نظرات: ۰
نه بارسلونا و نه الهلال؛ چرخش ناگهانی مسی به سمت آمریکا/ پای اپل و آدیداس در میان است
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

باشگاه اینترمیامی تمام تلاشش را برای جذب لیونل مسی، ستاره آرژانتینی، به کار گرفته و قصد دارد پیشنهادی جذاب به این بازیکن ارائه کند.

شایعات درباره مقصد بعدی مسی پس از جدایی از پاری‌سن‌ژرمن همچنان ادامه دارد و به نظر می‌رسد بارسلونا و اینترمیامی دو رقیب اصلی برای جذب او هستند. 

در حالی که بسیاری انتظار داشتند که این بازیکن همین هفته انتقالش به الهلال و لیگ عربستان را نهایی کند، حالا اتلتیک مدعی شده که او پیشنهاد هنگفت این باشگاه را رد کرده و از بین بارسلونا و اینترمیامی تیم بعدی‌اش را انتخاب خواهد کرد. 

بارسلونا تمام تلاشش را به کار گرفته تا با کاهش دستمزدهای پرداختی و تواق با لالیگا برای تامین شرایط مالی‌اش بتواند بار دیگر مسی را به این باشگاه برگرداند اما پیشنهاد جذاب اینترمیامی شاید کار را برای آن‌ها سخت کند. 

سایت «اتلتیک» خبر داده که اپل با توجه به قرارداد ۱۰ ساله‌ای که با لیگ فوتبال آمریکا در بهار امسال امضا کرده، آماده است تا بخشی از درآمدش را در صورت پیوستن مسی به اینترمیامی به این بازیکن پرداخت کند. همچنین آدیداس که از سال ۱۹۹۶ با لیگ فوتبال آمریکا و از سال ۲۰۰۶ با مسی قرارداد دارد قصد دارد در صورت حضور او در این لیگ بخشی از سودش را به او اختصاص دهد.

لیگ فوتبال آمریکا همچنین آماده است تا به مسی پیشنهاد کند که پس از بازنشستگی و پایان دوران حضورش در این رقابت‌ها بتواند درصدی از سهام یکی از باشگاه‌های حاضر را خریداری کند. این شبیه به پیشنهادی است که در سال ۲۰۰۷ به دیوید بکام داده شد و او در حال حاضر سهامدار باشگاه اینترمیامی است.

در همین رابطه:

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی