نظرات: ۱
صمد مرفاوی
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

۱۴ سال قبل اتفاق بسیار عجیبی در تمرین استقلال به وقوع پیوست.

استقلال آذر ماه سال ۸۸ در بحران نتیجه‌گیری فرو رفته بود و شکست مقابل سپاهان در اصفهان شرایط صمد مرفاوی و شاگردانش را به معنای واقعی کلمه بغرنج کرده بود. در چنین شرایطی اتفاقی سر تمرین استقلال به وقوع پیوست که هجدهم آذر آن سال بازتاب وسیعی در خبرورزشی و سایر روزنامه‌ها پیدا کرد.

در آن مقطع هنگامی که استقلال مشغول تمرین بود، صمد مرفاوی سرمربی وقت آبی‌ها سمت عکاسان مطبوعاتی آمد و با ناراحتی به آن‌ها گفت: همه شما عکاسان رفقای امیر قلعه‌نویی هستید و با حضور در کنار زمین، تدابیر تاکتیکی ما را آنالیز کرده و در اختیار سپاهان و سرمربی این تیم می‌گذارید! ادعایی که البته نمی‌شد آن را باور کرد چون جدا از این‌که آنالیز یک علم محسوب می‌شود، عکاس‌ها معمولا فقط برای دقایق محدودی سر تمرین حاضر می‌شدند و پس از گرفتن سوژه‌های موردنظرشان، آن‌جا را ترک می‌کردند. از طرف دیگر، وقتی حضور در تمرینات برای همه افراد آزاد بود، سپاهان یا هر تیم دیگری می‌توانست به‌راحتی یک آنالیزور آگاه اما ناشناس را برای تماشای تمرینات استقلال بفرستد.

در کنار این انتقادات، انصافا باید این مسئله را هم متذکر شویم که صمد مرفاوی در تمام دوران سرمربی‌گری‌اش هرگز درب‌های تمرین استقلال را به روی طرفداران و نمایندگان رسانه‌ها نبست.

خبرورزشی‌گردی| ادعای عجیب سرمربی استقلال؛ عکاسان اطلاعات محرمانه تیم را به قلعه‌نویی می‌دهند!

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظرات

  • منتشرشده: ۱
  • در صف بررسی: ۰
  • غیرقابل‌انتشار: ۰
  • حمید IR ۰۲:۴۵ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۹
    کسی نیست بگه آخه چه اطلاعاتی مثلآ به فلکه نوعیی می خواهند بدهند آخه مورچه چیه که کله پاچه باشه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی