نظرسنجی

بهترین مربی دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر؟
دوشنبه ۶ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۷:۲۵
۳ |
۶
دستیاران ساپینتو با چه مبلغی به استقلال رضایت دادند؟
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

یکی از مشکلات بزرگ استقلال برای دریافت مجوز حرفه‌ای حل شد.

در روزهای پایانی امسال یکی از مشکلات بزرگ باشگاه استقلال بابت دریافت مجوز حرفه‌ای و بازگشت به لیگ قهرمانان آسیا مرتفع شد. اگرچه ریکاردوساپینتو سرمربی سابق استقلال از این باشگاه شکایت کرده، کارش دادگاه تجدید نظر کشیده شده است و حتی شاید پرونده در دادگاه عالی ورزش نیز مطرح شود ولی در مورد دستیاران این مربی حکم قطعی صادر شده بود به همین خاطر استقلال باید برای گرفتن مجوز حرفه‌ای مطالبات آنها را تا قبل از ضرب الاجل تعیین شده می‌پرداخت.

در چنین شرایطی نامه‌های ارسال شده از طرف فیفا نشان داد استقلال پول زیادی را به دستیاران مرد پرتغالی بدهکار نیست و پرونده با ۵۰ هزار دلار بسته می‌شود به همین خاطر مکاتبات با فیفا شروع شد تا از محل پول‌های بلوکه شده استقلال در خزانه فدراسیون جهانی فوتبال این مطالبات پرداخت شده و پرونده بسته شود. از قرار معلوم اتفاق فوق به طور کامل انجام شد و فیفا به نمایندگی از استقلال ۵۰ هزار دلار به حساب دستیاران ریکاردوساپینتو واریز کرد و البته آن را از مطالبات استقلال کم کرد تا داستان ختم به خیر شود. البته پرونده خود ریکاردو ساپینتو همچنان به قوت خودش باقی مانده است ولی حتی اگر باشگاه استقلال در دادگاه تجدید نظر نیز محکوم شود، قضیه به مجوز حرفه‌ای این فصل بر نمی‌گردد و موکول به فصل آینده می‌شود.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظرات

 • منتشرشده: ۳
 • در صف بررسی: ۰
 • غیرقابل‌انتشار: ۰
 • کیسه پاره حکومتی بی اصالت حقیر IR ۲۱:۰۴ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۶
  خزانه دولت و بانک مرکزی
 • کیسه پاره حکومتی بی اصالت حقیر IR ۲۱:۰۴ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۶
  خزانه دولت و بانک مرکزی
  • Ali IR ۲۳:۲۳ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۶
   نادان نباش ،درست وزیبا صحت کن همانطور که دوست داری با تو صحبت کنند ،اگر همین واژه ها ویا شبیه این کلمات به تو گفته شود خوشت میاد ؟؟ تیم استقلال به عنوان رقیب پرسپولیس باید همیشه قوی وقدرتمند باشد تا هم بازی های آنها با پرسپولیس زیبا شود وهم با بقیه تیم ها و هم تیم ملی از آن بهره مند گردد،به چند فرد بی ادب و بی هنر که خودرا طرفدار استقلال معرفی میکنندنگاه نکن بگذار آنقدر پارس کنند که ازپای درآیند، درود برآنانکه زیبا ضمیر وزیبا زبان وزیبا قلم وزیبا فکر هستند .

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

بهترین مربی دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی