سرمربی خبرساز لیگ برتر نرفته به بازی‌ها برمی‌گردد
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

سعید دقیقی ممکن است اردوی تیم مس رفسنجان را رها و یک بار دیگر به تیم سابقش برگردد.

سعید دقیقی چند روزی است اردوی تیم شمس آذر در ترکیه را رها کرده و در اردوی تیم مس رفسنجان حاضر شده است. تیمی که باید ۲۰ دی در رفسنجان میزبان استقلال در جام حذفی باشد. با این حال سعید دقیقی هنوز به طور رسمی به عنوان سرمربی تیم مس رفسنجان معرفی نشده است. خبرهای رسیده حاکی از آن است سعید دقیقی شرط کرده که ابتدا مشکلات مالی تیم حل شود و بعد به عنوان سرمربی تیم معرفی شود. در غیر اینصورت اردوی تیم را رها خواهد کرد و ممکن است یک بار دیگر به تیم شمس آذر برگردد.

تیم شمس آذر می‌خواهد، در تعطیلات زمستانی دو سه بازیکن کلیدی خود را به تیم‌های دیگر بفروشد و به همین دلیل سعید دقیقی با این تیم خداحافظی کرده است. به این خاطر که سعید دقیقی دوست داشت با همین نفرات به کار در بازی‌های دور برگشت ادامه می‌داد. با این حال حضور در تیم مس رفسنجان برای سعید دقیقی خوش یمن نبوده است. اگر باشگاه مس در روزهای آینده مطالبات معوقه بازیکنان را پرداخت نکند، سعید دقیقی همان طور که با مدیران این باشگاه شرط کرده اردوی این تیم را ترک خواهد کرد.

در پی مشکلات مالی تیم مس رفسنجان چندبازیکن در پی ترک اردوی این تیم هستند. گفته می‌شود شیمبا قرارداد خود را با تیم مس رفسنجان فسخ کرده است و چند بازیکن دیگر در پی دریافت رضایتنامه هستند که یکی از این بازیکنان فرشید باقری است.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظرات

 • منتشرشده: ۶
 • در صف بررسی: ۰
 • غیرقابل‌انتشار: ۵
 • ع ق QA ۰۸:۱۱ - ۱۴۰۲/۱۱/۰۷
  شلوغش نکنید پروسه تزریق و جابجایی مربیان تکراری آبی در لیگ داره اعمال میشه بلاخره باید پروفسورهای جعل و توطئه کار کنند یا نه هر مربی دوسه قراداد در سال برای ایفای نقش ستون پنجم و دادن روحیه لازمه
  • عقده ای قرمز IR ۱۳:۳۴ - ۱۴۰۲/۱۱/۰۷
   آقای عقده ای قرمز دوباره که با تئوریهای ماست و پنیر و دوغتان در ماست بندی تیم لنگتان و با ماست مالی کردن همچی محفل ما را گرم و مزین فرمودید!! اصلا چه ربطی بشما لنگیان عقده ای قرمز داره که سرآسیمه پیام دادی و داری خودتو میکشی؟؟ پروفسور که برادر برانکو کانگروویچ شماست که به دیگران نسبت میدی لنگی حقیر؟؟ جعل فیش واریزی دروازبان سابقتون برا کنفدراسیون آسیا توسط مدیر عامل باشرفتون که یادت نرفته عقده ای قرمز؟؟ همچین شلوغش کردی هر کی ندونه فکر میکنه دوباره امتیازی چیزی از تیمهای دیگه قراره هاپولی کنین و لنگاتونو شُل بستین، آره؟؟ این خبر اصلا به شما لنگیان عقده ای قرمز حقیر و همبشه بازنده و گریه چه ربطی داره؟؟
 • ع ق QA ۰۸:۲۲ - ۱۴۰۲/۱۱/۰۷
  آمپول ضد بیکاری مربیان آبی دو سه قرار داد در سال برای هر نفر لطفا تیم بعدی
  • حبیب IR ۱۱:۴۹ - ۱۴۰۲/۱۱/۰۷
   چه ربطی به مربیان و.. داره.
 • عبدالهی IR ۱۱:۰۱ - ۱۴۰۲/۱۱/۰۷
  دیما که گذشته
 • کرام الکاتبین QA ۱۴:۱۸ - ۱۴۰۲/۱۱/۰۷
  لا حول و لا قوة الا بالله اين عبدي ما را چرا فحش می دید بنده خدا مشکلش اینه که اسرار هویدا می کنه ؟! بجای گرم اینکار شدید ببینید بقیه مربیان را کجا آمپول کنید منصوریان فکری ساکت عنایتی نکنید از روحیه دادن تو نام امیدی ها خبری نیست ا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی