پیش از سه گل سرخپوشان مقابل فولاد، انتقادات بسیار زیادی درباره بازیکنان این تیم و نمایش فنی قرمزها مطرح شد.

حمله وحشتناک به پرسپولیس تا قبل از ساعت ۱۹/ شوخی تلخ دنیای فوتبال با پرسپولیس!
خبرورزشی -

این بهترین شروع خارج از خانه پرسپولیس در تاریخ لیگ برتر محسوب می‌شود. آنها با این پیروزی از طلسم ۲۵ هفته شکست ناپذیری فولاد هم عبور کردند تا استارت بسیار خوبی داشته باشند. اما این همه ماجرا نیست؛ پیش از سه گلی که اسدی، پاکدل و آل‌کثیر به ثمر رساندند، انتقادات از تیم یحیی گل‌محمدی بسیار بالا گرفته بود.

البته بسیاری از نقدهای موجود چندان هم بیراه نبودند. تنها موقعیت جدی پرسپولیس در نیمه اول، شوت ناگهانی مهدی ترابی بود که از بالای دروازه به بیرون رفت. این نمایش پس از شکست برابر الهلال، سبب شده بود تا برخی از هواداران پرسپولیس نگران آینده تیم خود باشند و با ناامیدی و خشم بازی را دنبال کنند.

مارشال که با زبان طنز و کنایه در دقایق ابتدایی نوشت: «پرسپولیس تا اینجای بازی منو برده به اون موقعا که استیلی باید حیا میکرد پرسپولیسو رها می‌کرد.»

همچنین کاربری به نام Day Walker نوشت: «‏سبک بازی پرسپولیس یه جوریه اگه بازی تماشاگر داشت این دفعه جای فولادیا پرسپولیسیا بازیکنارو سنگ میزدن.»

رضا اسدی بازیکنی بود که بیشترین میزان انتقادات را متوجه خود دید. پس از او نام مهدی شیری و احسان پهلوان بیشتر از بقیه در بین کاربران توییتر تکرار شد که نمایش چندان خوبی در این بازی نداشتند.

سورن توییت کرد: «رضا اسدی همون ابراهیم اسدیه فقط یکم گنده تر.»

همچنین کاربری به نام عارضم نوشت: «رضا اسدی شوخی تلخی بود که دنیای فوتبال با خط هافبک پرسپولیس کرد.»

البته بسیاری از واکنش‌ها درباره این بازیکن قابل انتشار نیست اما می‌توان به این توییت جالب هم اشاره کرد؛ مقایسه با محسن ربیع‌خواه که در دوره‌ای بیشترین نقد را به خود جلب می‌کرد.

با این حال سه گل متوالی از دقیقه ۶۱ تا ۸۴ باعث شد تا جو فضای مجازی به کلی تغییر کند و این بار موج حمایتی از سرمربی و بازیکنان پرسپولیس توییتر را فرا بگیرد. این فقط بخشی از واکنش‌های پس از بازی است:

* بازی تک ضرب و بدون اضافه کاری رضا اسدی واقعا دیدنی هست و نکته ترسناک اینه که هنوز به ۵۰ درصد آمادگی هم نرسیده! / پسر سرخپوش

* وحید امیری رو تو دروازه هم بزاری جوابه/ نولانی

* دیدی آقا یحیی وقتی تعویض می‌کنی چقدر دوست داشتنی تر میشی و تیم گل میزنه:)) / محمد ش

* الله اکبر. هرکی فحش خورد گل زد/ جواد

* غمگینم مثل اون پرسپولیسی‌ای که هم پرسپولیس نتیجه گرفت و نتونست یحیی رو تخریب کنه، هم اینکه خریدای جدید و تعویضای طلایی یحیی نتیجه بازی رو رقم زد. /دائما نسخ

پرسپولیس حالا با این پیروزی به استقبال بازی با نساجی، آلومینیوم، گل‌گهر، مس می‌رود. نکته جالب اینکه قرمزها فصل گذشته تمام این تیمها را شکست داد و حالا اگر دوباره موفق به این کار شود با ۱۵ امتیاز به استقبال ۶ بازی متوالی در تهران می‌رود.

با سه گلی که تیم یحیی گل‌محمدی در این بازی به ثمر رساند، آنها به وضوح از زیر فشار افکار عمومی خارج شدند و حالا موقعیت بهتری خواهند داشت. آنها بعد از نمایش ضعیف در تاجیکستان و شکست تلخ برابر الهلال، به شدت مورد انتقاد بودند و کار تا جایی پیش رفت که طرفدارانشان حتی نمایش ضعیف یک نیمه ای را هم تاب نیاوردند.

البته پرسپولیس به عنوان قهرمان پنج دوره اخیر لیگ برتر احتمالا با این نوع فشار آشناست اما از دست دادن ابتدای لیگ، می‌تواند خسارت جبران ناپذیری برای شاگردان یحیی به بار بیاورد و انتقادات را هم به شکل غیرقابل تحملی افزایش دهد - هرچند که هنوز سرمایه اجتماعی این سرمربی موفق در بالاترین میزان ممکن قرار دارد.

برچسب‌ها

برگزیده‌ها

خبرویژه

پربازدیدترین

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 12
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 2
 • صدای پای قهرمان IR ۰۸:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
  39 12
  تا ابد زندباد پرسپولیس و پرسپولیسی
  • ساوالان IR ۰۹:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
   34 13
   عجب تیمی گلات کرده زیر فشاره!!!!!!!!!!!! تیمی که 10 سال حسرت به دل مانده. در ارامش!!!!!!!!!!!
  • صامت IR ۱۰:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
   1 0
   آخه اون آدمهایی که نیمه اول اون پیام هاراگذاشتندکیهاهستندکه به آنهااستنادمیکنید؟۵تاازاون آدم هارابدیدیه بزبهتون نمیدند.به حرف هرکسی مگه میشه توجه کرد؟ازژیش ازبازی کاملا پیدابود که تیم میبره.ولی پیش بینی ۳تاگل سخت بود.اون آدمی که میگه رضااسدی همون ابراهیم اسدیه این آدم معل.مه که ارفوتبال هیچچچچچچچچچچچچچچی نمیفهمه .رضااسدی بسیارباکبفیت ترتازاحمد خواهدشد.ببینیدکی گفتم. ژیداست که تیم هنوزخودش راژیدانکرده. درعربستان باوجودناآمادگی اسیربازی خوانی وپرس شدیدالهلال شدیم وشوک آن بازی هنوزبود.خواهیددیدکه تیم ازگذشته بهترخواهدشد.
 • پیام IR ۰۹:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
  41 14
  اولا اسدی ستاره بزرگ هست کم‌کم بازی به بازی با هماهنگی با تیم عملکردی بهتر خواهد داشت ثانیا مگه بردن استقلال تاجیکستان تیم اول گروهش صعود کرد و الهلال چهارتایی کرد اون در زمین خودش با چمن مصنوعی با اون همه تماشگر عملکرد ضعیفی هست ؟؟!!!!! در مورد الهلال الهلال تیمی که شش بازی لیگ کشورش داشته در شرایط مسابقه بود میزبان مسابقات با اون همه تماشاگر بود با پرسپولیسی بدون هیچ بازی در لیگ که با از دست دادن ستاره هاش خرید جدیدها به دلیل نبودن شرایط مسابقه ناهماهنگ بود‌ شرلیط اون یکی نبود اگه پرسپولیس مثل الهلال شش مسابقه تو لیگ داشت تو شرایط مسابقه بود شک نکنید شرلیط،پرسپولیس بهتراز این بازی می شدچه بسا می توتست الهلال ببره پرسپولیس با شرایط نابرابر و ناعادلانه با الهلال بازی کرد اگر شرایط برابر بود ممکن بود نتیجه دیگه رقم می خورد
 • کاج دوچرخه سوار وطن فروش IR ۰۹:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
  3 0
  تبریک بخاطره برد،ولی یحیی و حمید و خانبان باید بیشتر کار کنند تیم هنوز خیلی کار داره
 • قهرمان ششم IR ۱۰:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
  1 0
  پرسپولیس محبوب است .شکست هم قسمتی از فوتبال است انتظار همشه پیروزی نمیشه داشت.پرسپولیس تیم منسجمی است از شکستها پل پیروزی میسازد .سعی نکنید هواداران فهیم این باشگاه را تحریک نابجا کنید .باشگاه نیاز به آرامش دارد تا به بهترین نحو تیم را ریکاوری کند وبرای اهداف آینده برنامه ریزی کند.هواداران هم با القاء آرامش باید به تیم محبوبشان کمک کنند.
 • مهدی هکتور IR ۱۰:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
  1 0
  یه جوری میگی وحشتناک ، من یاد انتقام سخت افتادم... بنده خدا حالا دوتا بچه احساسی شدن یه چیزی نوشتن ... اینا جای هواداری لیورپول بودن چیکار میکردن؟ اصلا شک دارم اینا تاحالا استادیوم رفته باشن... خودت که این کاره ای وسط زمستون ... هوادار اونه که وقتی تیمش میبازه تو سرما و گرما پشت تیم رو خالی نکنه ... اینا از ما نیستن ...شایدم از ارتش فحاش بودن اومدن از آب گل آلود ماهی بگیرن ، لنگه کفش نصیبشون شد... والا
 • محمدحسین ارویش IR ۱۱:۵۳ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
  0 1
  این الهلالی که من دیدم واقعا تیمهای ایرانی رو ترکوند بودجه و پول فراوان .. بهترین امکانات و استادیوم و مربی ... تامین کامل بازیکن ... بازیکنان حرفه اییو سطح بالای جهان ...پرسپولیس خیلی خدا رحمش کرد که شش هفتایی نشد ‌... اصلا یه توپ نبردن تو محوطه جریمه الهالال ..و جالبترین نکته بازی اونجا بود که در وقت اضافه پرسپولیسیها با سه گل خورده وقت گزرونی میکردن و چشمشون بدهان داور بود که کی سوت رو بزنه ... صحنه اخر بازی خنده های حامد لک و دست دادن از سر ذوق با بازیکنان الهلال و داوران گویای خیلی چیزهاست .... نظر شما چیه ؟
 • هوادار پرسپولیس IR ۱۲:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
  0 1
  ۲جای خالی ، باااااید با ۲ مهاجم پر شود اول مهاجمی قد بلند باید گرفت مثل بازیکنی که رفت سپاهان وقتی بازی گیر میکرد ، عقب میومد و با سر بازیسازی میکرد دوم ، یک مهاجم شش دانگ و تمام عیار خارجی مثل مهاجم الهلال نیاز داریم ، چون در بازیهای بزرگ فقط نهایت ۱ فرصت گیر مهاجم میاد و همون گل نشود باختیم اگر پولشو ندارید میتونید کیروش استنلی رو برا روزهای گره خورده از سرزنیش استفاده کرد و بعد قوچان نژاد رو آورد ، فیکس مداوم بازیش داد ، تا بین مابقی دوستان انگیزه ، ایجاد بشود ، در رقابت به روزهای اوجشون برگرد من یِ مهاجم مثل گومیس رو ترجیح میدم ، هم غوله و هم گلژن ، دقیقاً چیزی که پرسپولیس میخواد امیدوارم اسدی به روزهای اوجش برگرده ، قد او در دفاع و مخصوصاً حمله کارزا است امیدوارم تبلیعات دور زمین رو بدهند باشگاها ۳۰۰ میلیارد تومن بابت حق پخش تا بالاخره این تلوزیون برده دار دست از زورگوییش برداره و بدش اگر تلویزیون میلی پول رو نداد باید حق پیخش رو به سایتهای مجازی داد و تلوزیون میلی رو بایکوت کرد و درآخر قرارداد اسپانسر زیر ۳۰۰ میلیاردی بست تا درآمد باشگاه از تبلیعات بشود
 • محمد IR ۱۴:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
  0 1
  بازیکنی که برایه فصل20میلیاردمیگیره میخوای خوب بازی نکنه بایدمثل اسب بدوه
 • شهرام ستاری NL ۱۵:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
  1 0
  ایراد ملت ما همینه.تا یه بازی برنده نمیشه تیم،بدترین تیم لقب میگیره .ولی تا میاد یه بازی رو برنده میشه با رئال و بازیکناش مقایسه میشن.
 • میلاد کریمی IR ۰۹:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۲
  1 0
  یک بازی حالا باختیم نگاه کن دیگه امسال میریم برای قهرمانی همه زیر پرسپولیس امسالم تو اسیام دوباره میریم بالا حالا ببین این حرف منو کی گفتم صبر داشته باشید حالا حالاها پرچم پرسپولیس بالاست رفقا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __

پربازدیدترین

Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __