپولیس با روزهای سخت آشنا است.

برچسب‌ها

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 5
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 7
 • لنگ خاص IR ۲۰:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۸
  1 40
  خداوندگار سوتی
 • حسین IR ۲۱:۰۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۸
  1 34
  پرسپولیس هم مثل کاندیداهاالانن که فقط ادعادارن ومیدونن مشکل ازکجاس ولی فرارروبه جلودارن واگرلفت ولیث ودزدی رویانیان نبودکه بخاطرش زندان رفت وخونه اش مصادره شدوباج دادبه کلی ازتیمهاوفدارسیون وداور تاسقوط نکنن وباب شداین رویه وتاالان هم ادامه داره بله الاغ که خودتوبه خریت زدی چراکه اونموقع ته جدول رفتیدبه عدالت ونه مثل 14تیم که هرکدوموباپول وزور خفه کردن وگرنه ....
  • دلواپس IR ۲۳:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۸
   5 0
   خدایا شکرت که به عنوان یه طرفدار پرسپولیس کبیر دارم روزهایی را میبینم که این تیم با رقباش کاری کرده که طرفدارهای دون پایه و پیشکسوتهای عشق لایک به فلاکت و بیچارگی افتادن و برای رفع سوزشون هر چرتی به مغز معیوبشان میرسه میگن و جالبه که اصلا هم سوز رفع نمیشه و عمقش بیشتر میشه. گل بسر از سوزش مثل خیلی از پیشکسوتهای تیمت به دری وری افتادی. یعنی میگی رویانیان به بازیکنهای همه تیمها و تیم تو پول داده که ببازن جلو پرسپولیس!! ؟ یعنی بازیکنهای تیمی که براش به اوسکولی افتادی خودشونو فروختن؟ اگه میشد با پول داور و فدراسیون و مربی و بازیکن را خرید که تیم تو همه چیزشو تو این سالها میفروخت که روزی نشه که گلات سرورشو ببینه.
 • ناشناس IR ۲۳:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۸
  5 0
  آقا اینو که همه میدونن جناب محیدی چطور میخواد با مظلوم نمایی و خزعبلات همیشگی خودشو تبرئه کنه ، مجیدی اول فصل : اومدم استقلال را به جایگاه واقعی اش برسانم و بهترین بازیکنان ایران را دارم ، مجیدی اواخر فصل : نه آقا تیمم رو دلال ها بستن ، وزیر ارتباطات منو اذیت میکنه ، نمیزارن مربی خارجی کار بلد بیارم که هوادارا ندونن چیزی تو چنته ندارم و آخر حرفش قرارداد کمک سرپرست تیمم خحالت آوره !!!! سلطان جرزنی و زرزنی فقط خودتی مجیدی جون . فقط و فقط عشوهاتو خریدارم
 • ایدا IR ۰۱:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۹
  4 0
  سوزشتون از کجاس؟ بگین شاید راه درمان کسی داشته باشه دارویی چیزی پیشنهاد کنن... خیالتون راحت امسالم ما قهمرمانیم پس از الان دنبال بهانه واسه عدم قهرمانیتون بگیردید فقط لطفا امسال دیگه تکراری نباشه چیزه جدید بگین.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

یورو ۲۰۲۰

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

پربازدیدترین