نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم در مرحله گروهی عملکرد بهتری داشته است؟
حواشی جذاب قبل از دیدار ایران و انگلیس/ دو ستاره ایران زبانزد انگلیسی‌ها
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

هواداران تیم ملی فوتبال ایران که خود را به ورزشگاه خلیفه رسانده اند امیدوارند شاگردان کارلوس کی روش بتوانند در نخستین دیدار خود در جام جهانی ۲۰۲۲ برابر انگلیس به پیروزی برسند.

بیست و دومین دوره رقابتهای فوتبال جام جهانی از امروز دوشنبه برای تیم ملی ایران آغاز می شود و ملی پوشان کشورمان از ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه در ورزشگاه خلیفه شهر دوحه به مصاف تیم ملی انگلیس می روند.

هواداران تیم ملی فوتبال ایران که خود را به قطر رسانده اند از ساعتی پیش وارد محوطه بیرونی ورزشگاه شده اند و در مراکزی که برای سرگرمی تماشاگران در نظر گرفته شده است به انجام فعالیت ها و بازیهای ورزشی می پردازند.

البته برخی تماشاگران هم که تعدادشان زیادی نیست وارد ورزشگاه شده اند و با مستقر شدن روی صندلی های خود در انتظار شروع بازی هستند. البته اکثر تماشاگران ترجیح داده اند در محوطه بیرونی ورزشگاه حضور داشته باشند.

هواداران تیم ملی فوتبال ایران عنوان کردند که بسیار امیدوارند که تیم ملی بتواند در دیدار با انگلیس نمایش خوبی داشته باشد و حتی بتواند به پیروزی هم برسد.

طرفداران دو تیم ایران و انگلیس در مسیر منتهی به ورزشگاه با یکدیگر روبرو شدند و برخورد دوستانه ای باهم داشتند. هر چند کری های مرسوی در فوتبال هم بین آنها رد و بدل شد اما در فضایی همراه با خنده و شوخی.

* فدارسیون فوتبال به همراه وزارت ارشاد بسته های حمایتی هواداری را بین تماشاگران پخش کرد تا آنها پیراهن هواداری را همراه با پرچم و دستبند بپوشند.

* هواداران انگلیسی سامان قدوس و علیرضا جهانبخش را به واسطه حضور در انگلیس به خوبی می شناختند.

* دوحه قطر رفته رفته رنگ و بوی جام جهانی را با حضور طرفداران فوتبالی گرفته است و همچنان نظم بالایی در تمامی شهر وجود دارد.

* مراسم بدرقه بازیکنان تیم ملی ایران از هتل محل اقامت به سمت ورزشگاه در ساعت ۱۳:۳۰ به وقت قطر انجام شد.

* راهنماهای فیفا که به عنوان داوطلب به هواداران کمک می کنند نقش پررنگی در سطح شهر دارند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها