۲ نفر
چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۵

با اتمام مرحله انتخابی جام جهانی، صعود ایران، قرارداد دراگان اسکوچیچ و فدراسیون فوتبال به پایان رسید.

قرارداد اسکوچیچ و تیم ملی تمام شد!

خبرورزشی - با برگزاری دیدار تیم ملی فوتبال ایران و پیروزی ایران مقابل عراق و صعود به مرحله سوم انتخابی جام جهانی، قراداد دراگان اسکوچیچ و فدراسیون فوتبال خاتمه یافت و این مربی از امروز هیچ تعهدی نسبت به تیم ملی ندارد. این مربی کروات اواسط بهمن ۹۸ قراردادی را به مدت ۶ ماه با تیم ملی منعقد کرده بود اما به علت شیوع کرونا، ماموریت اسکوچیچ عقب افتاد و بالاخره بعد از یک سال و نیم خاتمه یافت.

در صورتی که فدراسیون فوتبال از عملکرد این سرمربی رضایت داشته باشد، می‌تواند برای ادامه همکاری به اسکوچیچ درخواست بدهد و در صورت توافق طرفین، او در مرحله سوم انتخابی جام جهانی هم هدایت ایران را بر عهده خواهد داشت.

بعد از شیوع کرونا و به علت طولانی شدن مرحله انتخابی جام جهانی و به تعویض افتادن ماموریت شش ماهه سرمربی تیم ملی، زمزمه‌های زیادی مبنی بر برکناری این سرمربی وجود داشت اما فدراسیون فوتبال به این همکاری ادامه داد.

بیشتر بخوانید:

برچسب‌ها

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 15
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 5
 • مجهول الهویه IR ۱۲:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
  10 9
  نکات مثبت زیاد داره ولی در سطح جام جهانی نیست
  • نیکویی IR ۱۳:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
   16 3
   همچین میگه در سطح جام جهانی نیس انگار همیشه یه پای فینال جام جهانی بودیم! بوسنی رو که جام جهانی بدجور ازش باختیم رو دو هیچ برد. همه جای دنیا به نتایج و آمار نگاه میکنن نه اسم . اتفاقاً نتایجی که گرفته تا حالا هیچ مربی در ایران نتونستن بگیره آمار که اینو نشون میده
  • لنگ خاص IR ۱۴:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
   9 2
   متاسفانه اگر بره،تیم ملی رو میدن دست قلعه نویی یا دایی ،استیلی و...مربی خوب خارجی نمیارن،همین خودش بمونه ویک دستیارخوب خارجی بیارن براش بهتره
 • بهروز نبوی IR ۱۳:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
  8 15
  فدارسیون فوتبال باید منطقی رفتار کنه و گول نتایج مقدماتی نخوره و به فکره یک مربی بزرگ و کاربلد باشه ..تو این چند ساله ما مشکل صعود به جام جهانی نداشتیم مشکل ما صعود از گروه در جام جهانی که نیازمنده یک مربی بزرگ هستیم کارای بزرگ آدمای بزرگ میخواد..ما با اسکوچیچ به جام جهانی صعود میکنیم ولی در جام جهانی هیچ شانسی با این سبک بازی نداریم..فقط کافیه فدارسیون فوتبال نظر پیشکسوت ها و اهالی فن جستجو کنه و صدرصد همشون خواهان یک مربی بزرگ هستن و چه بهتر این مربی تو مرحله مقدماتی باشه تا بتونیم تا ‌جام جهانی مربی بتونه ایده و سبکشو تو تیم پیاده کنه
 • پوکرررررررررررر IR ۱۳:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
  3 1
  انتخابی که تموم نشده هنو
 • لنگ ورزشی IR ۱۳:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
  8 7
  کسی از علی کریمی خبر داره؟ چند روزه پست نذاشته به این و اون خصوصا عزیزی خادم گیر بده! آها فهمیدم چون تیم ملی صعود کرده حرفی برای گفتن نداره و سوراخ موش هزار تومن!!
  • پارسه GB ۱۴:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
   11 2
   اول اینکه کریمی قبل از هر بازی برای تیم ملی آرزوی موفقیت کرده دیروز هم همین کار کرد شاید مشکل از چشم شماست که ندیدی یا نخواستی ببینی. دوم اینکه نتایج تیم ملی کوچکترین ربطی به فدراسیون عزیزی خائن نداره. عدم بازی تدارکاتی مناسب و گرفته شدن حق میزبانی از ایران فقط گوشه ای از بی عرضگی روسای فدراسیون هست.
  • مافیای قرمز IR ۱۵:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
   0 2
   در جواب "پارسه": نه بابا! میخواست به ظاهر هم آرزوی موفقیت نکنه؟!!! خدا از دلش خبر داره پسرجون
  • نون خ IR ۱۵:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
   2 1
   آره، صعود تیم ملی رو مدیون علی کریمی هستیم که با حواشی ای که هر روز به پا میکنه آرامش رو از تیم ملی و همه ارکان فوتبال گرفته. یکی نیست بهش بگه اگه تو اومده بودی که الان عزای حذف شدنمون رو گرفته بودیم.
  • بنده خدا IR ۱۵:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
   1 2
   یارو با دو کلاس سواد ادعای ریاست فدراسیون داشت. صعود تیم ملی درس بزرگی برای این آدمهاست که یاد بگیرن همه چیز فوتبال با دوتا دریبل حل نمیشه. اداره فدراسیون مدیریت میخواد که شما اصلا نمیدونی چیه.
 • محمدی IR ۱۴:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
  1 3
  پول الکی خرج کنیم چی خودش خوبه اگه نه فقط برانکو گزینه خوبیه
 • شمسعلی. AE ۱۴:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
  6 7
  کیسه کش تا دیشب آرزوی باخت تیم ملی را داشته آلان سراغ علی کریمی رو میگیره ، کیسه کشا با خودتون چند چندید ؟؟؟؟؟
 • x IR ۱۴:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
  3 0
  باید حفظ بشه... موقعی که هیشکی تیم ملی رو تحویل نمیگرفت این اومد کار نکرده رو تموم کرد... با تدارکات بهتر و بازی های دوستانه بیشتر قطعا اسکوچیچ نتایج خوبی رو میگیره و میریم جام جهانی
 • گرگانی IR ۱۴:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
  2 0
  پاداش اسکو اینکه قرار دادشو تا انتهای مرحله مقدماتی جام جهانی حتی تا پایان جام جهانی تمدید کنن یعنی اینکه اگه صعود کردیم به طور خودکار تمدید شه تا پایان ج ج
 • مهیار GB ۱۵:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
  3 0
  عقلانی ترین کار اینه که تا پایان دور نهایی مقدماتی تمدید کنیم. الان وقت عوض کردن نیست، بعد از بازی با تیم های رده یک آسیا مثل کره و استرالیا و غیره می شه کامل ارزیابی کرد که به درد جام جهانی میخوره یا نه.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =
Topic[id:72, title:تیم‌ ملی فوتبال] - __ [] __
Topic[id:72, title:تیم‌ ملی فوتبال] - __ [] __
Topic[id:72, title:تیم‌ ملی فوتبال] - __ [] __
Topic[id:72, title:تیم‌ ملی فوتبال] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:72, title:تیم‌ ملی فوتبال] - __ [] __
Topic[id:72, title:تیم‌ ملی فوتبال] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:72, title:تیم‌ ملی فوتبال] - __ [] __
Topic[id:72, title:تیم‌ ملی فوتبال] - __ [] __

پربازدیدترین