نظرسنجی

بهترین ورزشکار زن ایران در سال ۱۴۰۱؟
نظرات: ۰
پول اماراتی‌ها بازیکن تیم ملی را وسوسه کرد/ آقای لژیونر به دنبال فسخ سریع السیر قراردادش
منبع: مهر
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

علی قلی زاده بازیکن ایرانی شارلروا که تا سال ۲۰۲۵ با این باشگاه بلژیکی قرارداد دارد، با اعلام مشکلات شخصی و خانوادگی به دنبال جدایی از شارلروا است.

علی قلی زاده وینگر ایرانی که در سال ۲۰۱۸ از باشگاه سایپا تهران به شارلروا بلژیک پیوست، این روزها در صدد جدایی از شارلروا است.قلی زاده که پیش از جام جهانی ۲۰۲۲ قطر قراردادش را با شارلروا تا سال ۲۰۲۵ تمدید کرده بود، به دلیل آنچه که مشکلات شخصی و خانوادگی عنوان کرده است، قصد دارد رضایت شارلروا را برای جدایی اش جلب کند.

قلی زاده در دو بازی اخیر خود برای شارلروا عملکرد انتقادبرانگیزی داشت و در دیدار این هفته «گورخرها» با کلاب بروژ حتی در لیست ۲۰ نفره تیمش قرار نگرفت.

هرچند رسانه های بلژیک در روزهای گذشته اعلام کرده اند قلی زاده از خاورمیانه پیشنهاداتی دارد اما این بازیکن در مذاکره با باشگاه شارلروا خبر داده است همسرش به خاطر مسائل و مشکلات پزشکی به ایران بازگشته است و برای همین نیاز است که قراردادش را با طرف بلژیکی فسخ کند.

از سوی دیگر از تیم اتحاد کلباء امارات با سرمربیگری فرهاد مجیدی هم به عنوان یکی از مشتریان قلی زاده نام برده می‌شد که هنوز این خبر هم تایید نشده است.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

بهترین ورزشکار زن ایران در سال ۱۴۰۱؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

بازرگانی