نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟
غفور هاشمی علی دایی و اردشیر لارودی
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

جمعی از بزرگان استقلال و پرسپولیس برای همدردی با روزنامه‌نگار و مربی قدیمی فوتبال تهران، گرد هم آمدند.

سیدغفور هاشمی ورزشی‌نویس قدیمی و یکی از مربیان سازنده فوتبال ایران در دهه‌های ۶۰ و ۷۰ سیاه‌پوشِ درگذشت پسرش سیدفراز شده است.

مجلس یادبود این جوان بعدازظهر شنبه در مسجد الجواد(ص) واقع در میدان هفت‌تیر تهران برگزار شد و جمع کثیری از بزرگان استقلال، پرسپولیس و ورزش کشورمان برای همدردی با این روزنامه‌نگار و مربی پیشکسوت گرد هم آمدند.

علی پروین، داریوش مصطفوی، محمد دادکان، محمد مایلی‌کهن، ولی‌الله صالح‌نیا، جواد زرینچه، رحیم یوسفی و حمید مطهری از جمله فوتبالی‌های حاضر در این مراسم بودند. به این افراد باید مردان نام‌آشنایی چون مهدی محمدنبی، مهدی دادرس، سعید حق‌وردی، غلامرضا شجاعی برهان، محمدرضا پهلوان و.... را اضافه کرد.

همچنین استاد اردشیر لارودی، ابوالفضل جلالی و تعداد زیادی از اهالی مطبوعات و رسانه نیز در این مراسم یادبود شرکت کرده بودند. حشمت مهاجرانی سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان که در دبی حضور دارد، با ارسال تاج گل و تماس تلفنی این ضایعه را به غفور هاشمی تسلیت گفت. حرکتی که حسن روشن نیز انجام داد. امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم ملی هم که در ترکیه به سر می‌برد ضمن تماس تلفنی با غفور هاشمی این ضایعه را تسلیت گفت.

در تصویر فوق غفور هاشمی را در کنار اسطوره فوتبال کشورمان علی دایی و استاد اردشیر لارودی می‌بینید.

علی پروین در مراسم غفور هاشمی

زرینچه در مراسم درگذشت پسر غفور هاشمی

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی