مدیرعامل فجر سپاسی شیراز پس از بازی با پرسپولیس انتقاداتی را نسبت به طرح ۲۸ ساله‌ها برای بازیکنان سرباز مطرح کرد.

این دو ستاره استقلال اسفند سرباز می‌شوند/ آقای اسکوچیچ اخلاقاً از این کارها نمی‌کند
خبرورزشی -

مدیرعامل تیم فجرسپاسی شیراز پس از باخت این تیم مقابل پرسپولیس اظهار داشت: به نظر من بیست دقیقه آخر بازی خیلی خوب بود. پرسپولیس هم تیم بزرگی است و به مربیان و کادرفنی و هوادارنشان تبریک می‌گویم. من احساس می‌کنم تیم ما می‌توانست در این بازی نبازد ولی فوتبال است و دچار اشتباهاتی می‌شوند.

فلاح با انتقاد از طرح سربازی ۲۸ ساله ها در فوتبال گفت: در خصوص بازیکنان سرباز سرمنشاء این مشکلات متاسفانه یک طرح کارشناسی نشده است که طرف ۲۸ سالگی سربازی برود. کجای دنیا چنین چیزی می‌گویند؟ تیم هایی مثل فجر شهید سپاسی و تیم ریشه دار ملوان بندرانزلی و نیروی زمینی ارتش، عقاب، مقاومت تهران تیم های نظامی هستند. ما اگر منابع مالی نداریم، منابع انسانی‌مان همین ها هستند. متاسفانه این طرح کارشناسی نشده را انجام دادند. من دو سه بار هم به دوستانمان که دست‌اندرکار هستند گفتم اما متاسفانه انجام نشده است و خود به خود ما تیم های صنعتی را روز به روز قوی تر می‌کنیم. اگر این طرح رها شود خود به خود مسائل و مشکلاتی که در خصوص سربازها به وجود می‌آید حل می‌شود که چرا طرف ۲۸ ساله یا ۳۰ ساله است و سربازی نرفته است. این مسائل به وجود نمی‌آید. 

وی ادامه داد: امیدوارم که در نیم فصل دوم مسئولین دقت بیشتری کنند و این طرح را لغو کنند تا تیم های نظامی هم پر قدرت ظاهر شوند. این تیم ها آبروی نیروی مسلح هستند. بازیکنانی که امروز بازی کردند خیلی ها اولین بارشان بود؛ بازیکنان ۲۰ ساله و ۱۹ ساله. اینطور نمی‌شود کار کرد. اگر تیم می‌خواهیم باید با قدرت حمایت کنیم و روانه مسابقات کنیم.

مدیرعامل فجر تاکید کرد: ما می‌دانیم چه کسانی سرباز هستند و می‌دانیم چه کسانی چند ماه پیش سرباز شدند. می‌خواهید بگویید دو بازیکن استقلال سرباز هستند؛ بله این بازیکنان یک اسفند یا هشت اسفند سرباز هستند. 

فلاح با بیان اینکه شنیده می‌شود برخی قصد رایزنی برای دعوت به تیم ملی دارند، عنوان کرد: من موضوعاتی شنیدم که امیدوارم درست نباشد. زشت است و اخلاقی هم نیست. من با دست‌اندکاران فدراسیون هم صحبت کردم. شنیدم بعضی دوستان رایزنی می‌کنند که بازیکنان این چنینی را به تیم دعوت کنند که اینها بتوانند تا دو سال بعد به باشگاه هایشان خدمت کنند. من مطمئنم کسانی که در راس تیم ملی هستند و آقای اسکوچیچ اخلاقا و رفتارا هیچوقت این کارها را نمی‌کند. مطمئن هستم کسانی که شایستگی دارند در تیم ملی ایران باشند دعوت می‌شوند نه با پارتی بازی و رایزنی و موارد این چنینی. این هم من شنیدم.

وی در واکنش به صحبت هایی که در خصوص مرادمند شنیده می‌شد، گفت: من دنبال وویس نیستم و اگر مستندانی باشد جواب می‌دهم ولی بچه ها جوان هستند و شاید گاهی احساساتی شوند. اگر کسی سرباز می‌شود باید افتخار کند که در تیمی بازی کند که به مزین به نام یک شهید بزرگوار است و در لیگ برتر هست. قبلا ما تیمی در لیگ برتر نداشتیم و الان داریم. این بازیکنان اگر دوست داشتند در خدمتشان هستیم. شهید سپاسی یک تیم بسیار بزرگی است و هر کسی هم می‌خواهد بیاید باید افتخار کند که لباس تیم فجرسپاسی را می‌پوشد.

برچسب‌ها

برگزیده‌ها

خبرویژه

پربازدیدترین

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 7
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • ایرانی IR ۰۲:۰۹ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۴
  12 2
  خیلی پررویین به مولا بازیکن که قرارداد داره به زور میبرین به تیمتون که خدمت سربازی انجام بده یابه شما خدمت کنه افتخار هرایرانی اینه که سرباز وطنش باشه ولی سربازباید باپوتین ولباس نظامی آماده جانفشانی برای همه مردم کشورش باشه همه تیمهای نظامی قابل احترامن ولی نباید بازیکنای تیمای دیگه رو مفت بازی بدن اگه شما راست میگیدبرین ازپادگانها سربازهای بااستعدادرو پیدا کنید ازش بازیکن بسازید درضمن ازاسم مقدس شهدای عزیز سواستفاده نکنید
 • سعید IR ۰۸:۳۱ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۴
  10 15
  حالاشمالنگیا دلتون روصابون بزنین که بااین اوصاف ممکنه شرایطی پیش بیادبرای استقلال تاشماازآب گل آلودماهی بگیرین.کور خوندین .ایندفعه دیگه ازاون دفعات نیست. تابوده ازشماسرتربودیم.
 • رامین تاج IR ۰۹:۲۷ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۴
  13 2
  حتی اگه سربازم بشن تیم شما نمیان بعدش یزدانی مدتهاست ملیپوشه
 • حسین IR ۱۱:۱۹ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۴
  5 5
  دوست عزیز سیدجلال حسینی ،وحید اميری، ترابی ،کامیابی نیا وخیلی دیگه ازبازیکنان پرسپولیس خدمت سربازی نرفته اند چرا دست روی آنهانگذاشتی مگر آنها خونشان رنگین تر است که اینچنین حرف میزنی مرادمند قبلا هم توسط اسکوچیچ به تیم ملی دعوت شده ونیاز به اظهار ونطر شما نیست درثانی بهترین بازیکنان لیگ که می‌توانستند درتیمهای بزرگ استقلال وپرسپولیس باشند در تیم شما هستند
 • کوهمره_جروق IR ۱۱:۱۹ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۴
  7 7
  طرف حساب شما سرکار غضنفر و دالتون ها هست.که راحت تونستن کار سربازهای فراری با رانت و لابی گری ماست مالی کنند.اگه جرعت داری باهاشون دهن به دهن شو.ارتش مجازی جان برکف آماده باش هستند.
 • فرشاد IR ۱۲:۰۹ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۴
  2 10
  اینکار با نفوذ سردار پشمالو صورت گرفته از آنجایی که پشمالو خودش تو ناجا بوده و راهها و سوراخها و موزیگری را خوب بلد اگر واقعا به این صورت بوده باشد امیدوارم تیم ملی نتیجه نگیرد
 • فربد US ۲۱:۳۳ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۴
  1 1
  مو قشنگ سن بابای من و داره هنوز سربازی نرفته. لول

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __

پربازدیدترین

Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __