نظرسنجی

بهترین ورزشکار زن ایران در سال ۱۴۰۱؟
نظرات: ۱
روایت ستاره فوتبال ایران از مسیر دشوار؛ انتقالم در ۱۹ سالگی سخت بود!
منبع: فارس
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

ستاره ایرانی با ابراز خوشحالی از حضور در فاینورد، می‌گوید تیم ملی با اتحاد خود به صدر جدول لیگ این کشور تکیه زده است.

تیم فاینورد در این فصل از رقابت‌های لیگ هلند با سه امتیاز اختلاف به نسبت آژاکس در صدر جدول لیگ هلند قرار دارد و در لیگ اروپا نیز به جمه هشت تیم پایانی راه یافته است.

«علیرضا جهانبخش» مهاجم ایرانی تیم فاینورد درباره مسیر سخت موفقیت فاینورد به روزنامه هلندی تلگراف گفت: شما می‌بینید که بسیاری از بازیکنان در تابستان تیم را ترک کرده‌اند و تنها گروه کوچکی از بازیکنان باقی مانده‌اند. اینجا بازیکنان جدید و جوان بسیاری حضور دارند که تقریباً همه آن‌ها تجربه کمی دارند و از خارج از هلند آمده‌اند. اما من به جرأت می‌توانم بگویم که حال و هوای تیم با این اتحادی که در تیم وجود دارد حتی بهتر از گذشته است.

ملی‌پوش ۲۹ ساله ایرانی که سابقه بازی در تیم‌های NEC و آلکمار هلند را در کارنامه دارد و نقش پررنگی در موفقیت‌های فاینورد داشته است، درباره حضور خود در فوتبال هلند و حضوربازیکنان جوان در فاینورد می‌گوید: من هم این مسیر را طی کردم. من ۱۹ ساله بودم که از ایران به هلند آمدم. اگر به کشوری می‌آیید که زیان آنجا را بلد نیستید، طبیعتاً اوقات سختی را خواهید داشت. حالا من هر روز سعی می‌کنم به بازیکنان کمک کنم و مربی هم می‌تواند این چقدر مهم است که ما می‌توانیم به همدیگر کمک کنیم.

بازیکن سابق برایتون انگلیس در ادامه گفت: این کمک نه تنها در داخل زمین، بلکه در خارج از زمین هم وجود دارد. در نتیجه، ما نه تنها حال و هوای خوبی داریم بلکه چنین نگرش (پیروزی) در تیم ما سابقه نداشته است.

جهانبخش در این فصل‌ ۳۰ بار با پیراهن فاینورد به میدان رفته است که حاصل آن هفت گل و ۶ پاس گل بوده است.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

بهترین ورزشکار زن ایران در سال ۱۴۰۱؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

بازرگانی