نظرسنجی

بهترین تیم هفته دوازدهم؟
نظرات: ۵
سه‌شنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۱
۴
باز هم از پرسپولیس امتیاز کم می‌شود؟
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

کمیته انضباطی بعد از کسر امتیاز از تیم پرسپولیس به دلیل بر عهده گرفتن مالیات گولسیانی آماده کسر امتیاز از چند تیم دیگر می‌شود.

رای کمیته انضباطی مبنی بر کسر یک امتیاز از گولسیانی که ممکن است در این تیم تکرار شود! به این خاطر که پرسپولیس مالیات مربیان خارجی را هم بر عهده گرفته است، در حالی است که مهدی تاج ابتدای فصل گفته بود تنها از تیم‌هایی که از سقف قرارداد عبور کنند، امتیاز کسر می‌شود و باشگاه پرسپولیس بر اساس قراردادهایی که به سازمان لیگ ارائه داده از سقف قرارداد عبور نکرده است.

نه فقط پرسپولیس اکنون چند تیم دیگر به دلیل بر عهده گرفتن مالیات خارجی‌ها در خطر کسر امتیاز قرار دارند. البته در فوتبال حرفه‌ای از تیم‌ها به دلیل عدم رعایت فیرپلی مالی امتیاز کسر می‌شود و یکی از این‌ها می‌تواند به پرداخت مالیات بازیکن و مربی از سوی باشگاه باشد اما این قانون در سازمان لیگ و کمیته انضباطی وضع نشده است و همان طور که اشاره شد مهدی تاج در ابتدای فصل گفته بود تنها تیم‌هایی که سقف قرارداد را رعایت نکنند، با خطر کسر امتیاز مواجه می‌شوند.

شاید باشگاه پرسپولیس به دلیل اعتراض به رای کمیته انضباطی با رای کمیته استیناف یک امتیاز از دست رفته را در حساب خویش ببیند.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظرات

  • منتشرشده: ۱
  • در صف بررسی: ۰
  • غیرقابل‌انتشار: ۴
  • سپاهان قهرمان IR ۱۲:۱۰ - ۱۴۰۲/۰۸/۳۰
    ۴ امتیاز از سپاهان به ناحق کسر شد.از لنگ هم فقط یک امتیاز کسر شد و کیسه هم با کوهی از تخلفات هنوز امتیازی کسر نشده.داوری ها هم که برای لنگ و کیسه همه کار کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

بهترین تیم هفته دوازدهم؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی