شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ - ۲۰:۲۹
۰ |
۰
پاداش برای تیم ملی مشروط شد!
منبع: ایسنا
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

وزیر ورزش و جوانان با حضور در جمع ملی‌پوشان فوتسال ایران قبل از اعزام به جام‌ ملت‌های آسیا به آن‌ها وعده داد.

وزیر ورزش و جوانان در جمع ملی‌پوشان فوتسال ایران قبل از اعزام این تیم به جام‌ ملت‌های آسیای بانکوک، اظهار کرد: امیدوار هستیم با قهرمانی تیم‌ملی فوتسال دل مردم را شاد کنید و به آن‌ها یک عیدی خوب بدهید.  

وی ادامه داد: در بحث جوانگرایی کمیته فوتسال با راهبری سرمربی تیم‌ملی مسیر خوبی را آغاز کرده و موفق شده است میانگین سنی تیم‌ملی را نسبت به جام جهانی ۵ سال کاهش دهند که اقدام بسیار مهم و اثربخشی است و نتیجه آن را خواهیم دید. جوانگرایی باید با تدبیر و عاقلانه صورت گیرد و همه دنیا به این سمت حرکت کرده است. امیدوار هستیم با تلفیق جوانان و بازیکنان با تجربه نتیجه خوبی کسب کنیم و وزارت ورزش و جوانان حمایت لازم را از مجموعه فدراسیون و تیم‌ملی خواهد داشت و در صورت قهرمانی تیم ملی فوتسال با هماهنگی صورت گرفته پاداش خوبی را در نظر گرفته است.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اینکه رشته فوتسال مورد اقبال مردم است و بیشترین هیات‌های ورزشی متعلق به فوتبال است، گفت: جام رمضان فوتسال در مناطق مختلف تقریبا در تمامی مناطق کوچک برگزاری شد و امیدواریم این اتفاق یک الگو برای کشورهای مسلمان باشد و رمضان کاپ را داشته باشیم که می‌تواند به توسعه بیشتر و بهتر فوتسال ایران کمک کند.

هاشمی با اشاره به اینکه آموزش و پرورش می‌تواند به توسعه فوتسال کشور کمک کند، عنوان کرد: از تمامی هیات‌های فوتبال سراسر کشور که مسائل مربوط به فوتسال را نیز پیگیری می‌کنند تشکر می‌کنم. قهرمانی فوتسال دل مردم را شاد می‌کند و هیچ خدمتی بالاتر از این نیست.

وی افزود: وحید شمسایی سال‌های زیادی برای کشور افتخارآفرینی کرده و در دنیا شناخته شده است و با تلاش کادر فنی در یک فضای هماهنگ و با تلاش بازیکنان و گوش به فرمان بودن آن‌ها نسبت به کادر فنی امیدوار هستیم اهداف سرمربی تیم ملی و دستیارانش، محقق شود.

وزیر ورزش جوانان با بیان اینکه اگر تیم ملی به فینال راه یابد به بانکوک خواهد رفت، اعلام کرد: اگر تیم‌ملی فوتسال به فینال جام ملت‌های آسیا راه یابد به بانکوک خواهم رفت تا در کنار این تیم باشم و وعده خود را در مورد پاداش ملی پوشان همانجا محقق کنم.

کیومرث هاشمی پس از حضور در جمع ملی‌پوشان، ‌ شام را با اعضای تیم‌ملی فوتسال ایران، صرف کرد.

بیشتر بخوانید: لیست تیم ملی فوتسال اعلام شد/ غیبت ستاره ایران در فهرست نهایی

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی