نظرسنجی

نظر شما درباره اعتراض شدید گل‌محمدی چیست؟
۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۴
نیمار
منبع: فرارو
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

فناوری ناسا می‌تواند نیمار را از مصدومیت خلاص کرده و او را به رقابت‌ها برگرداند.

نیمار در دیدار مقابل صربستان به دلیل مصدومیت تعویض شد و بعداً مشخص شد که مچ پایش رگ به رگ شده و هر دو بازی بعدی تیمش در مرحله گروهی را به احتمال قوی از دست می‌دهد. حضور او در بازی سوم مرحله گروهی در قطر بستگی به میزان بهبود یافتن مصدومیتش دارد. او که شدیدا از ناحیه مچ پا دچار آسیب‌دیدگی شده بود برای درمان فیزیوتراپی پیشرفته به فناوری ناسا روی آورده است.

نیمار در شبکه‌های اجتماعی نشان داد که تحت درمان با یک چکمه ویژه است. این تجهیزات از فناوری ناسا استفاده می‌کند و روند بهبودی را سرعت می‌بخشد. چکمه سه تکنیک مختلف ماساژ را ترکیب کرده و گردش خون را فعال می‌کند. همچنین بازگشت وریدی را تحریک می‌کند، تورم را کاهش می‌دهد، درد و خستگی عضلانی را کاهش می‌دهد، اسید لاکتیک انباشته شده را از بین می‌برد، گرفتگی‌ها و بافت نرم و استخوان را بهبود می‌بخشد.

نیمار امیدوار است تا این تکنولوژی او را نجات بدهد و باز هم بتواند در بازی‌های جام‌جهانی قطر برای کشورش به میدان برود.

ماجرای جالب مصدومیت نیمار و تکنولوژی ناسا!

نیمار پس از مصدومیت ناراحت‌کننده‌اش در اینستاگرام نوشته بود: «غرور و عشقی که برای پوشیدن این پیراهن حس می‌کنم نیاز به توضیحی ندارد. اگر خدا به من فرصت می‌داد تا کشوری را برای متولد شدن انتخاب کنم قطعا انتخابم برزیل بود. هیچ چیزی در زندگی من ساده بدست نیامد. من همیشه مجبور بودم برای رسیدن به رویاها و آرزوهایم مبارزه کنم. هرگز برای کسی آرزوی بد نکردم و همواره به نیازمندان کمک کردم. امروز یکی از سخت‌ترین لحظات زندگی من رقم خورد، و بله... دوباره در جام جهانی مصدوم شدم. خسته‌کننده و دردناک است اما مطمئنم این شانس را خواهم داشت تا برگردم زیرا تا جایی که در توان دارم تلاش خواهم کرد تا به کشورم، هم‌تیمی‌هایم و خودم کمک کنم. من فرزند خدا هستم و ایمانم بی‌نهایت است.»

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

نظر شما درباره اعتراض شدید گل‌محمدی چیست؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها