واکنش ستاره پرسپولیس به برتری پرگل استقلال قبل از دربی/ لیزراندازها دشمن فوتبال هستند و اخلاق ندارند
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

مدافع خارجی پرسپولیس گفت: شگفت‌زده هستم که آن‌هایی که در ورزشگاه هستند چگونه به افراد اجازه می‌دهند لیزر به ورزشگاه بیاورند.

گئورگی گولسیانی مدافع گرجستانی تیم پرسپولیس با ۹ گلی که در لیگ و جام حذفی به ثمر رسانده گلزن‌ترین مدافع حال حاضر فوتبال ایران محسوب می‌شود. مدافعی که با دو گلی که در مقابل مس کرمان از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند بدون شک مهم‌ترین نقش را در پیروزی با ارزش خارج از خانه تیمش داشت. به همین بهانه گفت‌وگویی با گل‌زن‌ترین بازیکن پرسپولیس داشتیم که اتفاقا در دربی رفت هم به نوعی در گل‌زنی دبل کرده بود.

برد خوبی مقابل مس در خارج از خانه کسب کردید. امکان این وجود نداشت با توجه به تفاوت کیفیت فنی تیم‌تان با میزبان با نتیجه‌ای پرگل‌تر و به نوعی راحت‌تر برنده شوید؟

از بابت برد خیلی خوشحالم و همان‌طور که همیشه گفتم بازی‌ها در ایران به گونه‌ای است که همه تیم‌ها رقابتی هستند و هیچ بازی آسانی وجود ندارد مخصوصا بازی‌های خارج از خانه که کار سخت‌تر و با اهمیت‌تر است. خوشحالم در مقطعی حساس در خارج از خانه به سه امتیاز که هدف‌مان بود رسیدیم.

 دو پنالتی تیمت را گل کردی اما به نظررسید قبل از پنالتی دوم کمی استرس بیشتری داشتی. واقعا چنین شرایطی داشتی؟

هر دو پنالتی حایز اهمیت بود اما پنالتی دوم خیلی مهم بود چون تیم‌مان در خطر از دست دادن برتری‌اش بود و در نتیجه استرس زیادی داشت و اگر آن پنالتی را از دست می‌دادیم ممکن بود فاجعه رخ دهد.

در موقع پنالتی زدن خصوصا پنالتی اول با لیزر زدن روی تو مشکل داشتی. این مساله چقدر برایت مشکل درست کرد تا به دردسر بیفتی و تمرکزت به هم بخورد؟

به کسانی که لیزر به ورزشگاه می‌آورند باید بگویم که آن‌ها دشمن فوتبال هستند و اخلاق ندارند. من شگفت‌زده هستم آن‌ها که در ورزشگاه هستند چگونه به این افراد اجازه می‌دهند لیزر به ورزشگاه بیاورند. از هواداران خودمان هم می‌خواهم لیزر به ورزشگاه نیاورند چون لیزری که به من خورد خصوصا روی پنالتی دوم خیلی شرایط را برای من سخت کرد.

واکنش ستاره پرسپولیس به برتری پرگل استقلال قبل از دربی/ آن‌ها دشمن فوتبال هستند و اخلاق ندارند

 بهترین گلزن پرسپولیس در لیگ و جام حذفی هستی. فکر می‌کنی قادر هستی تعداد گل‌ها را به ده یا بیشتر از آن برسانی؟

من تاکنون شش گل در لیگ برتر و سه گل در جام حذفی زده‌ام اما حقیقتا نمی‌دانم چه اتفاقاتی در آینده رخ خواهد داد.

 به نظر رسید بعد از این‌که پنالتی اول را گل کردی شادی متفاوتی داشتی؟

من روی هر دو گلی که زدم شادی بعد از گل انجام دادم.

 خیلی از هواداران پرسپولیس به‌دلیل سه اخطاره بودن تو و ۹ بازیکن دیگرهم‌تیمی‌ات نگران محرومیت احتمالی تو و همبازیانت برای دربی بودند.چگونه مدیریت کردی که کارت دیگری نگرفتی و برای دربی محروم نشدی؟

فکر می‌کنم در ۱۵ بازی اخیر کارت زردی نگرفتم اما مدیریتی نکردم که این اتفاق بیفتد. درواقع در فوتبال این اتفاق در طول بازی ممکن است به وجود آید اما من در طول بازی به گرفتن یا نگرفتن کارت فکر نمی‌کنم.

 با برد پرگلی که استقلال کسب کرد و بالاتر از تیم‌تان قرار گرفت، دربی حکم فینال را پیدا کرد. با وجود این می‌توانی باز هم در دربی گل بزنی و این بار تیمت را به پیروزی حساس برسانی؟

بازی سختی خواهد بود .استقلال یک تیم جنگنده و رقابتی است اما دربی فینال نخواهد بود چون سپاهان هم هست که در ماراتن قهرمانی هست و جزو تیم‌هایی است که در کورس قرار دارد. به همین دلیل هم جنگ قهرمانی در بازی آخر مشخص خواهد شد.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظرات

 • منتشرشده: ۱۶
 • در صف بررسی: ۰
 • غیرقابل‌انتشار: ۱۴
 • ایلیا جلیل فر IR ۰۶:۴۶ - ۱۴۰۲/۰۱/۲۸
  بهترین بازیکن هفته سعید صادقی ۶۵۳
 • رضایاک IR ۰۶:۵۳ - ۱۴۰۲/۰۱/۲۸
  اقای مدافع !طرفداران تیم لنگ عوض لیزر نارنجک دستی میارن وبه طرف بازیکنان حریف وکمک داور پرتاب می کنند
  • ف دال IR ۱۱:۳۲ - ۱۴۰۲/۰۱/۲۸
   دقیقا. اتفاقا یه تیمی هم از اصفهان اومده بود که هوادارهای پرسپولیس سر پل فردیس یقه‌اش کردن و از سر شیطنت نوجوانانه(!) دو، سه تا نارنجک حواله اتوبوس‌شون کردن! حالا شاید من بخاطر کهولت سن و به‌تبع سن، ذهن‌م خاطرات درست یادم نمونده باشه؛ شما دقیق‌شو یادت هست؟ راستی؛ می‌دونی فرجام دستگیری و سرانجام کار اون چند تا بچه! به کجا کشید آخر؟ مشغول نوشیدن آب خنک هستن یا بلطف عمومافیا.. ببخشید؛ عمو ساکت‌شون سر و مر و گنده در حال ولچرخی حوالی محله‌ی هفتون اصفهون هستن؟؟؟
 • لنگ صغیر IR ۰۷:۳۴ - ۱۴۰۲/۰۱/۲۸
  دشمن فوتبال داوریه که به تو و تیمت کمک میکنه
  • حسن IR ۱۲:۴۳ - ۱۴۰۲/۰۱/۲۸
   اتفاقا بیشترین سودازداوری نصیب چوستقلال شده
 • دین محمد IR ۰۸:۱۰ - ۱۴۰۲/۰۱/۲۸
  گولسیانی یک گل هم به استقلال هم بزن اون وقت محبوت تر میشی نزد هواداران
  • اشکان IR ۰۲:۰۹ - ۱۴۰۲/۰۱/۲۹
   اتفاقا گولسیانی کبیر، شده کابوس شبای تلخ هرچی کیسه کشه بازی رفت دو تا بهشون زد دبل کرد
 • فرزین IR ۰۸:۲۷ - ۱۴۰۲/۰۱/۲۸
  در هفته های پایانی لیگ تیم های مقابل سه تیم لیگ برتر دست به تبانی در باخت و کل زیاد خوردن می زنند و نمونه اش شش گلی هست که هوادار خورد وهمه متوجه این تبانی شدند.... البته هوادار نمی داند امسال قانون عوض شده وبه تفاضل نگاه نمی کنند
  • جاوید IR ۲۲:۲۶ - ۱۴۰۲/۰۱/۲۹
   میایم با لنگ هم تبانی کنیم
 • کوهمره جروق IR ۱۱:۴۴ - ۱۴۰۲/۰۱/۲۸
  این بازی فرق داشت چون تبانی.اصلا کاری به 6 گل و برد پرگل و گل زیاد نداره.بازیکنان سنگین بودن انگار به پاشون وزنه بستن مربی تیم هوادار هم اصلا در موردش حرف نزنم بهتره.بازیکنان اصلا بازی نمیکردن.الان تو لیگ انگلیس لیورپول میاد 7 گل به منچستر میزنه و بر عکسش هم شده که منچستر 6 گل به لیورپول زده.یا همین منچستر سیتی نزدیک بود لیورپول را شیش گله کنه ولی لیورپول در اوج ناباوری کامبک میزنه و بازی دو بر دو میشه.اصلا بحث گل زیاد نیست بحث بازی بازیکنان و نوع ارنج هست.الان برید بازی لیورپول منچستر ببینید کدوم بازیکن منچستر تو زمین راه رفت.آمار دوندگی و تلاش و امید گل را ببینید. تبانی با بازی بدون گل هم انجام شده.تبانی کردن یعنی ساخت و پاخت برای منافع دو طرف.حالا یکی منافعش تو پول هست یکی منافع تو گرفتن امتیاز با یه گل و یا بیشتر و یکی هم منافعش تو سایت شرطبندی تامین میشه.یکی هم هست هوادار بودن و تعصب بالایش به یک تیم باعث تبانی میشه
  • ناشناس IR ۰۰:۰۵ - ۱۴۰۲/۰۱/۳۰
   اول عبدی که مشخص بود یا اون یکس مو جنگلی یا فری ازاینکه روی به دروازه اس بره پاس میده به بازیکنان اس اونم روبه دروازه خودشان اینو چی میگی یا بازیکن تو ۱۸ وایمسته که قاعدی بیاد ازش رد شده وخودش نگاه میکنه ولش خدا ازشان نگذره ما جام خیلی گرفتیم وتیم مردمی همینه پرسپولیس تمام
 • ر IR ۱۲:۴۰ - ۱۴۰۲/۰۱/۲۸
  انشاالله گولسیانی به کیسه هم گل می زنه به امید خدا موفق باشی پسر
 • حمید IR ۱۳:۱۶ - ۱۴۰۲/۰۱/۲۸
  تماشاچی فوتبال بهترین کارشناس آقا ساکت خیلی بد کرده ای ولی شما هم به پول فکر می‌کنی
 • حسن IR ۲۳:۳۸ - ۱۴۰۲/۰۱/۲۹
  تبانی که با هوادار کردیم با لنگ حقیر حکومتی هم می کنیم.
 • پرسپولیس قهرمان IR ۲۳:۵۵ - ۱۴۰۲/۰۱/۲۹
  شما کیسه کشا خیلی زود فراموش میکنین حقم دارین گولسیانی دو گل بازی رفت به شما زد کیسه کش فراموش کرده .خاطر جمع باش یکشنبه هم میترکونه ..
 • تاج سرورلونگ IR ۰۰:۴۰ - ۱۴۰۲/۰۱/۳۰
  فعلا لونگیا بسوزید ۴تا براتون کنارگذاشتیم وقتی لولتون کردیم بعدبیاییدحرف ازتبانی بزنیدتبلنی توبازیه لونگ با نساجی رقم خوردکه مطهری اجازه داد۵تابهشون گل بزنیدبدون بابا مسعودهیچی نیستیدخخخخخ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی