آیا آرسنال واقعاً مهدی طارمی را می‌خواهد؟
۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۳

با توجه به درخواست بالای ۲۰ میلیون یورویی برای مهدی طارمی، بعید است باشگاه‌های انگلیسی به دنبال ستاره ایرانی باشند.

به دنبال گلزنی مهدی طارمی در دیدار با انگلیس بحث حضور دوباره مهدی طارمی در تیم آرسنال مطرح شده است.

این خبرها در ابتدای فصل هم مطرح شده بود اما ژورژ وئا نونو پینتو، رییس باشگاه پورتو گفته بود پیشنهادی که در آن خواست‌های باشگاه پورتو در جذب مهدی طارمی بر آورده شود، به دست ما نرسیده است و مهدی طارمی در تیم ما می ماند و همین اتفاق هم رخ داده است.

باشگاه پورتو در بند قرارداد مهدی طارمی گنجانده این بازیکن پیش از پایان قرارداد تنها در صورت پرداخت ۲۰ میلیون دلار می تواند اردوی تیم را برای همیشه ترک کند. او تا پایان فصل آینده با باشگاه پورتو قرارداد دارد.

اما صفحات باشگاه پورتو و آرسنال نسبت به این خبر واکنشی نشان نداده‌اند و این بدین معنی است که این خبر رسمی نیست و در حد گمانه‌زنی است. در غیر اینصورت به طور حتم صفحه رسمی باشگاه پورتو یا آرسنال به این موضوع اشاره می کردند.

آیا آرسنال واقعاً مهدی طارمی را می‌خواهد؟

مهدی طارمی در حال گذر از سن ۳۰ سالگی و ورود به سن ۳۱ سالگی است و کمی سخت است باشگاهی در اروپا برای چنین بازیکنی ۲۰ میلیون یورو پول بدهد و پیش بینی می‌شود مهدی طارمی تا پایان مدت قرارداد در تیم پورتو بماند. البته در صورت کاهش مبلغ فروش مهدی طارمی ممکن است مهدی طارمی مورد توجه و لیست چند تیم مطرح اروپایی قرار گیرد.

جالب اینجاست درخشش سردار آزمون در تیم زنیت روسیه هم موجب شد تا بحث حضور سردار آزمون در این تیم انگلیسی مطرح شود اما در نهایت سردار آزمون به تیم بایرلورکوزن پیوست. 

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =

نظرسنجی

پیش‌بینی شما از نتیجه دیدار ایران و آمریکا؟

پربازدید امروز

آخرین خبرهای ورزشی