نظرسنجی

قهرمان جام حذفی ایران؟
چرا هاشمی‌نسب سه‌شنبه قرارداد نبست؟/ نکونام: آقامهدی! پس چرا آبادان نیامدی؟
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

سرانجام مهدی هاشمی‌نسب به کادر فنی استقلال اضافه شد و از هفته دوم روی نیمکت می‌نشیند.

ساعتی قبل از اینکه استقلال اولین مسابقه این فصل خود را برگزار کند، رسماً اعلام شد مهدی هاشمی‌نسب به جمع اعضای کادر فنی استقلال اضافه شده و دوباره در کنار جواد نکونام قرار خواهد گرفت. اتفاقا گروهی از هواداران استقلال نیز این سوال را مطرح می‌کردند که چرا هاشمی‌نسب زودتر قرارداد نبست تا در مسابقه اول هم حاضر باشد؟  پیگیری‌های خبر ورزشی در این رابطه نکات جالبی را روشن کرد.

قرار بود سه‌شنبه همه چیز تمام شود

خبر ورزشی روز شنبه نوشت مهدی هاشمی‌نسب تا اواسط هفته استقلالی خواهد شد و طبق برنامه هم قرار بود مهدی هاشمی‌نسب ظهر روز سه‌شنبه گذشته در باشگاه استقلال حرف‌های نهایی را بزند و قراردادش امضا شود تا از عصر همان روز یا چهارشنبه به تمرین اضافه شود ولی گرفتاری کاری که برای تعدادی از مدیران باشگاه استقلال به وجود آمد، موجب شد جلسه روز سه‌شنبه برگزار نشود و به همین خاطر هاشمی‌نسب روز چهارشنبه در تمرین حاضر نشد چون نمی‌خواست بدون قرارداد حضور پیدا کند.

پس چرا نمی‌آیی؟

جواد نکونام که از قرارداد نبستن مهدی هاشمی‌نسب تعجب کرده بود چهارشنبه شب پس از اینکه کاروان استقلال به آبادان رسید با همبازی و دستیار خود تماس گرفت تا ببیند اصل قضیه چیست؟ سرمربی استقلال در این تماس متوجه شد جلسه سه شنبه به خاطر فشردگی کاری مدیران باشگاه استقلال عملاً منجر به عقد قرارداد نشد و همه چیز به پنجشنبه موکول شده است. نکونام قبل از بازی هم پیگیر بود و این سوال را مطرح کرد که چرا هاشمی‌نسب به آبادان نیامده است؟ البته قرارداد او بعد از ظهر پنجشنبه منعقد شد ولی با وجود پیگیری باشگاه، فرصتی برای اینکه مهدی هاشمی‌نسب خود را با هواپیما به آبادان برساند، مدارکش را تحویل بدهد و روی نیمکت بنشیند وجود نداشت به همین خاطر به سرمربی استقلال اطلاع دادند که همه چیز تمام شده و قرارداد بسته شده است اما این دستیار از هفته دوم کنارش حضور خواهد داشت.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظرات

 • منتشرشده: ۴
 • در صف بررسی: ۰
 • غیرقابل‌انتشار: ۴
 • علی IR ۲۲:۰۴ - ۱۴۰۲/۰۵/۲۰
  یک کیسه کش کمتر
  • 63 IR ۰۱:۵۹ - ۱۴۰۲/۰۵/۲۱
   دمت گرم سرخدل
  • شاهین IR ۰۳:۱۹ - ۱۴۰۲/۰۵/۲۱
   برو لنگی بیکلاس... برو!! برو برا تیم خودتون و گل آفسایدتون پیام بزار و کارشناسی کن برو.... چجوری بخودت اجازه میدی واسه خبری که برا اس اسه پیام بزاری لنگی بی کلاس....
 • محسن آبی IR ۰۸:۰۰ - ۱۴۰۲/۰۵/۲۱
  خوش آمدی سرطلایی محبوب

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

قهرمان جام حذفی ایران؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی