علیرضا منصوریان
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

علیرضا منصوریان، سرمربی اسبق استقلال ۹ سال قبل در چنین روزهایی به‌طور جدی پیگیر وضعیت یکی از شاگردان پرسپولیسی خودش بود.

امیر تتلو خواننده زیرزمینی که این روزها در بازداشت به سر می‌برد، قبل از ترک ایران با چند نفر از اهالی فوتبال رابطه خوبی داشت که پیام صادقیان بازیکن اسبق پرسپولیس هم یکی از آن‌ها بود؛ فوتبالیستی که در تیم ملی امید شاگرد علیرضا منصوریان محسوب می‌شد و سرمربی اسبق استقلال خیلی سبک بازی او را قبول داشت.

خبر ورزشی ۲۵ فروردین سال ۹۴ خبری را منتشر کرد که در زمان خودش سر و صدای زیادی به راه انداخت. در آن مقطع علیرضا منصوریان همراه با نفت تهران نتایج بسیار خوبی می‌گرفت و بالاتر از استقلال و پرسپولیس قرار داشت اما با این وجود، علیمنصور شاگردان قبلی خودش را فراموش نکرده بود به همین خاطر برای تتلو پیغام فرستاد و به او تاکید کرد دست از سر پیام صادقیان بردارد تا این بازیکن روی فوتبال متمرکز شود و به حاشیه نرود!

هنوز هم گروهی از کارشناسان معتقدند اگر پیام صادقیان فقط روی فوتبال متمرکز می‌شد و سراغ حواشی نمی‌رفت، به یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران طی ۲۰ سال اخیر تبدیل شده و می‌توانست در اروپا فوتبال بازی کند.

منصوریان و تتلو درباره پیانم صادقیان

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظرات

  • منتشرشده: ۱
  • در صف بررسی: ۰
  • غیرقابل‌انتشار: ۲
  • ع ق QA ۲۳:۵۳ - ۱۴۰۳/۰۱/۲۵
    منصوریان در زمان نابودی پاس به اولیائی کمک کرد او باید تاوان پس بدهد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی