مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: می دانیم از چه راهی به سپاهان ضربه بزنیم و امیدوارم بتوانیم ۳ امتیاز را مقابل این تیم کسب کنیم.

مطهری:‌ می‌دانیم از چه راهی به سپاهان ضربه بزنیم/ غیبت تماشاگران ظلم به پرسپولیس است

حمید مطهری در نشست خبری پیش از بازی با سپاهان در هفته بیست و هفتم لیگ برتر اظهار داشت:‌ من هم باید از شهر سیرجان و مسئولان این شهر و باشگاه گل گهر که شرایط میزبانی ما از سپاهان را فراهم کردند تشکر کنم. قبل از شروع صحبت هایم باید بگویم در فوتبال ما حلقه مفقود شده ای داریم و احترام متقابل خیلی کم شده است.

وی افزود:‌ احترام متقابل این روزها در فوتبال ما خیلی کم شده است. از اسطوره‌ها و پیشکسوتان خود یاد گرفته‌ایم احترام متقابل بگذاریم. در قدیم خیلی به هم احترام می‌گذاشتند ولی در دوره‌های جدید این موضوع را نمی‌بینیم. هر روز چالش‌های جدید می‌بینیم قبل از شروع مسابقه دست‌اندرکاران، مسؤولان، بازیکنان و مربیان صحبت‌های غیرحرفه‌ای کرده و برخی هواداران در فضای مجازی فضای خیلی بدی ایجاد می‌کنند. این مسائل برای فوتبال ما قشنگ نیست.

مربی تیم پرسپولیس خاطرنشان کرد:‌ فردا هم بازی بزرگی است؛ اما می‌بینیم همیشه برای این مسابقه و همچنین دربی حاشیه ایجاد شده است. دوست دارم بگویم همه باید به هم احترام بگذارند. واقعا احترام متقابل حلقه مفقود شده فوتبال ما است. دوست دارم در هر شرایطی همه به هم احترام بگذارند نه اینکه بخواهیم با صحبت‌های غیرمنطقی برای خودمان هوادار جذب کنیم.

مطهری با اشاره به بازی با سپاهان عنوان کرد:‌ ما میزبان هستیم اما نمی‌دانم چرا بازی باید در زمین بی‌طرف انجام شود. در شهر دیگری اتفاق افتاده اما پرسپولیس از میزبانی محروم می‌شود این اتفاق هنوز برای من گنگ است و مانده‌ام چرا باید بازی در شهر ثالث برگزار شود. البته از سیرجانی‌های عزیز و هوادارانشان که همیشه لطف داشتند تشکر ویژه می‌کنم صحبت من کلی است و می‌گویم چرا باید چنین اتفاقی بیفتد. بازی در دقیقه ۹۰ بدون تماشاگر می شود این ظلم بزرگی به هواداران پرسپولیس و طرفداران ما است که دوست داشتند بازی را از نزدیک ببینند.

وی افزود: تیم ما این همه هزینه کرد تا به سیرجان بیاید و بتواند طرفداران‌مان در این شهر را هم راضی کند به ورزشگاه بیایند تا نشاط و شادابی ایجاد شود اما ناگهان در دقیقه ۹۰ گفتند طرفداران نمی‌توانند به ورزشگاه بیایند.هضم این مسائل برای من به عنوان کسی که حرفه‌ای کار می‌کند سخت است و کمکی به فوتبال‌مان نمی‌کند. شرایط بدی را رقم می‌زند.

مربی تیم پرسپولیس تصریح کرد: در ادامه صحبت‌هایم درباره احترام متقابل بد نیست خاطره‌ای هم بگویم مصاحبه‌ای از پائلو مالدینی دیدم که می‌گفت در دربی بین میلان و اینتر که فوق‌العاده بازی سنگین و درگیرانه‌ای بود من کاپیتان میلان و خاویار زانتی کاپیتان اینترمیلان بودیم با هم برخورد سنگینی داشتیم اما هر دو همزمان بلند شده و به هم گفتیم ببخشید کاپیتان.این چیزها فوتبال ما را بزرگ می‌کند. باید همه به هم احترام بگذاریم. دوست داشتم این موضوع را هم یادآوری کنم.

مطهری گفت:‌ سپاهان تیم قابل احترامی است و همه این موضوع را می‌دانند در بخش حمله سرعت بسیار خوبی دارد باید بتوانیم این تیم را کنترل کرده  و در زمان دفاع کردن خیلی فشرده بازی کنیم. سپاهان تیمی است که اگر به آن فضا بدهید به خوبی از فضاها استفاده می‌کند. باید در دفاع تیمی خیلی متمرکز باشیم و خیلی فشرده بازی کنیم. باید شیفت‌های دفاعی را خیلی رعایت کنیم تا بتوانیم حریف را در بخش حمله کنترل کنیم. در بخش حمله خودمان هم مرور تاکتیک کرده‌ایم و می‌دانیم از چه راهی به سپاهان ضربه بزنیم.

وی اضافه کرد: امیدوارم فردا در مرحله اول بازی فوق‌العاده جذاب و دیدنی برای بینندگان تلویزیون باشد و در نهایت پرسپولیس سه امتیاز را بگیرد ما در کورس قهرمانی هستیم و باید برای دیدار با سپاهان انرژی فوق‌العاده‌ای بگذاریم تا سه ما امتیاز را به دست بیاوریم.

وی درباره نفرات غایب این تیم مقابل سپاهان پاسخ داد:‌ وحید امیری و عیسی‌ آل‌کثیر جراحی داشتند برای آنها آرزوی سلامتی می‌کنم جایشان واقعا خالی است و امیدوارم بچه‌های ما نه تنها جای آنها را پر کنند بلکه با دوندگی زیاد سه امتیاز را بگیرند و آن را به وحید، عیسی، فرشاد فرجی و بازیکن تاجیک‌مان تقدیم کنند.

برچسب‌ها

برگزیده‌ها

خبرویژه

پربازدیدترین

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 8
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 1
 • آریا IR ۲۰:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۳
  0 0
  بازی پرسپولیس - سپاهان مثل بازی بایرن مونیخ - دورتموند است زیبا جذاب و پرحاشیه
 • دریکوند IR ۲۱:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۳
  0 0
  این آقای نمونه کاملی از مسوولان حکومته.تا وقتی اوضاع وفق مراده حکیمانه و زیبا حرف می زنند ولی تا کمی خلاف میلشون بشه واویلا
 • کلمران زارعی IR ۲۱:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۳
  0 0
  درود آقای مطهری شما قبل از همه بازی ها همین حرف رو میزنید:ولی راهی که ندارین هیچ :بدتر هم میبازین اوج هنرتون هم گرفتن یک مساویست آقای مطهری چه خبر از بلان...
 • سیدرضا IR ۲۲:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۳
  0 1
  از احترام گفت دستیار مربی پرسپولیس ، یاد اتفاقی افتادم که عزیز قرمزدوستی از نزدیک شاهدش بودو بعدها برای من تعریف کرد،. روز خداحافظی جعفر کاشانی ملی پوش ارزنده و کاپیتان شاهین و پرسپولیس قراربود بعداز دربی در آخرین دیدار لیگ برگزار بشه ، خداحافظی که نه فقط برای جعفرخان کاشانی که برای کل فوتبال ما روزی فراموش نشدنی شد. هرچند اون دربی با برد پرسپولیس برای کاشانی خاطره انگیز شد ، اما رفتار یک اسطوره در اونروز از مکتبی گفت که در تاج انسان سازی میکرد. ناصرخان حجازی با وجود باخت در دربی ، در زمین باقی موند تا جعفرخان روی شانه های گلر افسانه ای ایران و تاج و پرافتخارترین بازیکن تاریخ فوتبال ما، عقاب بی همتای ایران و آسیا از چمن ورزشگاه برای همیشه کنار بره ، این حرفارو بهتره کمک مربی قرمزا در جمع خودشون و همچنین به هوادارهای خودشون بگه تابرای اولین بار در آزاری مشوق تیم حریف ایرانی نشن و تابوی حمایت از اجنبی شکسته یشه و بعداز اون هوادار باقی تیما این رفتار زشت رو تکرارکنن تا قرمزا بفهمن چقدر سخته تحمل تشویق اجتبی در ایران توسط ایرانی
 • سعید IR ۲۳:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۳
  0 1
  بنظرم پرسپولیس باید از خودش شروع کنه، بعد مطالبه رفتار حرفه ای کنه، همچنین شما آقای مطهری، گل محمدی و سید جلال و سایر ارکان و بازیکنان. این همه بهانه و فضاسازی. صحبتهای شما بعد از دربی حرفه‌ای بود؟! رفتار باشگاه شما در آسمون ریسمون بافی و فرار رو به جلو در داوری ها(که به حکم کارشناسان موارد متعدد به نفع پرسپولیس بوده اگر دو جا هم ضرر بوده) تا بحث حکم گل‌گهر و فضاسازی مدیران گذشته و هوادارانتون، که بدون مطالعه و اطلاع بندهای قانونی، فقط فضای لیگ رو با شانتاژ رسانه ای پر کردین! تا مصاحبه های گاه و بیگاه یحیی که واقعا یکی از بازیکنان آروم و قابل احترام بود اما از دربی به بعد حرکات و حرفاش با اون گل‌محمدی متین و آرام سنخیتی نداشت و واقعا غیرمنصفانه بود؟ و... واقعا آدم نویدکیا رو‌ میبینه حظ میکنه، از رفتار و گفتارش اون بیاد بگه میگم واقعا باید ازش یادگرفت.
 • بهزاد ایمن IR ۲۳:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۳
  0 4
  مطمئن باش آخر بازی خیلی هم خوشحال میشی که تماشاگر نداشتید😁😁😁😁
 • sepahan IR ۰۰:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۴
  0 4
  فردا میبینمتون مطهره جان
 • محسن IR ۱۱:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۴
  0 0
  وزیر قبلی دولت فاسد روحانی میدونست دیگه امیدی به برگشت حزبشون نیست.۵تاجام روهرجوبودبه پیروزی رساندند.تجربه نشون داده پیروزی توشرایط معمول یه طبل توخالیه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __

پربازدیدترین

Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __

آخرین خبر

Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __