۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۵
دانلود قسمت دوم 2 سریال آکتور + خلاصه داستان
زمان مطالعه: ۱۲ دقیقه

آن چه در این مقاله می خوانید: لینک دانلود قسمت دوم سریال آکتور، قسمت 15 پوست شیر، قسمت پنجم سقوط، قسمت سوم سریال سرگیجه و قسمت 45 جیران!

در این میان سریال های مترجم و پدرخوانده نیز به روال سابق پخش خواهند شد که به محض انتشار، لینک دانلود قانونی این عناوین را هم شما می توانید در سایت ما دریافت کنید! همچنین سریال های جدید رهایم نکن و ارتش سری نیز به زودی در این سایت آماده تماشا و دانلود خواهند شد!

 • قسمت 2 سریال آکتور

سریال آکتور – Actor محصول سال 1400 که از 6 بهمن ماه 1401 به وسیله وبسایت کول دانلود در شبکه نمایش خانگی پخش شد، به تهیه کنندگی: مجید مطلبی ، نویسندگی و کارگردانی: نیما جاویدی تولید و ساخته شده است. در ادامه شما می توانید به وسیله وبسایت کول دانلود جهت تماشا و یا دانلود این سریال اقدام کنید.

این سریال بنا بر گفته یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین سریال های امسال خواهد بود. تا جایی که برخی از منتقدین، آکتور را در قد و قواره های سریال یاغی و یا نهایت یک لول پایین تر از آن معرفی کرده اند. باید ببینیم که آیا سریال آکتور تا چه اندازه در جذب مخاطب و استقبال آن ها موفق ظاهر خواهد شد.

 • شما می توانید قسمت 2 سریال آکتور و همچنین سایر قسمت های این درام زیبا را از لینک زیر، تماشا و یا دانلود کنید:
 • لینک دانلود: قسمت دوم سریال آکتور

چه بازیگرانی در آکتور حضور دارند؟

احمد مهران فر , نوید محمدزاده , هانیه توسلی , هستی مهدوی فر , هومن برق نورد , گلاره عباسی , مهراوه شریفی نیا

موضوع و خط داستانی سریال آکتور درباره چه چیزی ست؟

داستان «آکتور» درباره زندگی پر پیچ و خم چند بازیگر توانمند تئاتر است که بعد از پیشنهادی که به آن ها می‌ شود زندگیشان دستخوش ماجراهایی پیچیده می‌ شود و …

در قسمت های پیشین آکتور چه گذشت؟

علی (احمد مهرانفر) و مرتضا (احمد مهرانفر) ، دو دوست بسیار صمیمی هستند که در شرایط بسیار سخت امرارمعاش می کنند. این دو که در یک خانه استیجاری به سر می برند، 4 ماه است که اجاره خانه اشان عقب افتاده است. در همین حال و با وجود تنگدستی شدید مرتضا با کمک گرفتن از علی، تمام پولی که اخیرا از راه بازی کردن نمایش هایشان به دست آورده اند را صرف خرید یک گوشی موبایل برای معشوقه اش (سارا) می کند. هدیه ای که باعث خوشحالی دختر مورد علاقه وی می شود. علی و مرتضا که دو بازیگر تاتر هستند که با بازی در نقش های مختلف هنری و حتی سفارشی، گذارن زندگی می کنند. در یکی از این نقش های سفارشی به درخواست یک زوج جوان و در واقع از سوی پسر، مامور انجام نمایشی دلهره آور می شوند. این دو در حالی که ماشین زوج جوان در بیابانی متروک و دورافتاده پنچر شده است، به سراغ وقت آن ها می روند و به قصد کشت، آن ها را مرعوب می کنند. این نمایش که در واقع یک سوپرایز از سمت پسر جوان برای معشوقه اش بوده، پیش درآمدی برای نمایش اصلی او که همان، نمایش مراسم خواستگاری بوده، می باشد. علی و مرتضا نقش هایشان را به خوبی بازی کرده و در انتها با دستمزد خوب دو میلیونی، آن جا را ترک می کنند. در ادامه زندگی سخت این دو دوست هنرمند، در حالی که ناتوان و درمانده از فراهم کردن اجاره خانه شده اند و از سر ناچاری و بنا بر اجبار علی، تصمیم به سرقت موبایل کادو داده شده به سارا می شوند. کاری که به شدت با مخالفت مرتضا مواجه می شود. ولی علی این گونه ابراز می کند که این سرقت گوشی موقتی ست و هفته بعد با گرفتن دستمزد نمایش تازه، همین مدل گوشی را خریده و به سارا برمی گردانند. تصمیم عجیبی است که این دو از سر ناچاری و از فرط استیصال گرفته شده است. سارا دختری جوان است که در یک عطر فروشی کار می کند. در یکی از همین روزها، علی و مرتضا به همراه یک دوست مشترک دیگری که دارند، به عطر فروشی می روند تا نقشه را عملی کنند. تلاش این دو به ثمر می نشیند و علی با پرت کردن حواس سارا و همکار او، شرایط را برای مرتضا مهیا می کند و او هم در یک چشم بهم زدن، گوشی را برداشته و در جیب می گذارد. تا این جا به نظر می رسد که همه چیز خوب پیش رفته و این دو کرایه خانه ای که 4 ماه هم عقب افتاده را مهیا کرده اند ولی پس از این که متوجه می شوند، عطرفروشی مجهز به دوربین مدارد بسته است به یک باره نقشه هایشان نقش بر آب می شود. حال تصمیم می گیرند تا گوشی را بر سر جایش بگذارند. عملیاتی نقسگیر و طاقت فرسا. در نهایت با ایجاد یک نمایش حرفه ای که صحنه غش کردن علی است، عملیات قرار دادن گوشی بر سر جایش به وسیله مرتضا انجام می گیرد. در ادامه داستان، یک نمایش سفارشی تازه (مربوط به مراسم عروسی یک زوج دیگر) به این دو بازیگر تاتر پیشنهاد می شود که باعث مهیا شدن کسری و کمبود بودجه شان می شود. حال باید دید که در قسمت 2 سریال آکتور چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. شما را دعوت به تماشای قسمت دوم آکتور در این جا می کنیم.

سریال آکتور چه روزی و در چه سایتی پخش می شود؟

سریال آکتور ساعت 08:00 پنج شنبه هر هفته در سایت کول دانلود CoolDl.net پخش می شود که شما می توانید آن را با کیفیت بلوری از این سایت دانلود و تماشا کنید!

 • قسمت 15 سریال پوست شیر!

سریال پوست شیر – Pooste Shir  محصول سال 1401-1400 به تهیه کنندگی نوید محمودی و کارگردانی جمشید محمودی از جمله سریال های موفق امسال بود که از چند هفته پیش در وبسایت کول دانلود، آغاز به پخش کرد. فصل اول این سریال که حدود 5 هفته پیش با پخش قسمت 8 به پایان رسیده بود، با یک فصل 8 قسمتی دیگر در قالب فصل دوم از این هفته منتشر می شود. شایان توجه است که پوست شیر در نهایت در طی سه فصل 8 قسمتی در سایت کول دانلود پخش خواهد شد. این که بین فصل 2 و 3 نیز وقفه ای رخ خواهد داد یا نه، هنوز به طور قطع مشخص نشده است ولی با توجه به این که ساخت و تولید این سریال همچنان در حال انجام است و به پایان نرسیده است، می توان این گونه نتیجه گیری کرد که علاقمندان و مخاطبان برای تماشای فصل سوم نیز باید چند هفته ای را منتظر بمانند. در هر حال فعلا بهتر است که به تماشای فصل دوم یا همان قسمت نهم پوست شیر بنشینیم. کول دانلود بستری امن، مطمین و سهل الوصول برای این کار را فراهم کرده است. توصیه می کنیم که حتما از این وبسایت بازدید به عمل بیاورید.

سقوط

 • شما می توانید قسمت 15 و همچنین سایر قسمت های سریال جذاب و بسیار تماشایی پوست شیر را از لینک زیر، تماشا و یا دانلود کنید:
 • دانلود قانونی: قسمت 15 سریال پوست شیر

هنرپیشه های سریال پوست شیر چه کسانی هستند؟

شهاب حسینی، پردیس احمدیه، هادی حجازی‌ فر، پانته‌ آ بهرام، بابک کریمی , بانیپال شومون , مهرداد صدیقیان , نیلوفر کوخانی ، علیرضا کمالی ، علی اوسیوند ، احسان امانی ، بهزاد خلج در سریال پوست شیر بازی کرده اند!

داستان و موضوع پوست شیر حول چه محوری است؟

نعیم که پانزده سال زندان را به عشق دیدن دخترش تاب آورده پس از رهایی، برای دیدار با او دچار بحرانی بزرگ می‌شود. این سریال که داستان یک پلیس آگاهی را با بازی شهاب حسینی روایت می کند در ژانر درام ملتهب ساخته شده است.

سریال پوست شیر چندشنبه ها و در چه سایتی پخش می شود؟

سریال پوست شیر ساعت 08:00 چهارشنبه هر هفته در سایت کول دانلود CoolDl.net پخش می شود که شما می توانید آن را با کیفیت بلوری از این سایت دانلود و تماشا کنید

 • قسمت 5 سریال سقوط!

سریال سقوط – Soghot محصول سال 1401 که از 14 دی 1401 در شبکه نمایش خانگی آغاز به پخش کرد، به تهیه کنندگی: محمد منصوری، نویسندگی: اعظم بهروز و کارگردانی مشترک: سجاد پهلوان زاده و محمدحسین مهدویان تهیه و تولید شده است. این سریال همینک در وبسایت کول دانلود، آماده جهت دانلود و یا تماشا می باشد.

سقوط

 • شما می توانید قسمت 5 سریال سقوط و همچنین سایر قسمت های این سریال را از لینک زیر، تماشا و یا دانلود کنید:
 • دریافت لینک: قسمت پنجم سریال سقوط

چه بازیگرانی در سقوط حضور دارند؟

الناز ملک (آیسان) , سجاد بابابی (ژاکان) , پدرام شریفی , حمید فرخ نژاد, وحید آقاپور و عباس جمشیدی فر در این سریال حضور دارند.

موضوع و خط داستانی سریال سقوط درباره چه چیزی ست؟

داستان سقوط درباره یک درام عاشقانه کردی است. بخش هایی از این سریال در شهر سقز در استان کردستان ایران و بخش هایی در اطراف آنتالیای ترکیه فیلمبرداری شد. گفته می شود که محمدحسین مهدویان و سجاد پهلوان زاده به گونه مشترک، کارگردانی این اثر را بر عهده دارند! سریال سقوط یک داستان عاشقانه را بر بستر یک رخداد سیاسی و جاسوسی روایت می کند . سرگردی در کردستان (حمید فرخ نژاد) به همراهی دستیارش (سجاد بابایی) ماموریت دارد تا دختری را (الناز ملک) که دل در گروی عشق همکلاسی اش (پدرام شریفی) دارد از اسارت داعشی ها نجات دهد! پیوند عاشقانه آیسان و ژاکان در عبور از روزهای سخت آغازین زندگی مشترک شان، جانی دوباره می گیرد. آن ها برای آبیاری درخت عشق شان راهی ماه عسل می شوند… سفری که پایان اش تاریکی است.

سریال سقوط چندشنبه ها و در چه سایتی پخش می شود؟

سریال سقوط ساعت 08:00 چهارشنبه هر هفته در سایت کول دانلود CoolDl.net پخش می شود که شما می توانید آن را با کیفیت بلوری از این سایت دانلود و تماشا کنید!

 • قسمت 3 سریال سرگیجه

سریال سرگیجه – Sargijeh محصول سال 1401 که از 26 دی ماه 1401 به وسیله وبسایت کول دانلود در شبکه نمایش خانگی پخش شد، به تهیه کنندگی: مهدی بدرلو، نویسندگی: محمد منعم و کارگردانی: بهرنگ توفیقی تولید و ساخته شده است. این سریال که در سکوت کامل خبری مراحل ساخت را سپری کرده بود، بدون تبلیغات و اخبار از پیش تعیین شده، به یک باره آغاز به پخش کرد. جهت دانلود و یا تماشای این سریال می توانید به وبسایت کول دانلود، از طریق لینک هایی که در ادامه می آید، مراجعه کنید.

سرگیجه

 • شما می توانید قسمت 3 سریال سرگیجه و همچنین سایر قسمت های این سریال زیبا و پرطرفدار را از لینک زیر، تماشا و یا دانلود کنید:
 • دریافت لینک: قسمت سوم سریال سرگیجه

چه بازیگرانی در سرگیجه حضور دارند؟

رعنا آزادی ور , شبنم مقدمی , علی عمرانی , مهراوه شریفی نیا , هادی حجازی فر ,هومن سیدی , پیام دهکردی, ژرژ هاشم زاده, فرید سجادی حسینی، عرفان ناصری، مریم شیرازی با معرفی میلاد معیری، شایسته سجادی در این سریال به هنرآفرینی پرداخته اند.

موضوع و خط داستانی سریال سرگیجه درباره چه چیزی ست؟

پیمان (حامد بهداد) پس از یک سوتفاهم خانوادگی با کامران (هادی حجازی فر) درگیر می شود. درگیری که اگرچه به واسطه وکیل شرکت یعنی فریبا (رعنا آزادی ور) بوده است، ولی داستان را به سمت و سویی دیگر می برد که بی بازگشت است. گمان ها به این سمت می رود که پیمان کامران را کشته. ماجرایی که شاید به قیمت زندگی پیمان تمام شود.

در قسمت های پیشین سرگیجه چه گذشت؟

قسمت دوم سریال سرگیجه با سکانسی از نحوه آشنایی و حضور فریبا به عنوان مشاور حقوقی در شرکت کامران است. کامران در حالی که رو به روی فریبا قرار گرفته او را خطاب قرار می‌دهد و با گفتن صد بار سپردم اینجا جای پارتی بازی نیست و شما بارها با اشتباه و خرابکاری به شرکت ضرر مالی رسانده اید و همه می‌گویند به جای وکیل کارها را به یک کارآموز سپرده ایم و از این به بعد هر خسارتی جبرانش با شماست و دو ماه آینده از حقوق خبری نیست فریبا را اشک ریزان مجبور به ترک اتاق می‌کند اما به محض خروج کارکنان شرکت در حالی که کیک در دست دارند او را مورد تشویق قرار می‌دهند،فریبا غافلگیر میشود،در این حال کامران از او بخاطر حل مشکل بزرگ حقوقی شرکت تشکر و او را رسما به عنوان مشاور حقوقی معرفی می‌کند. پیمان بخاطر ضربه ای که به کامران وارد کرده است مات و مبهوت و پریشان صحنه را ترک و سراسیمه از پارکینگ خارج می‌شود . فریبا مدام با گوشی پیمان تماس می‌گیرد اما با عدم پاسخگویی او مواجه می‌شود بنابراین با منزل تماس میگیرد،بچه ها آرتین را بخاطر لو نرفتن سورپرایز سالگرد ازدواج وادار می‌کنند که از حضور پیمان اظهار بی اطلاعی کند. فریبا که با حالی آشفته به دفتر محل کارش رسیده پیغامی صوتی برای پیمان ارسال می‌کند و از اینکه پیمان موبایلش رو جواب نمی‌دهد اظهار نگرانی می‌کند. پیمان که گوشی خود را گم کرده دوباره به محل حادثه برگشته است، که با پارکینگ شلوغ ، تجمع مردم  و حضور  نیروی انتظامی و آمبولانس مواجه میشود. اما مرگ کامران هنوز برای ببینده قطعی و مسجل نیست. پیمان در ادامه پیدا کردن موبایل خود به پیشنهاد یکی از کارکنان به  اتاق دوربین های مدار بسته پارکینگ می‌رود شاید بتواند  موبایل خود را پیدا کند که از قضا بر اثر سهل انگاری مامور آنجا  و ترک محل خدمت خود با جعبه شکسته شده که حاوی اطلاعات دوربین هاست برخورد می‌کند. این می تواند بزرگترین شانس برای پیمان باشد چون آرشیو دوربین های مدار بسته از بین رفته و دیگر ردی از پیمان به جا نمانده است. پیمان از طریق موبایل یک رهگذر با فریبا تماس می‌گیرد و او را به کافه نزدیک دفتر دعوت میکند. سوال های بیشمار و در مقابل جواب های همراه یا دروغ فریبا پیمان را بیشتر به سوی شک و تردید سوق می‌دهد. آنها با منزل رفته اند و با سورپرایزی که پیمان با حضور دوستانشان برایش تدارک دیده است حسابی غافلگیر میشود. عدم حضور کامران همه را نگران کرده و تماس با موبایلش نیز بی ثمر است چون جوابگو نیست. تمام تلاش پیمان این است که در جشن سالگرد ازدواجشان عادی رفتار کند اما نیمه شب و بعد از اتمام مراسم آنچه را دیده با فریبا در میان می‌گذارد اما باز هم با دروغ و انکار های او مواجه می‌شود. و سکانس پایانی سریال آتش زدن ماشین کامران  توسط شخصی ناشناس در پارکینگ  است.

حال باید دید که در قسمت سوم سرگیجه چه اتفاقاتی خواهد افتاد. شما را دعوت به تماشای اپیزود 3 سرگیجه از سایت کول دانلود و از طریق لینکی که در بالاتر ذکر شد، می کنیم.

سریال سرگیجه چندشنبه ها و در چه سایتی پخش می شود؟

سریال سرگیجه ساعت 20:00 دوشنبه هر هفته در سایت کول دانلود CoolDl.net پخش می شود که شما می توانید آن را با کیفیت بلوری از این سایت دانلود و تماشا کنید!

 • قسمت 45 سریال جیران

سریال جیران جدیدترین اثر حسن فتحی است که از بهمن ماه آغاز به پخش کرد. این سریال در ژانر عاشقانه/تاریخی و با حضور جمعی از بهترین و مشهورترین بازیگران ایرانی ساخته شده است. به گفته منتقدین، جیران در ادامه عاشقانه های دیگر حسن فتحی یعنی مدار صفر درجه، شب دهم، میوه ممنوعه و شهرزاد بوده است و بنابراین پیش بینی می شود که یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین سریال های امسال باشد. تا این جا واکنش ها بسیار متفاوت بوده است. برخی از منتقدین تاکید بر تکراری بودن و عدم خلق فضای تازه از حسن فتحی داشتند و برخی دیگر نیز قلم به تحسین این اثر زده اند. در هر حال، همانند همیشه بهترین قاضی، بینندگان و مخاطبین هستند کا باید نظر خود را اعلام کنند.

جیران

 • شما می توانید قسمت 45 و همچنین سایر قسمت های سریال جذاب جیران را از لینک زیر، تماشا و یا دانلود کنید:
 • دانلود کنید: سرچ در سایت کول دانلود

منبع: کول دانلود | CoolDl.Net

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

بازرگانی