محمود فکری با گلایه از برخی پیشکسوتان استقلال نسبت به عملکرد این تیم مقابل الهلال و اقدامات فرهاد مجیدی موضع گیری کرد.

فرهاد مجیدی و محمود فکری
خبرورزشی -

محمود فکری سرمربی پیشین استقلال یکی از منتقدان سرسخت فرهاد مجیدی در ماه های گذشته بوده است. فکری که مصاحبه های تندی را علیه مجیدی انجام داده بود، حالا بعد از دیدار با الهلال که با شکست آبی پوشان همراه بود بار دیگر مجیدی را به باد انتقاد گرفته و حرف هایی را بر زبان می آورد که عجیب است. سرمربی سابق آبی ها صحبت هایی را درباره باخت استقلال و وضعیت خودش بیان کرد که در ادامه می خوانید:

* از شب گذشته مصاحبه های پیشکسوتان را می بینم و همه به به و چه چه می کنند! همه تعریف می کنند و می گویند فرصت بدهید. چه فرصتی؟ کادری که ۳ جام را از دست داده، چه فرصتی باید به او داده شود؟

* با ارتش فحاش درست کردن شاید دوران ماندن را زیاد کنند اما باید با این افراد جام هم بگیرند. استقلال تیمی نیست که یکی یکی جام ها را از دست بدهد و بعد بگویند مدیریت ایراد داشته، وزیر ایراد داشته است. بگویند فکری بعد از بازی یک استوری می گذارد و مصاحبه می کند. به نوعی بخواهند باخت ها را گردن یک نفر دیگر بیندازند.

*اینها از سادگی مردم و پیشکسوتان سوءاستفاده می کنند و فعلا می تازند! در حالی که حق استقلال نیست این شکلی اداره شود. امیدوارم مدیران استقلال شهامت داشته باشند و تصمیماتی که به سود استقلال است، بگیرند.

* زمانی که ما بودیم تصمیمی گرفتند تا فقط فضای مجازی و رسانه ای را آرام کنند. الان هم آنگونه تصمیم می گیرند. هرچه فضای مجازی بخواهد اجرا می کنند. در حالی که حق استقلال نیست.

* اینکه استقلال از قبل بازنده باشد و بگویند می دانستیم می بازیم، عجیب است. اگر پرسپولیس به الهلال می خورد، شک نکنید برایش مشکل ساز می شد. من احساس می کنم آنالیزی نسبت به آن تیم صورت نگرفته بود. اینکه چه ضعف هایی داشت. فقط بازیکنان را ترساندند و گفتند الهلال بازیکنان گرانقیمت دارد. در حالی که قیمت بازیکن که به داخل زمین نمی رود.

* نفراتی دیروز به زمین رفتند که تجربه کافی نداشتند و می توانستند نفرات باتجربه تری را به زمین بفرستند. نفراتی که در آسیا بازی کرده بودند. من فکر می کنم استقلال به اشتباهات خودش باخت. متاسفانه می بینم همه تعریف می کنند. البته اگر انتقادی کنند ارتش فحاش به آنها فحاشی می کند. آنها اجازه نمی دهند کسی انتقاد کند و حرفی بزند. اگر قرار باشد همه از اینها تعریف کنند نتایج هم از حالا مشخص است. با انتقاد است که ایرادها مشخص می شود.

حمله تند محمود فکری به فرهاد مجیدی؛ این کادرفنی نه عشق دارد نه دانش/ اینها ارتش فحاشی درست کرده اند/ فعلا با استفاده از سادگی مردم می تازند!

* زمانی که ما در استقلال بودیم تراکتور را در زمین خودش بردیم و می دانستیم با پرس از جلو پیروز می‌شویم. در بازی با گل گهر هم همین کار را کردیم و بردیم. بعد از بازی با تراکتور گفتند اشتباهات خط دفاع تراکتور بوده است. بعداز گل گهر هم گفتند اگر رشید مظاهری نبود استقلال پیروز نمی شد. در حالی که الهلال را آنالیز می کردند و پرس از جلو انجام می دادند و استقلال با ترس وارد زمین نمی شد می توانستند برنده از زمین خارج شوند. اینکه می گویند استقلال بازی خوبی انجام داد را متوجه نمی شوم. کجای این بازی خوب بود؟ الهلال آنقدر قدرتمند نبود که بزرگش کنند و بازیکنان بترسند.

* به نظر من بازی قابل قبول نبود. استقلال از قبل باخته وارد زمین شد. چون یکسری صفحات که حامی این دوستان هستند می خواستند فرار روبه جلو داشته باشند. اگر می بردند می گفتند کار بزرگی کردیم. اگر باختند هم بگویند این تیم خیلی قوی بوده و بازیکنان میلیاردی داشته است.

* آمار بازی های استقلال و الهلال مشخص است و در گذشته آمار برد استقلال بیشتر هم بود. در ادوار مختلف الهلال همیشه بازیکنان گرانقیمت داشته است. ولی استقلال همین تیم را می برد. اگر بازی را دیده باشید هیچ آنالیزی از بازی نشده بود. ۱۰ دقیقه اول را دیدید؟ بازیکنان استقلال اگر کمی فشار روی خط دفاع الهلال می گذاشتند موقعیت درست می کردند. نشان دادند که در دفاع الهلال خیلی ضعیف است. اگر پرس از جلو می گذاشتند می توانستند توپ گیری کنند و با برد زمین را ترک کنند.

*مصاحبه سیاوش یزدانی را دیدید. آنقدر گفتند الهلال تیم خوبی است، آنقدر خوب نبود. بازیکنی مثل یزدانی که ملی پوش است از این فضا ترسیده بود. او فکر می کرد تیم الهلال خیلی قدرتمند است. متاسفانه استقلال را از پیش بازنده به زمین فرستادند و کادرفنی استقلال در بحث روحی بازیکنان را آماده نکرده بود. الهلال اما آن تیم از پیش برنده نبود. اگر اشتباهات فردی نبود حتی آن گل ها هم وارد دروازه استقلال نمی شد. استقلال به خاطر ترس خودش باخت نه به بازیکنان گرانقیمت الهلال.

*در این کادر نه تعصب می بینیم، نه عشق و نه دانش فنی. فقط ارتش فحاش می بینم. یک ارتشی را آماده کردند تا به دیگران فحاشی کنند.

برچسب‌ها

برگزیده‌ها

خبرویژه

پربازدیدترین

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 90
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 22
 • parazit IR ۱۵:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
  حاج محمود عشق منه (ارتش فحاش و بدون دانش فنی رو خوب اومدی)
  • آنالیزور بی طرف IR ۱۵:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
   من کلا با مربی داخلی مخالفم ولی شک ندارم مجیدی از فکری بسیار بهتره ... مشکل این تیم اول بدن سازی و دوم بازی سازه البته شک ندارم پین تا الان این موضوع رو فهمیده
  • ... IR ۱۵:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
   اتفاقا فکری ارتش مجازی داره و میخاد مربی استقلال بشه
  • یاشار ۲۴ ابدی IR ۱۶:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
   آقای فکری الحق که مردی دمت گرم ! اما آقای فکری عجله نکن صبور باش تا خدا خودش یجوری حق این آقای با دانش که به اینا نمیبازه رو درست و حسابی کف دستش بزاره ! الان که ۹۸ درصد بازیکنای مورد نظرش جذب تیم شدن صبور باش تا هواداران نتایج این تیم رو با مربی با دانشش ببینن بعد ببین چطور با فحش ناموسی بیرونش میکنن و همون لشکر فاحشش به خودش فحاشی میکنن
  • مسجد سلیمان IR ۱۶:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
   محمود مربیهای پرسپولیسی هرگز تورا به تیم ملی دعوت نکردن فقط ۲مربی آ بی تورا به تیم ملی دعوت کردند یکی مرحوم پورحیدری ودیگری امیر قلعه نوعی محمود تو دیگه هرگز به استقلال برنمی گردی چون هیچ هواداری دوستت ندارد حتی هواداران مسجد سلیمان
  • فرناز دلال ۴۰۰ هزار دلاری IR ۱۶:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
   فکری یه مربی پاک درست کار دست پاک هست مثل این مجیدی نه دلالی بلده نه ارتش فحاشی مجازی نداره از دیشب تا حالا ارتش،مجازی دلال تمام گناه باخت مجیدی لاپوشی کردن ضعف فنی مقصر باخت گردن مددی وزیر داور انداختند اگه مجیدی مربی بود فینال حذفی هم با وجود کمک های داوری قهرمان می شد دلیل نتیجه نگرفتن اون این هست بار کج این دلال قمار باز به منزل نمیرسه
  • شمسعلی IR ۱۶:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
   نه فکری بدرد استقلال میخوره نه مجیدی، اینا نصف قلعه نوعی هم دانش مربیگری ندارن ولی اگه نمیخوان تیمو بدن ژنرال حداقل با نکو لالیگایی صحبت کنن که با چهار تا مربی درست و حسابی کار کرده و یه چیزایی بلده
  • محمود آرپی جی زن IR ۱۶:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
   آقای فکری شما کاپیتان و بازیکن بزرگی برای استقلال بودی هافبک مقتدر و بی نقص اما لطفا از شکست تیمت انتقاد درست و فنی بکن بحث استقلال بحث میلیونها هوادار بازیکن پیشکسوت و ... از 75سال پیش به این طرف هست پس اگر با دشنه و تبر آمده ای از ما نیستی انتقاد اگر از سر خیرخواهی و دلسوزی نباشد پشیزی ارزش ندارد حرف شما کینه شخصی است و فکر میکنید ارتشی مهیا شده تا شما را منهدم کند اما جان برادر بنده بعنوان یک استقلالی همانطور که از شما حمایت میکردم با همان شور بعد از شما از فرهاد حمایت کردم چون منصورخان بزرگ پدر استقلال نوین آموخت که اگر عاشق باشی افراد را اصلا نمی بینی اگر استقلالی هستی اگر استقلال را به یک بچه 10 ساله هم سپردند به او کمک کن نه اینکه کنار بایستی و مسخره کنی یاتوهین کنی در مورد هوادارن هم با دقت نظر بده مردم از نوع فوتبال استقلال در زمان مربیگری شما راضی نبودند پس بی جهت دشمن فرضی نساز و خودت را از هواداران استقلال دور نکن روزگاری منصورخان هم مجبور شد که از استقلال دور شود اما تاریخ نشان داد که اشتباه بوده و استقلال بدون او چیزی کم داشت برگشت و افسانه تاجی ها شد از او درس بگیر
  • ناشناس IR ۱۶:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
   54 95
   دمت گرم اقای فکری وقتی سما بودی تیم با ۴ امتیاز اختلاف دوم بود فرهاد با کمک باند مجازی و باند رسانه ای و باند برادرش اومد با ۱۱ امتیاز اختلاف سوم شد و به به و چه چه هم کردن براش. یکی بگه سابقه ی مربی گری فرهاد کجاست بخدا حتی لیگ دسته ۳ هم بهش تیم نمیدن. دستیار خارجی با خداتومن دلار اوردن ک فرهاد تجربه کسب کنه خب با همین پولی ک ب فرهاد و برادرش و این دستیار خارجی میدید ی مربی درجه یک خارجی بیارید لااقل. مدیریت بخاطر فرار از واقعیت و کسب محبوبیت فرهاد رو با سروصدای فراوان اوردن جوری ک انگار کاپلو رو اوردن یکی نیست مگه تیم اموزشگاه یا کلاس مربیگریه ک فرهاد مربی گری یاد بگیره. استقلال رو بخاطر فرهاد و ترس از باند رسانه ای و تبلیغاتی فرهاد و فرزاد نابود کردند. بخدا حتی ماشین سازی هم این الهلال رو میزد. یاد گرفتن فقط میگن پول بازیکناش فلان قد شده نمیخوان باور کنن کشورهای عربی بخاطر چشم و هم چشمی و پول بی حساب کتابشون و نداشتن مدیریت ورزشی همه ساله خرج های وحشتناکی میکنن و هیچ نتیجه ای هم نمیگیرن. الهلال یکی از ضعیف ترین تیم های تاریخش بود ولی مجیدی ترسید و همین باعث باختش شد. باید اخراج بشه.
  • کمک سرپرست کمک مقصر باخت الهلال IR ۱۶:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
   شفر کم مربی نبود مربی بزرگ بود همین دلال مجیدی چنان با ارتش فحاشی مجازی برکنارش کرد خودش سرمربی شد یا همین فکری با قدرت ارتش فحاشی مجازی مجبور استعفا داد هیچ مدیری با وجود قدرت فضای مجازی این دلال توان مقابله با خودکامگی ها و دلالی فروش بازیکن مثل قایدی زدن ۴۰۰ هزار دلار جیب نداره وگرنه با حمله ارتش مجازی فحاشی به ریاست دلال مجیدی برخورد دار میشه برکنار میشه مظلومی بیچاره چندروز پیش از مجیدی مقابل هواداران یه انتقاد کرد با تهدید آدم های مجیدی جلوی باشگاه و هجمه فحاشی ارتش مجازی مجیدی برخوردار شد عقب کشید تا این دلال و ارتش مجازی باشه کیسه به جایی نمیرسه
  • امیر IR ۱۷:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
   45 57
   محمود فکری خدایی درست میگه مجیدی الان استعفاء بده به نفعش چون با این تیم به جایی نخواهد رسید دوما فقط نکونام رو باید سرمربی کنن
  • کتک خوران فرودگاه IR ۱۷:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
   29 67
   خطاب به اون مسجد سیلمون طرفدار کیسه ... دعوت شدنش توسط مربیان کیسه کش چه ربطی به اختلافش با فرناز داره ؟؟؟؟؟ بعد هم این که پور حیدری دعوت ش کرد تیم ملی نشان از باند باز بودن مربیان کیسه کش هست که بازیکنان بی کیفیت کیسه رو دعوت می کردن تیم ملی ....بعد هم کتری اگه بازیکن بود برانکو و بلازویچ که مربیان پرسپولیس نبودن ستار زارع و رحمان رضایی هم در پرسپولیس بازی نمی کردن اما دعوت میشدن و بازی می کردن
  • ............ IR ۱۹:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
   41 68
   فرهاد مجیدی با یک تیمی از لیگ 3 یا 2 شروع کنه موفق خواهد بود
  • حسین IR ۱۹:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
   72 20
   این همه بودن در تیمی که پورحیدری بالای سرش بود یک ارزن به تو نرسید آقای بی شخصیت طرفدار استقلال هیچوقت تیمش و بازیکن تیمش رو به هیچکس نفروخت ولی و هنوز اصرار داری بگی بالاتر از چیزی که ارائه کردی بودی ماحصل 6 ماه حضور تو روی نیمکت اثبات شخصیتی بود که ما فکر کردیم داری ولی افسوس که نداشتی از بعد فنی چه چیزی به هواداران دادی که حالا از آنها بستانکاری از بعد معرفتی چطور آیا وقتی صادقانه به تو گفتن تو را نمی خواهیم قاپ زین رو رها کردی ؟ معرفت به خرج دادی ؟ از پولت در اوج مشکلات مالی باشگاه گذشتی ؟ چه کاری کردی که اینقدر بستانکاری؟ جز این بوده که هر چه هستی صدقه سری طرفداران استقلاله؟ بی معرفت حداقل ساکن باش ونگذار بتی که از تو بعنوان محمود باتعصب ساخته بودیم بشکند باور کن من هوادار استقلال بخصوص در این چند سال هرچه در دل داشتم ریخته و شکسته چیزی برایم باقی نمانده رحم کن لامروت رحم کن ، تقدیم به محمود فکری وتمام پیشکسوتان دو زاریی که از نام تاج فقط به فکر نان خودشان بوده و هستن .
  • تاجی اصیل IR ۲۳:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
   53 15
   آقای فکری، شما رو هم دیدیم! اینکه شما بعد از هر باخت استقلال مشغول در افشانی باشی و یه سری لنگی هم بیان پشت شما قایم بشن واسه زدن استقلال دیگه خیلی تابلو شده!! ارتش سایبری رو هم کسی داره که امثال هانی کرده و دوستانش رو آورد سر تمرین تا هوادارارو کتک بزنن!! کسی که راضی به کتک خوردن هوادار استقلال باشه هیچوقت از ما نیست!! ضمناً داریم میبینیم کی ارتش فحاش درست کرده توی سایتها!! شما اگر واقعا داشته فنی داشتین، اینحرفها رو نمیزدین! اینکه اولین بازی استقلال با بازیکنهایی که هنوز همدیگه رو نمیشناسن اونم با تیمی مثل الهلال و بعدش این حرفهای شما واقعا خنده دار هستش برای هوادارای استقلال و خوشایند برای لنگیا!! یکم از سابقتون خجالت بکشین! هرچند آب که سربالا بره قورباغه هم ابوعطا میخونه
  • امیر GB ۰۲:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۴
   2 4
   همین الان اخراج کنید این مردک شومن رو پدر این تیم رو درآوردی آقای مجیدی تمام وجودت حاشیه است مجیدی حیاء کن استقلال رو رها کن
  • فاخته، پاکدشت IR ۰۳:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۴
   2 2
   بازم مثل همیشه، پرسپولیس با غیرت و تعصب بازیکنان خودش، پیروز یک مسابقه خارج از خانه شد و کیسه کشای خائن، مثل سگ و گربه افتادن به جون همدیگه، آخ که چقدر دلچسب و شیرین است این پیروزیهای پرسپولیس، وقتیکه بازیکنی به تیمشون تعصب نداشته باشه و فقط بخاطر پول به این تیم ملحق شده باشه، نتیجه اش غیر از باخت مفتضحانه نیست. عشق یعنی پرسپولیس همیشه قهرمان
  • و IR ۰۳:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۴
   2 0
   اقا‌جون‌‌اینکه‌یک‌پیشکسوت‌بیاد‌و‌حرفشو‌بزنه‌کاملا‌مقبول‌ولی‌این‌صحبت‌ها‌‌که‌ما‌خوندیم‌نه‌انتقاد‌بود‌‌نه‌تفسیر‌فقط.حرف‌هایی‌که‌‌همش‌از‌روی‌بغض‌‌وکینه‌بود‌‌.منه‌فوتبال‌دوست‌و‌هوادار‌‌‌‌چیزی.‌که‌دیدم‌یک‌بازی‌خوب‌بود‌‌که‌اگه‌‌شانس‌داشت‌‌برنده‌بود‌وقتی‌یک‌گلر‌بهترین‌بازیکن‌میشه‌‌خوب‌چه‌‌دلیلی‌داره‌جز‌اینکه‌چپ‌و‌راست‌‌توپ‌جمع‌‌کرده‌...اقا‌مجمود‌شما‌خودت‌روی‌نیمکت‌نشستی‌همه‌هم‌دیدنند‌بازی‌های‌تیم‌رو‌پس‌چرا‌هوادار‌راضی‌نبود‌‌اگه‌شما‌روی‌نیمکت‌بودی‌همون.ول‌حذف‌میشدیم‌‌در‌ضمن‌اگه‌مدیر‌‌کار‌بلد‌بود‌‌میتونست‌عقایدی.رو‌‌واسه.این‌بازی‌نگه‌داره‌بعد‌ترانسفر.میکرد‌که‌اگه‌تو‌بازی‌بود‌توان‌حمله‌تیم‌چند‌برابر.میشد.
 • شمسعلی IR ۱۵:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
  همین توهمات باعث شد پرتت کن بیرون بیشتر از این خودت رو از چشم ننداز مردم عقل دارن شعوردارن بازی هایی تیمت رو مقایسه میکنن با تیم فرهاد.تمام بازیکن های تیمممم توانایی هاشون نصف شده بودددد خییییی داغونیییییییییییییی تو یکییی.فقط بدرد پاره کردن تور دروازه لنگ میخوری
  • ف دال IR ۱۵:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
   29 56
   حقاً و حقیقتاً «عقل» و «شعور» مواهبی بی‌جایگزین هستن؛ تنها مواردی که هیچ‌یک از بندگان خدا گلایه‌ای از حضرت حق در باب کمیت (و اینکه مثلاً چرا به من کمتر اعطا نموده‌ای) نداره! و باز هم حقیقتاً.. حقیقتاً.. حقیقتاً.. ای‌کاش همین‌طور که می‌گی بود، شیش‌علی جان. اما خوب.. نظرات شما استقلالی‌ها بعضاً نافی و ناقض این مدعاست. نه اینکه نه نباشه ها؛ نـــــــــــــــــه، هست، اما به‌قول بچه‌ها گفتنی؛ کم است. خیلی خیلی کم.
  • مهدی IR ۱۵:۵۳ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
   37 21
   الان یعنی توانای بازیکنات کامل شده ۲ تا خورده و تو لیگ کمک نایب قهرمان شد تیمت
  • مشروح 86 IR ۱۶:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
   52 85
   محمود فکری با همه ضعفهاش لااقل تیم رو به صدر جدول برد بدون اینکه ارتش مجازی داشته باشه. تیمی که به فرهاد مجیدی تحویل دادن تقویت شده نیم فصل اول بود ولی همین فرهاد مجیدی آرامش رو از این تیم گرفت و ذهن بازیکنها رو هم از مسائل فنی دور کرد. فضای مجازی هم که بعد هر باخت فرهاد مجیدی بهانه ها رو ردیف میکنه. در بازی دیشب هم مقابل ضعیفترین الهلال چند سال اخیر باختن ولی دارن 3 تا موقعیت گل خودشونو برجسته میکنند و ضعفهای خط دفاعی و هافبک رو روش سرپوش میذارن. الان هم وزیر که عوض شده مدیر هم احتمالا عوض میشه و فرهاد مجیدی با مدیر بعدی هم به مشکل میخوره و باز هم اجازه نمیده که استقلال آرامش داشته باشه
  • شایان IR ۱۷:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
   9 63
   اینایی ک میگی روخودتم باور داری یاهمینطوری یچی میپرونی ک یچی گفته باشی؟حتی ماکه هوادارتیم دیگ ایم فهمیده بودیم بازیکنا دارن کم کاری میکنن تااین اقابره بعدشمامثلاهوادارواقعی نفهمیدین؟کم کاری عرسلان اونم چون نیمکت نشین شدندیدین؟یاج.فتک انداختن قفوری موقع تعویض شدن؟دیشب هرادم کوری میدیدکه قفوربایدتعویض شه چون همش جامیموند و بازی خوبی هم نمیکرد ولی فرهادتون چون مدیونه بهش اینکارونکرد!!سداحمدموسوی اگ دیشب جاش بودحداقل۱گلتون جبران میشدوگل دومی توکارنبود،برین خلاصه گل دوم وراه امدن وریاتون روببینین متوجه حرفام میشید!
  • خ IR ۰۱:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۴
   1 1
   خداوکیلی من کار ندارم ولی مجیدی به درد مربیگری نمیخوره شنا استقلالی ها چرا خنگید بابا قلعه نوعی بیارید اگر بلد نباشه تاملی میبرهها جانم فرهادجون بره پیش شیخ زاید اونجا انبارداری کنه
 • ساوالان IR ۱۵:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
  اقای فکری شما به قدرت فضای مجازی اشاره کردید .ولی در زمان مربی گری شما ...می توانستید مثل فرهاد فضای مجازی را دست بگیرید . ناشی گری کردید!!!!!! الان برنامه این هست تمام تقصیرات استقلال بر گردن مدیریت هست . چون وزیر رفته!!!!!!!! فعلا مدیریت!!!!بعد تعویض مدیریت . داوری برنامه لیگ.. بودجه اسپانسر پرسپولیس ...یک جوری باید فرهاد در امان باشد...... فکری اگر در استقلال می ماند . اینده خوبی بود . ولی با این فرهاد پرسپولیس می تازد برای جام!!!!!!!!
  • شهید IR ۱۵:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
   58 46
   بقول شهید بهشتی که فرمود ازدست ما عصبانی هستی ازعصابانیت مابروبمیر
 • علیرضا IR ۱۵:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
  70 47
  لشکر سایبری شاااه فرهاد و کمک شاااه فرهاد خخخخخ
  • آبیییته IR ۱۵:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
   73 72
   محمودی تو که میدونی همین لنگ پوشان هنوز سوزشش را دارند ۳سال پیش همین الهلال عربستان سعودی ۱۰نفره پرسپولیس را برد آنهم یک بازیکن سوری بنام خربین یک تنه ۴گل زد
 • اس اس دو ستاره IR ۱۵:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
  82 63
  ارتش فحاشی که با وارونه جلوه دادن واقعیت فقط فکر منافع خودشه، به قول معروف واسه استقلال جام نداره ولی واسه یه عده حسابی نون داره
 • شاهین IR ۱۵:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
  71 69
  پیشکسوتی که از ترس فضای مجازی و لشکر مجیدی از شکست استقلال نتواند اعتراض کند در ان باشگاه را ببندید... استقلال به دستان مجیدی نابود می شود. این وسط مجیدی دنبال چی هست...!!!!!!!!!!!!
  • استقلالی AE ۲۲:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
   21 17
   فکری! مدافع درجه 3تیم بلکه کمتر پیشکوست نیست.... فقط لب و دَهَنِ... سرمربی که بود چه گُلی به سر تیم زد.... . فوتبالِ دیگه برد و باخت داره فدای یه تاره موی فرهاد خان
 • لنگی سوز شدید IR ۱۵:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
  محمود فکری و باندش میخان مجیدی رو کله پا کنن و دوباره مظلومی رو برگردونن. سال ۹۴ باند مظلومی و مرفاوی و فکری اینکارو با قلعه نویی کردن و میخان همون بلا رو سر مجیدی بیارن
  • قهرمان IR ۱۶:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
   44 65
   کله پاکه دیشب شدین حتمااین هم تقصیروزیربودامثال شمالیاقت تون همین دلال فرنازه که قایدی رافروخت وتیم رابیچاره کردلیاقت فکری وامثال ایشان راندارین
 • علی IR ۱۵:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
  95 45
  عزیز حالا تو چرا ناراحتی؟ علنا اعلام میکنی مجیدی رو اخرج کنید تا من بیام؟ واقعا که. این سهم خواهی های پیشکسوتان پدر استقلال رو در آورد، اگر یکم اتحاد نشون میدادن مثل پرسپولیسی ها الان وضعشون این نبود. ....انصافا بازی بدی نبود، حداقل سه چهار گل صد درصد رو دروازبان اونها گرفت، این یعنی تیم کارشو خوب انجام داده. بخصوص با اومدن قاسمی نژاد در نیمه دوم بازی خیلی بهتری ارائه دادند. اقای فکری شما برو ببین چرا موفق نبودی توی مدتی که سرمربی این تیم بودی؟ برو رفتارهات رو درست کن، دوران مربی گری دستوری و توبیخی گذشته جناب...... این تیم تازه بسته شده بدون تمرین کافی، نمیشه ازش انتظار داشت برابر الهلال پیروز بشه، خودت میدونی بازیکنا کلا عوض شدن، سیستم عوض شده زمان میبره تا اوکی بشن. چرا از سر لج بازی و سهم خواهی حرف نادرست میزنی. .... فقط یه نکته اینکه هرچی استقلال ضربه خورد از سمت سلمانی بود، واقعا اتوبان بود اون سمت، که نیمه دوم درست شد، من نمیدونم ایا سلمانی واقعا دفاعه تخصصش؟ به نظر میاد با ریزنقشی که داره و سرعتش تخصصش چیز دیگه باشه، اصلا به دفاع نمیخوره بنده خدا. اینو فرهاد باید فهمیده باشه
  • کیسه کش IR ۱۶:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
   34 66
   درسته که محمودکتری هم مالی نیس وفقط قعله نوعی میتونه جام بگیره ولی کدام تیم بین پرسپولیس وتراکتور۸روز تواردو بودن .دقیقا به تفکرات اشتباه فرناز باختن چون بازیکنها روترسونده بود وجالب بود.قاسمی نژادباانهمه تجربه وبازی آسیایی رونیمکت.دوتابچه سال فیکس.دوتا بازیکن خوب داشت کلا الهلال.موسی بانگا.وپریرا.بقیه اشون هیچ مالی نبودن.اگه باهمین ترکیب وهمین بازی جلو پرسپولیس بازی می‌کرد.صدرصد الهلال می‌باخت. ارتش مجازی فرناز واقعیته ودلالی اش ازقایدی ولی نمی‌نمیخایین قبول کنین
  • Ali FR ۱۷:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
   37 49
   آره انصافا همین که دو تا گل خورد و نه شش تا یعنی کارش را خوب انجام داده....شما همون طوری که برای چهارجانبه بخودتون ستاره میدید، برای خلق موقعیت گل هم در توهم گل حساب میکنید...پنالتی را هم جزو گل میدونید... خلاصه توهم هم دست از سر شما برداره، شما توهم را ول نمیکنید...خوش باشید و با همین فرمون برای خلق موقعیت گل، پرتاب دستی اوت، تکل از زیر شکم بخودتون افتخار کنید.
 • 6 IR ۱۵:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
  92 63
  كيسه ها افتادن به جون هم! ولي با فكري خيلي بد تا كردند
  • کیسه کشا IR ۱۶:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
   36 43
   فکری دوستت داریم
 • arash061 IR ۱۵:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
  82 42
  سم پاشی های فکری تمامی ندارد، من نه شخص پرست هستم، نه فن فرهاد، ولی می‌دونم تیم تو چه شرایطی قرار داره و ازش چه انتظاری باید داشت، ما از سرمربیمون حمایت تمام و کمال می‌کنیم آقای فکری، شما هم دنبال تیم جدیدت باش که بی تیم نمونی، دوست دیروز و غریبه‌‌ی امروز
 • تاج سر فوتبال ایران RU ۱۵:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
  73 37
  واقعا یک سری کارها خیلی سخته. کار خیلی سختیه که در زادگاهت بخاطر کاری که با تیم فوتبالش کردی منفور باشی. کار خیلی سختیه که توهم خیانت بازیکنان تیمت رو دلیل بازیهای مزخرف تیم بدونی و توی مسجد سلیمان هم منفور باشی. سخت تر از همه اینه که برای تیمی که تو رو بزرگت کرده حالا حاشیه های احمقانه درست کنی و از چشم مردم بیفتی. فقط لنگیا الان باهات حال میکنن فکری. خدا بهت عقل داده عزیز نذار بی استفاده بمونه. تیمی که تو رو داره دشمن نمیخواد فکری.
 • منوچهر IR ۱۶:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
  27 82
  استاد محمود کارکشته
 • ناشناس IR ۱۶:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
  78 24
  جناب محمود خان آیا شما صددرصد اطمینان دارید که اگر پرسپولیس بود الهلال راشکست میداد باز از روی باد شکم حرفی زدید خود کادر فنی پرسپولیس هم صددرصد اطمینان ندارد که دربازی با الهلال پیروز میشد حتی دربازی امشب پرسپولیس با استقلال تاجیکستان هم کادر فنی ومربیان پرسپولیس اطمینان ندارند که پیروز میشوند یا شکست میخورند هرچند من با اینکه طرفدار استقلال هستم امشب آرزوی برد تیم ایرانی رادارم
 • هوادار تاج IR ۱۶:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
  74 25
  اینا فهمیدن استقلال این فصل خوب نتیجه میگیره شروع کردن به زدن فرهاد ... لعنت به شما مثلا پیشکسوت سهم خواه ... ایشالله که آخر فصل دهن همتون بسته میشه
 • ناشناس IR ۱۶:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
  88 16
  جناب محمودآقا فکری بخدا من پرسپولیسی هستم اینکار هارو نکنید وهمدیگر رو تخریب نکنید این دوتا تیم تنها داشته های ما از ورزش هستش نگذارید دشمنان ما دوتا تیم تهرانی خوشحال بشن یک روز ما بدیم ویک روز شما خیلی ها هم منتظر نشستند وکیف میکنن که آبی وقرمز مشگل داشته باشن..میدانیم از نوع برخورد با خودت ناراحتی ولی خویشتن داری کن و لیاقتت را با تیمهای دیگر نشون بده بگذار دیگران حرص بخورند نه شما...یا علی
 • مصطفی IR ۱۶:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
  44 28
  تیم بزرگ مربی بزرگ میخواد. استقلال جای خطا و آزمایش نیست والسلام
 • رضایی IR ۱۶:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
  هرچند که من نظرم روی مربی خارجی و تیم بدنساز خوب خارجی است ولی آقای فکری تو حتی بلد نبودی بازی قشنگ به نمایش بزاری نتیجه پیکش !!!!؟؟؟ هر انسان فهمیده می‌دونه که مشکل استقلال بخاطر نبود مدیریت درست و نالایق امثال مددی هست ، به فرهادی مجیدی ایرادی وارد نیست ، استقلال مدیری امثال حاج فتح الله زاده بعنوان مدیرعامل باشگاه استقلال رو نیاز مبرم داره
 • ss IR ۱۶:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
  82 21
  شدیدا از حمایت هوادار سوختی، چون هوادار بعد نمایش فاجعت جلوی سپاهان گفت برو و میدونست آبی از تیمت گرم نمیشه ولی فرهاد نشون داد اگه بهش امکانات ساده بدن وبازیکن خارجی خوب براش بخرن میشه امید داشت. حرصت از اینه تویی که از تولی پرس هم پیشنهاد نداری بیجا میکنی دانش فنی کسی که فینال یورو رو هم تجربه کرده زیر سوال ببری!!!
 • Tajfan IR ۱۶:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
  74 17
  آقای فکری هر دقت یاد بازی فولاد می افتم ننگ میدونم تورو به عنوان مربی قبول کنم ۱۰ دقیقه ده نفره بودیم خبر نداشتی فکر کنم زمین بقای بودی جمع کن این بساط و ، تو وباجناقت مثل زالو چسبیدین حداقل میدانیم فرهاد نیازمند پول و مال استقلال نیست
 • ناشناس IR ۱۶:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
  50 12
  ‌تیم‌استقلال‌به‌مدیر‌عامل‌تیم‌باخت‌بازیکنان‌مهم‌را‌برحتی‌به‌هر‌عنوانی‌مانند‌مشکل‌مالی‌وانضباطی‌کنار‌گذاشت‌‌مدیرعاما‌وتیم‌مدیرتی‌برکنار‌ومحاکمه‌باید‌شوند
 • علی IR ۱۶:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
  12 38
  تنها گزینه ای که میتونه به استقلال کمک کنه به اوج برگرده امیر قلعه نوییه
 • مهدی IR ۱۶:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
  59 14
  آقای فکری بزار یکی انتقاد کنه که خودش دانش داشته باشه .جنابعالی رو هم در جایگاه مربی استقلال دیدیم.واقعا در حد استقلال نیستی
 • نا مشخص IR ۱۶:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
  62 16
  حاج محمود بکش کنار حاشیه نساز مردم عقل دارن خودشون قضاوت میکنن شما به جاشون دشمن شادکن نشو. از این ناراحتی که چرا فرهاد با تجربه کمترش از تو بهتره؟ برو یخ بذار و به جا سمپاشی ، خودتو تو زمین ثابت کن .
 • مرتضی IR ۱۶:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
  37 21
  اقای فکری اتیش بیار معرکه نباش.5سال با روان استقلال دارن بازی میکنن..تو اگه راست میگی فوتبال خوب ارایه بده.چرا کسی از جنایت اسماعیل خلیل زاده حرف نمیزنه.کی اونو اورد ریس هیت مدیره کرد و الان اون اقا کجاست..کسی تو تلوزیون داشت سعاتمند رو محاکمه میکرد..کمتر استقلال رو بازی بدین...اقای فکری زشته واست ما تو رو دوست داریم نه به قیمت اینکه تیممون رو بهم بریزی
 • آیدین فتحی IR ۱۶:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
  18 33
  محمود فکری اگه مثل مجیدی هزینه میکرد برا فضای مجازی و لیدرهای قدرتمند باشگاهش هنوزم سرمربی بود و حداقل دوتا جام تا الان آدرده بود،بنده خدا خیلی هم بیراه نمیگه چون تو اون فضا بوده و خوب رو همه چی شناخت پیدا کرده.
 • محمدرضا حسین زاده IR ۱۶:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
  14 41
  ارتش فحاش و بدون دانش براستی برازنده است. تا به کی با ادا و اطوار و فرار رو به جلو و علم کردن وزیر پرسپولیسی و این حرفا هواداران را گول میزنید؟ آقا این کاره نیستید شما
 • کوروش IR ۱۶:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
  41 17
  جناب فکری عزیزمردم ساده یااونطورکه منظورشماست هالونیستن واتفاقا خوب میفهمن،بجای توهین،شلوغبازی و...بعنوان یکی ازهمین مردم ساده بقول شما لطفا قواعدوچهاچوبهاروشماها بایدرعایت کنید(حداقل تلاشکنیدیادبگیریدودمکراسی روتمرین کنید،خانه ازپای وبست ویران است،بس کنید،باخت ازعربستان خیلی برامون تلخه دیگه شماروش نمک نریزید،اگر کل ورزش ماوزمین وزمانم هرچی شمامیگید باشن نیازبه این حرکات چیپ و...نیست،مردم برای ورزشکاران وکسانیکه درتیم محبوبشان حتی یک دقیقه زحمت کشیدن احترام قائلن،لطفا اینطور بی پروا و...جیغ ودادنکنید چون اگر آقای مجیدی لایق حرفهاتونمباشه بعنوان پیشکوست استقلال شما خودتونم میبریدزیرسئوال،ازشماحداقل انتظارداریم اصول اولیه انتقاد،اخلاق،نزاکت و...رورعایتکنید،مقصرکل ارکان ورش،فوتبال وباشگاه ماست،یادتونباشه ما مردم بایدگله کنیم ازهمتون وشماهابایدپاسخگو باشید،بنده برای شمااحترام قائلم وسعی میکنم قضاوتتون نکنم ولی شماکه نباید یکسره ازخودت تعریفکنی،شماهم جزو سیستم فنی ومدیریتی تیمی بودیکه الان چندساله ازتون راضی نیستیم،اگرروزی جناب مجیدی هم حتی اگر ازتیم اخراج شه نیازی به توهین و...بهش نیست
 • امیر GB ۱۶:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
  45 17
  محمود فکری هیچی نیست یه بیسواد بی دانش که استقلال رو همین فصل قبل زمین زد طوری که نتونست کمر راست کنه. حالا باز خرده مایش و مزخرفات اضافی میگه.
 • هموطن IR ۱۶:۵۳ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
  35 11
  متاسفانه پیشکستهای ما تو زمین حریف بازی میکنن. راستش آقای فکری ناراحت نشو ولی هوادار هم از شما هم از مجیدی هم از منصوریان هم از مظلومی هم از هر کس دیگری که اسمش را پیشکسوت کذاشته ولی منافع شخصی خود را بر منافع باشگاه ترجیح میدهد، خسته شده است. لطفا دست از سر این تیم و هواداراش بردارید. هرکدام از شماها اگر در تیم نباشید دوست ندارید آب خوش از گلوی تیم پایین برود. متاسفانه همه دنبال منافع شخصی خود هستید و این وسط هوادار باید حرص بخوره
 • فرشاد IR ۱۶:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
  54 11
  اقای فکری میشه شما اظهار نظر نکنید هوادار تو رو که اصلا نمیخواد لطفا بیشتر از این جایگاه خودت رو خراب تر نکن
 • آبی بیکران IR ۱۶:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
  62 15
  حالا یکی نیست بهش بگه شما اگه سرمربی میموندین از دور گروهی هم صعود نمیکردیم
 • علی IR ۱۷:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
  آقای فکری خجالت بکش یادت رفته بعد از ده بازی تیم استقلال با مربیگری جنابعالی طوری بازی میکرد که حال آدمو بهم میزدی واقعا اگه اینقدر عقل نداری حداقل ی نگاه ب موی سفید خودت بکن خجالت بکش والا با ۶ بازیکن جدید و بدون بازی تدارکاتی خیلی خوب بازی کردند شما نشستی تا استقلال کبیر ببازه و خوشحالی کنی؟؟ هر چی ضربه میخوریم از خودی
 • تک ستاره واقعی US ۱۷:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
  20 43
  کار به قصدش ندارم(که تخریبه و از سوز دلش حرف میزنه) اما چند دقیقه فکر کنید، به نظرم حقیقت رو گفت. لشکر فحاش و مجازی( البته ما فحش دادن خودشم دیدیم که به نظر من نشان از تعصبش بود...)
 • احمد IR ۱۷:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
  40 16
  آقای فکری عزیز تبریک میگم بهتون که آبروی هرچی پیشکسوت را بردید و محبوب هواداران لنگی شدید. همان لنگیهایی که شما را محمود کتری خطاب میکردند.
 • امیر IR ۱۷:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
  17 28
  ولا این مربی نیست مربا هم حیف برای این مربی این فقط باید بره مد لینک بشه چون هر دقیقه یا لباس عوض میکنه یا موهاشو ژل میزنه
 • آرش تاجى IR ۱۷:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
  42 5
  محمود آرپى جى زن سابق محترم! شما كدوم دوره ى مربيگرى حرفه اى رو ديديد؟ چه گلى به سر استقلال در زمان سرمربيگرى زديد؟! مگر غير از اين بود كه هنوز بعد از گذشت هفته ها تركيب اوليه تيم تون رو نشناخته بوديد و سردرگم بوديد؟ غير از اين بود كه با بازيكن ها نمى نونستيد ارتباط خوب بگيريد و به لحاظ روانشناسى ارتباط فوق العاده ضعيف بوديد؟ غير از اين بود كه با سبك متزلزل بازى تيم هر لحظه هوادار بيچاره انتظار باز شدن دروازه استقلال رو ميكشيد؟ و آيا غير از اينه كه اگه نوراللهى و يكى دو تا بازيكن پرسپوليس موقعيت هاشون رو خراب نميكردن سنگين ترين نتيجه تاريخ دربى و شكست استقلال رقم ميخورد؟ غير از اينه كه همه ى پرسپوليسى ها آرزوى تداوم سرمربى گرى شما رو در استقلال داشتند؟ واقعا متاسفم كه انقدر بى انصاف هم هستيد كه شرايط اسفبار مديريتى باشگاه رو هم در نظر نمى گيريد و قصد بركنارى مجيدى به هر قيمتى رو داريد و بلافاصله بعد از باخت هاى استقلال در فينال حذفى و الهلال شروع به پنجه كشيدن به صورت شير زخمى استقلال ميكنيد! مجيدى بمونه يا بره، براى من و خيلى از تاجى هاى اصيل: محمود فكرى مُرد!
 • استقلال کبیر IR ۱۷:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
  10 37
  احترام فکری واجب اما مربیگریش افتضاحه مجیدی ازش بهتره اما با ارتش مجازی موافقم
 • تاج کبير اسیا IR ۱۷:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
  36 7
  اثای ماموت کتری اتفاقا ارتش مجازی رو تو داری نه مجیدی دوما همه این میدونن که واسه استقلال کیسه دوخته بودی که نقشه هات نقشه بر آب شد و تو به فکر هوادار نیستی و ود اخر هم با این اراجیف شاید لنگی ها محبوب بشی اما پیش ما استقلالی ها منفور تر میشی
 • Edris IR ۱۷:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
  23 2
  ببینید دوستان خواسته استقلال این بود بازیکنان فصل قبل حفظ شوند و دو تا بازیکن اضافه شود یکی به جای موسوی راست و یک بازیساز اینا چشم دیدن موفقیت استقلال رو ندارند و حتما این وضعیت ادامه خواهد داشت استقلال شاید تا ۸ سال آینده هم رنگ قهرمانی لیگ رو نمیبینه و تو آسیا هم میفرستنش واسه تحقیر شدن استقلال دیشب بدون هافبک تهاجمی بازی کرد با دو تا مهاجمی بازی کرد که میانگین حضورشون تو فصل قبل لیگ قهرمانان نزدیک صفر بود با مدافعی شروع کرد بدون یک بازی درون تیمی کنار زوج دفاعی ان بازی کرد با وینگر چپی که هنوز تست نشده بازی کرد استقلال داره چوب مدیری میخوره که آماده برای بی آبرو کردن استقلال و این دستوری بوده که به وی محول شده وگرنه استقلال با شفر همون سال میدانستیم قهرمان آسیا میشه وگرنه میدانستیم با استرا قهرمان آسیا میشه اینا به مربی جوان استقلال هم رحم نکردند.استقلال الان در پست هافبک راست باید صادق محرمی رو بیاره در پست دفاع چپ نیاز به میلیچ داره در هافبک دفاعی سعید عزت اللهی رو باید بیاره هافبک بازی ساز نیاز به یکی مثل سروش رفیعی و اسماعیلی با هم داره و وینگر جوینکو و مهاجم هم کیروش استنلی
 • فقط استقلال IR ۱۸:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
  60 10
  حقیقت اینجاست،که یه عده ای،حتی بردن نامشان بعنوان پیشکسوت،خجالت آوره،هرخانواده ای که مشکل داره،مشکلش را آرام توخونه حل میکنه،نمیاد اون رو توبوق وکرنا کنه که دشمنش،(لنگ) بشکن بزنه،البته لنگیها فراموش کردن همین الهلال ده نفره،چوبلشون کرد.اما آقای فکری،شما دنبال راهکار نیستی با این ادعا،شما دنبال جایگاه مربی گری،وجبران خونه فروخته شده ات هستی،با این اقدامت،ضمن اینکه لنگی ها هییییییییسسسسس،میگم عمرخربین بیاد
  • ممممم IR ۱۸:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
   28 2
   شما چقد ساده یی کجا خونشو فروخت تا قرون اخر قراردادشم گرفت این اقای با دانش ک هیجا بهش تیم نمیدن
 • همایون IR ۱۸:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
  34 1
  اقای فکری.موقعی که خودت سرمربی تیم بودی هم نتیجه نگرفتن تیمت رو گردن داور و وزیر و زمان و... مینداختی.بازم شاه فرهاد عرضه دلالی رو که داره
 • محمود IR ۱۸:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
  29 5
  فکر کنم هیچ تیمی هیچکجای دنیا به اندازه استقلال سهم خواه نداره همه حسود همه بخیل و چشم تنگ به وقت عمل همه جا میزنن اقای بیفکر دانش مربیگری و در شما دیدیم ک اگ روز بازی با پرسپولیس اقبال یارت نبود و یه قاپدی نامی از شکست نجاتت نمیداد الان حرف از دانش نمیزدی باخت دیسب مجیدی شرف داره به مساوی افتضاح تو تو دربی دیگ عالم و ادم از مشکلات مدیریتی مینالن بعد همه رو ربط میدن به کادر و فنی و بازیکن این همه بازیکن و مربی و اومد رفت چه اتفاقی افتاد؟؟تا وقتی ساختار یک باشگاه درست نشه مشکلی حل نمیشه.پرسپولیسم از وقتی دارای ساختار شد مدیریت زمین تمرین مناسب کلینیک باشگاه بدن سازی استخر سونا و و و و.....تونست موفق بشه همه امکانات یه باشگاه در اختیارشه ولی با سیستم یروز ایجا و یروز اونجا تمرین کن همه توقع دارن الهلال و با میلونها دلار هزینه برد پس واقعیت فوتبال چی میشه اگ اینطوره پس چرا تیم ملی ما 40 ساله نمیتونه قهرمان اسیا بشه چرا یه المپیک نمیره چرا تو تیم ملیمون 4 تا بازیکن از لیگ برتر ایران حضور ندارن تو ترکیب ثابت؟؟؟واقعا ما بعضی اوقات انسانهای منصفی نیستم فقط به فکر خودمون هستیم و بس.
 • محمد IR ۱۹:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
  28 2
  شرافت چیز خیلی خوبیه که بعضی ها لیاقت داشتنش رو ندارن م ف
 • ۶۶۶۶ IR ۱۹:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
  9 2
  اگر این بازیکنای که گفتی بگیری سرمربی یک چوپانی هم بزاری تیم میبره ...صمنا عمر خربین شده پدر خوانده شماههههخهخ خخخخخخ
 • شیشعلی SE ۲۱:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
  1 32
  مجیدی باید استعفا دهد چون ماندنش در استقلال هیچ فایده ای ندارد و محال است به جام لیگ برتر برسد.مجیدی در بازهای لیگ هم هر وقت تیمش عقب میفتد تنها توان جبران ندارد بلکه تیم دچار آشفتگی مطلق می شودو توانایی بازگشت به بازی را ندارد
 • امیر IR ۲۱:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
  3 1
  آقای فکری داخل دوره ای که شما مربی استقلال بودین چیکار کردین نمیخوام اگه بخواهید انتقاد کنید اول از خودتون انتقاد کنید و آقای مجیدی بهترین مربی که استقلال در این ده سال به خودش دیده
 • عادل صادق IR ۲۱:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
  3 1
  در استقلال آدم های منطقی خیلی کم است و همش توجیه می‌کنند و متعصبانه و کورکورانه حرف می زنند و در مورد موفقیت های اخیر پرسپولیس از روی حسادت و غیره حرف های کذب زدنند و به همین خاطر ضعف هایشان پنهان ماند و بیش از یک دهه است قهرمان ایران نمی شوند و در آسیا هم همیشه متزلزل و کم توان بوده اند فکری نسبت به سایر استقلالی‌ها راستگو است و پیروز قربانی هم انسان واقع بینی است. مرحوم پورحیدری انسان با شخصیت و فوق العاده ای بود و بقیه استقلالی ها...
 • رضا IR ۲۳:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
  20 5
  جناب فکری با توجه ب پیش کسوت بودن شما و نیز دو اتیشه بودنت براتون احترام قایل هستم اما شما اونموقع که تیم دستتون بود رو دیدیم و نمام توانایی شما رو دیدیم نیازی نیست حسودی کنید چرا که به قدر کافی استقلال دشمن داره . لطفا مراقب باش و دشمن شاد کن نباش
 • حسین 021 IR ۰۰:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۴
  2 3
  میبینم که هنوز درگیر دشمن فرضی حاج محمود!! تو نفت هم ارتش فحاش و محازی وجود داشت؟شما که از عشق دم میزنی چرا تیم و میکوبی؟پر واضحه که دیشب از صمیم قلب بابت باخت تیم خوشال شدی که اینجوری خودتو سسریعا بیرون ریختی!! کی میخوای دست برداری!!،انقد یه طرفه رفتی که ندیدی تیم چقد خوب بازی کرد،توپ ارسلان و کی فکر میکرد معیوف بتونه دفع کنه؟الهلال بشدت با شانس بازی و برد،استقلال در حالی گل خورد که 3 موقعیت 100% گلزنی داشت، ضربه سر سیاوش چطور؟ ،مرادمند سر نمیخورد الهلال گلزن نبود ندیدی از تیم مرحله گروهی 8 نفر فیکس از تیم رفتن به لطف حیانتهای بی پایان مددی و فریاد شیران تنهابازیسازتیم رو سکو نشسته بود؟ندیدی ضربه سر ارمان و؟ بازی عالی حسین زاده 21 ساله رو ندیدی؟انالیز یعنی اینکه الهلال قبل گل حتی به چارچوب تیم نزذیکم نشد!بعد 6 سال تیم اسکلتش حفظ شد ولی شما چه کردی با تیم؟ هر دفعه گفتی تیم دیر شروع کرده! ولی بعد از 15 بازی چطو؟بازی با گل گهر اگر رشید نبود که 4 تا میخوردیم،شیخ نبود تراکتورم نمیبردیم ولی چه کردی با شیخ جز لجبازی؟؟میلیچ چطو؟دربی رفت و بشین ببین بعد از انالیز بحرف،لطفا سکوت کنید
 • تاج اسیا IR ۰۱:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۴
  0 0
  هوادار چرا پشت مربی تیم رو خالی میکنی...مگه کوری نمیبینی ستاره استقلال رفتن تیمی ک بزرگترین مسابقه اسیا رو داره باید شش هشت ستاره خروجی داشته باشه...انتظار داری مجیدی با بازیکن جوونی ک ی هفتس وارد تیم شده چجوری نتیجه بگیره...بجای این حرفا چرا نمیگید مدیریت عوض شه...مدیریت هر بازیکنی خاص رد کرد هر بازیکنی خاس گرفت....هوادار چشماتو وا کن
 • حامد IR ۰۱:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۴
  0 0
  اره توخوبی فکری بیفکر استقلال خیلی خوب بازی کرد بااین وضع فقط گل نشد توپا ولی الهلال توقوطی بود توکه علم داریو عشق چرا جلو مس کرمان کم اورده بودی چرا از مسجد سلیمان اخراج شدی
 • حسین 021 IR ۰۱:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۴
  0 0
  شما دم از عشق میزنی و الان که تیم نیاز به حمایت داره تیم و میکوبی؟ عشق یعنی این محمود خان؟ تیم وفتی میبره که نیازی به حمایت نداره وقتی میبازه باید ازش حمایت کرد،شما اگر عاشق تیم بودی تحت هیچ شرایطی هیزم در کوره دشمنان تیم نمیریختین،مگه یادت رفته روزی که قرارداد بسی فرهاد شخصا بهت تبریک گفت؟؟؟شما تنها مربی 6 سال اخیر بودی که اسکلت تیم تقریبا کامل حفظ شده بود و تحویل تون شد،ولی بجای پیشرفت اون تیم خوب فرهاد که با اقتدار پلی اف اسیا رو برد،سپاهان و تو دو حام دبل کرد و از لنگ تو لیگ امتیاز گرفت با 8 مصدوم و محروم ترکیب اصلی ایضا لنگ و از جام حذفی با اقتدار حذف کرد، چی کردین؟؟ بازی 16 ام تیم تو لیگ شما همچنان درگیر انتخاب سیستم بودین،اینو سیستم های مختلفی که همگی هم ناکام بودین نشون مبداد،استقلال جای فوتبال واکنشی نیست،و شما سواد فوتبال مالکانه رو نداشتین،صمد مرفاوی یکی از بهترین تیم های تاریخ دستش بود چه کرد؟؟ مظلومی از اونم خوش شانس تر،تیم مظلومی و اگر فرهاد و شفرو استرا داشتن قطعا تا حالا تیم 4 ستاره اسیا ما بودیم و بس،لنگ بعد از 60 سال حسرت فقط یه ستاره استقلال کبیر و میکشن تا اخر عمر
 • علی IR ۰۱:۵۳ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۴
  0 0
  ای بابا چه دل خوشی دارید اخه استقلال تیمه ابروی فوتبال ایران برده
 • مجید IR ۰۲:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۴
  0 0
  بالاخره محمود فکری یه حرفی زد ،واونم حقیقت محض محضه، فرناز خودشو همه کاره می‌دونه در حالیکه هیچی بارش نیست، حرف حق همیشه تلخه!
 • امین IR ۰۲:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۴
  0 0
  سلام به نظر من تیم استقلال اگر با مجیدی نتواند کاری از پیش ببرد با هیچ مربی دیگری هم نمیتواند هرسال شاکله اصلی تیم را نتوانستند حفظ کنند باز مربی با چهره های جدید تیم رو سرپا میکند باز بوی پول یا بهانه ی بی پولی بازیکن درجه یکش از دست میدن الهلال ذوق مرگ شد که قائدی رفت شاید مدیراشون هم به این ترانسفر کمک کردند فقط یک سال به آقای مجیدی بدون پروندن بازیکنان وقت بدن قهرمان میشه تو تیم رقیب باوجودیکه بازیکن از دست دادن ولی اصل تیم چند ساله دست نخورده یا اینکه جایگزین هم رده آوردن آقای فکری را هم دوست داریم شاید به ایشان وقت کافی داده نشد و عصبانیتشون بجا باشه ولی خودتون فکر کنید حالا حالا وقت سرمربی عوض کردنه به امید موفقیت استقلال در ایران و جهان
 • علی IR ۰۳:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۴
  0 0
  فقط یه مربی بزرگ خارجی میتونه استقلال رو نجات بده
 • سهراب IR ۰۳:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۴
  0 0
  ای بابا...این چه حرفیه آق فری دوبار دربی رو برده...البته ببخشید این دوتا دربی رو مربی برده یا بقول یوهان کرایف فقید..وقتی تیمی به ضربات پنالتی رسید دیگه مربی کاره ای نیست چون همه چی به دونفر ختم میشه دروازه بان و پنالتی زن...پس آق فری آنقدره به اون دوتا دربی نناز...دربی اصلی رو توی بازی برگشت لیگ..در نود دقیقه باختی...بس کن پسر برو دنبال علم ودانش مربیگری
 • محمد IR ۰۷:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۴
  0 0
  ن فکری نه مجیدی.ژنرال بهترین گزینس.یکمم از گل محمدی یاد بگیرن واقعا تیمش چقد هماهنگه جون میدن برا هم بعد میگن تیم حکومتیه اقا بازیکنا استقلال خوبن خیلی خوبن کادر فنی و مربی خوبی نداره یه مربی خوب بیارید تو عرض چند فصل این نابسامانی داخل تیم حل بشه خجالت بکشید پشت سر هم باخت باخت تماشاگرا چه گناهی کردن.والا پرسپولیس این الهلال میزد اونم فک کنم با سه چهار گل.این استقلتل با این مربی ته چاه بالا نمیاد چون این تنابی ک اینا دارن باهاش استقلال میکشن بالا تناب نیست نخ سوزنه....شایدم شکل تنابه اما پوسیدس.
 • ارتان IR ۱۵:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۴
  0 0
  قهرمان آسیا بدون شک پرسپولیس کبیر میشه لیگ هم قهرمان میشه آسیا در حد پرسپولیس کبیر نیس سبک بازی اروپایی برد دلچسب بهتون قول میدم هر تیمی ازاین به بعد باید تو فکر دومی باشه کبیر قهرمانه حالا حالا حالا حالاها
 • راز IR ۱۳:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۵
  0 0
  پرسپولیس می برد؟! اونا از تیم کامل عربستانی با به مهاجم به نام خربین چهارتا خوردند..این تیم پراز ستاره بود ..خودتونم می دانید که این حرفا فقط جنبه ی خراب کردن داره..اگر مربی فکری بود بیشتر از اینا گل می خورد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =
Topic[id:73, title:لیگ قهرمانان آسیا] - __ [] __
Topic[id:73, title:لیگ قهرمانان آسیا] - __ [] __
Topic[id:73, title:لیگ قهرمانان آسیا] - __ [] __
Topic[id:73, title:لیگ قهرمانان آسیا] - __ [] __

پربازدیدترین

Topic[id:73, title:لیگ قهرمانان آسیا] - __ [] __
Topic[id:73, title:لیگ قهرمانان آسیا] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:73, title:لیگ قهرمانان آسیا] - __ [] __
Topic[id:73, title:لیگ قهرمانان آسیا] - __ [] __