نظرسنجی

سلام،در اتفاقات بازی مس و استقلال ساپینتو مقصر بود؟
عکس| جاسوس معروف آمریکایی حاضر در نشست خبری کی‌روش، شناسایی شد!
منبع: تسنیم
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

رکسانا صابری، مأمور سازمان جاسوسی سیا ظهر روز گذشته در پوشش خبرنگار در نشست خبری سرمربی تیم ملی ایران حاضر شد.

رکسانا صابری که در سال ۸۸ به‌جرم جاسوسی و سرقت اسناد محرمانه مجمع تشخیص مصلحت نظام دستگیر شده بود، اکنون در همان پوشش خبرنگار در جام جهانی حاضر شده است. وی در آن سال به جاسوسی اعتراف کرده بود اما بعدها گفت که اعترافش واقعی نبوده است.

او در روزهای گذشته با طرح پرسش‌های سیاسی سعی بر ایجاد حاشیه در نشست خبری تیم ایران داشته و حتی در صفحه شخصی خود در توییتر نیز مطالبی را در این راستا منتشر کرده است که پست‌هایی با محوریت اقدام فدراسیون فوتبال آمریکا در حذف آرم «الله» از پرچم جمهوری اسلامی ایران بخشی از آن‌هاست.

عکس| جاسوس معروف آمریکایی حاضر در نشست خبری کی‌روش، شناسایی شد!

در چند روز گذشته گروهی از خبرنگاران ایرانی با هدف طرح پرسش پیرامون رویکرد سیاسی‌کارانه فدراسیون فوتبال آمریکا در محل تمرین این تیم حاضر شدند که مدیر رسانه‌ای این تیم از طرح پرسش خبرنگاران جلوگیری به‌عمل آورده و مانع دسترسی خبرنگاران به بازیکنان و مربی این تیم شد.

صابری روز گذشته شخصا در نشست خبری سرمربی ایران حضور پیدا کرد و باز هم گروهی از خبرنگاران آمریکایی تلاش کردند با طرح پرسش‌های سیاسی حواشی‌ای اطراف تیم ملی ایران ایجاد کنند، اتفاقی که با کنش خبرنگاران ایرانی مواجه شده آن‌ها را از غلبه دادن نگرش‌های سیاسی بر ورزش بر حذر داشتند.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

سلام،در اتفاقات بازی مس و استقلال ساپینتو مقصر بود؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها