نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟
ستاره هفته بازیکنی بود که نکونام برای استقلال نخواست!
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

منتظر محمد برای دومین بار متوالی طی ۱۰ روز ستاره مس رفسنجان بود و زیباترین گل این هفته را زد

همه به یاد داریم که در ابتدای این فصل منتظر محمد اولین خرید خارجی استقلال بود که جواد نکونام او را نخواست و باشگاه به اجبار با رفتن او به مس رفسنجان موافقت کرد. بازیکنی که استقلالی‌ها در تمجید از او کاری کردند که به کاپیتان تیم ملی امید خودمان برخورد و قید استقلال را زد تا به پرسپولیس برود!

استقلالی‌ها در معرفی منتظر محمد او را بهترین بازیکن امید آسیا نامیدند که کاپیتان تیم ملی امید عراق است و یاسین سلمانی به عنوان کاپیتان تیم امید خودمان با اتکا به همین تمجید راهی تیم رقیب شد. به یاد داریم که چه اتفاقاتی افتاد و در دعوای میان نکونام و خطیر منتظر محمد به عنوان بازیکنی که باشگاه آورده راهی به تمرینات استقلال پیدا نکرد.

او به رفسنجان رفت و دور رفت در تیم ساکت الهامی همه خراب بودند اما با آمدن محرم نوید کیا مس تیم دیگری شد. مس با نوید کیا بدون باخت مانده و در جام حذفی نیز با حذف استقلال شگفتی بزرگ را رقم زد. آن روز منتظر محمد ستاره اول میدان بود و با یک چیپ بسیار تماشایی گل دوم تیمش به استقلال را زد تا  تکلیف آبی‌ها را یکسره کرده باشد. آن بازی تنها یک جرقه نبود. منتظر محمد در لیگ هم در بازی بعد خوش درخشید و این هفته که همه توجهات به دربی بزرگ پایتخت بود، زیباترین گل را همین بازیکن به ثمر رساند. او با یک سوپرگل در خانه حریف دروازه آلومینیوم را باز کرد تا مس به یک برد درخشان دیگر دست پیدا کند. از آن گل‌ها که تا همیشه در ذهن فوتبال دوستان باقی می‌ماند و بعد از این گل این سوال بزرگ در ذهن هواداران استقلال ایجاد شد که چطور نکونام چنین بازیکنی را نخواست؟

در حالی که استقلال هنوز هم از ضعف نبودن یک بازیکن تکنیکی و بازی ساز که در گلزنی و گلسازی به یک اندازه متبحر باشد ضربه می‌خورد، چطور حاضر شد چنین استعدادی را به راحتی از دست بدهد؟ وقتی منتظر محمد در تیم مس رفسنجان این چنین می‌درخشد و تاثیرگذار است در استقلال پرستاره با آن حمایت هوادار چه کارها که نمی‌توانست بکند؟

انگار در استقلال نکونام تنها بازیکنان دفاعی با توانایی فیزیکی و به قول هاشمی نسب با حاشیه می‌توانند بازی کنند و بازیکن فانتزی و متخصص در کار حمله و تهاجم به درد این تیم نمی‌خورد!

بیشتر بخوانید: حضور این بازیکن در استقلال قطعی شد

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظرات

 • منتشرشده: ۵
 • در صف بررسی: ۰
 • غیرقابل‌انتشار: ۲
 • شاهین IR ۱۸:۳۳ - ۱۴۰۲/۱۲/۲۵
  شما با این گزارش قشنگت چرا آخرش احساس کردم داری جانبدارانه حرف میزنی. اگه ناراحت نمیشین شما به خاطر تعصبتون به رنگی اینجوری گزارش تهیه میکنی یا کلا دوس داری بکوبی که اونم به خاطر مشکلات در زمان دیگری می‌تونه باشه
 • کیسه سوز IR ۰۱:۱۴ - ۱۴۰۲/۱۲/۲۶
  آخه این بلد نیس دفاعی بازی کنه بازیکن تکنیکی به درد نکومال نمیخوره فقط بازیکن دفاعی دوس داره
 • 911 IR ۰۸:۴۳ - ۱۴۰۲/۱۲/۲۶
  نکونام با لجبازی باعث شد منتظر محمد و اورونوف راهی تیم های حریف بشن فقط با داشتن همین 2 بازیکن واقعا ترکیب استقلال برای قهرمانی چیزی کم نداشت. لجبازی کار دست تیم میده آخر باید یه جاهایی کوتاه بیان و نتیجشو ببینن
 • ح IR ۰۸:۴۶ - ۱۴۰۲/۱۲/۲۶
  این کی 3 کش یا واقعا از فوتبال چیزی سرشان نمیشه یا بخواب زدن
 • مهدی تاجی IR ۱۱:۴۰ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۵
  آقا یا خانوم ادمین بگو خطیر چقدر بهت داده این ها رو بگی منتظر محمد کار دست دلال هایی مثل خطیر و اون یارو که به اسم بچه معروف شده بود و اینجا یه مربی وقتی داره می بینه که مدیر عامل داره دلالی می کنه حتی اگه رونالدو رو هم بخوان بیارن نباید اجازه بده تا ریشه دلال تو باشگاه کنده بشه یه سوال اگه نکونام بدون سرو صدا همین بازیکن رو قبول می کرد و این بازیکن داغان از آب در می اومد همین شما می اومدی تو سایت می زدی نکونام با خرید های بد داره پول باشگاه رو حروم می کنه و دیگه نمی اومدی زر بزنی که خطیر دلال این بازیکن رو آورده چرا چون خطیر بهت پول میداد که همین چرت پرت ها رو بگی مثل الان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی