نظرسنجی

قهرمان این فصل با چند امتیاز جام را بالای سر خواهد برد؟
چطور از ژنرال خوشش می‌آید اما چیزی که من گفتم به تریج قبای آقا برخورده!/ چرا باید این شادی را از مردم کشورم دریغ کنم؟
منبع: ایسنا
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

محمد مایلی کهن به رای احتمالی دادگاه تجدیدنظر درمورد شکایت امیر قلعه‌نویی واکنش نشان داد.

دی‌ماه سال گذشته بود که شکایت امیر قلعه‌نویی از محمد مایلی‌کهن به اتهام نشر اکاذیب رد شد. اما این پایان کار نبود و دیروز (دوشنبه) دادگاه تجدید نظر این پرونده برگزار شد.

محمد مایلی‌کهن درباره این جلسه دادگاه اظهار کرد: شکایتی از من شده بود که به دادگاه رفتم و پاسخ‌های لازم را ارایه دادم.

او گفت: من در طول برگزاری مسابقات جام ملت‌های آسیا یک کلمه حرف نزدم که تیم ملی را تضعیف کنم. تیم‌ملی برای من هم هست، حالا مربی آن هر فردی که می‌خواهد باشد. من کشورم را دوست دارم. طبیعی است که بعد از هر بازی باید درباره نقاط ضعف و قوت تیم صحبت و اظهارنظر کرد.

مایلی‌کهن افزود: من وظیفه خود می‌دانم که راجع به تیم‌ملی صحبت کنم، مشکلی ندارد و نخواهد داشت. هیچ وقت از تیم ملی در زمانی که در کوران مسابقات بود انتقادی نکردم، بارها گفتم تیم‌ملی برای من یا هر شخص دیگری نیست، متعلق به ماست.

مربی پیشین تیم ملی فوتبال خاطرنشان کرد: من موضوعاتی را در دادگاه برای اولین بار عنوان کرده بودم و تبرئه شدم. در دادگاه تجدیدنظر دوباره همان موضع قبلی‌ام اصرار کردم و چیزی را تکذیب نکردم.

سرمربی پیشین تیم‌ملی اظهار کرد: دادگاه هر رایی که بدهد باید به آن احترام گذاشت. من تیم‌ ملی کشورم را دوست دارم و هیچ وقت به دنبال تضعیف آن نبودم. حال مربی آن هر کسی که می‌خواهد باشد. داخلی یا خارجی برای من فرقی نمی‌کند. به دنبال موفقیت تیم ملی کشورم هستم، زیرا می‌دانم با وجود همه مشکلاتی که در جامعه وجود دارد، پیروزی تیم ملی سبب شادی مردم می‌شود.

مایلی‌کهن ادامه داد: من چرا باید این شادی را از مردم کشورم دریغ کنم. واقعا کسی که بیش از ۵۰ سال در عرصه‌های مختلف فوتبال کشور بوده، تحصیلات در زمینه ورزش دارد و در کلاس‌های متعدد مربیگری شرکت کرده، نباید اظهارنظر کند؟ البته در این زمینه از کسی هراس ندارم، حال می‌خواهد کسی از این اظهارنظر خوشش بیاد و یا نیاد، به من ارتباطی ندارد.

او تاکید کرد: شک نکنید هدف من حمایت از تیم ملی است، به ویژه در زمانی که تیم در کوران مسابقات است. حال بعد از مسابقات هم نباید حرف زد پس چه زمانی باید راجع به تیم ملی صحبت کرد؟ شاید ما به جای کارشناس، باید کار ناشناس باشیم.

مربی پیشین تیم ملی فوتبال درباره اتهام نشر اکاذیب که امیر قلعه‌نویی به او زده است، گفت: من نمی‌خواهم اسم ببرم ولی چطور به او می‌گویند ژنرال خوشش می‌آید، حالا من هم گفتم «گروهبان قندلی»، اشکالی دارد؟ این‌ها زمانی که من سرمربی تیم‌ملی بودم، با سنگ زدند سر من را شکاندند. چه اهانت‌هایی به زن و بچه من نکردند. هر کاری که خواستند انجام دادند. حالا من گفتم گروهبان قندلی، به تریج قبای آقایان برخورده است. اگر حرفی زده باشم، کتمان نمی‌کنم.

مایلی‌کهن در پایان بیان کرد: هر رایی که صادر شود با جان و دل می‌پذیریم و بارها ثابت کرده‌ام، به قانون احترام می‌گذارم و همه چیز را به خدا می‌سپارم. برای هر کسی فیلم بازی کنم، برای خدا نمی‌توانم فیلم بازی کنم.

بیشتر بخوانید: حضور مایلی کهن در دادگاه به خاطر قلعه‌نویی/ این دو نفر اخراج شدند

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظرات

 • منتشرشده: ۴
 • در صف بررسی: ۰
 • غیرقابل‌انتشار: ۵
 • مهران IR ۲۱:۰۵ - ۱۴۰۳/۰۱/۲۸
  چه تیکه ای انداخت حاجی این گروهبان که شما گفتی رو این بنده خدا موند دیگه شخصی ژنرال یادش نمیاد
 • ابرام US ۰۱:۳۲ - ۱۴۰۳/۰۱/۲۹
  هان ای همه ی یاران ٬ ای جمله ی عیّاران ... باید که بپا خیزید ٬ گردید همه نالان =============================================================== بینید که کلّاشی ٬ سر کرده ی جمعی چند... سر جوخه به «ژنرال» ی ٬ گرگی شده خود چوپان =============================================================== گوید که منم «ژنرا ل» ٬شایسته ی «مارشالی» ... هر چند مرا گویند « قندل» همه ی خوبان =============================================================== ما یل کهنی آمد ٬ سر گشته و سرگردان ...زد یک لگدی بر من ٬ «کلٌّ» همه شد «یومان» ================================================================ خرسند از آنم من ٬ هر کس که مرا پیچد ... فنّی چو یه « پیچ پیچک» فوری زنمش آسان ================================================================ «فردوسی» از آن گردید آواره و سرگردان ... کل کل بنمود با من ٬ خندید به منِ گریان ======================================== اکنو ن که سوارم من ٬ گویند مرا این سان ... «تاج» است نشان تو ٬ پاره است تو را تنبان
 • کرام الکاتبین QA ۰۲:۰۲ - ۱۴۰۳/۰۱/۲۹
  کشف حقیقت باند بازترین متوهمین بسیار زیبا بود حرف حق برای خودبین های همیشه طلبکار هوچی تلخ هست
 • مهدی IR ۰۷:۳۸ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۷
  ژنرال همیشه ژنرال است سرور همه پرسپولیسی‌ها هست حالا خود مایلی کهن چی هست کسی که به فوتبال این مملکت خیانت کرد حتی بعد از مربی گری تیم پرسپولیس حاضر نشد او را سر مربی خودشان بکند دو بار هم ازتیم ملی با خاری هرچه تمام برکنار شد اما منصورخان پورحیدری تیم ملی را قهرمان آسیا کرد و تنها مربی تو تاریخ دنیا بود که خودش از تیم ملی استعفا داد و سرمربی استقلال شد حالا لنگی برو بگذار باد بیاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

قهرمان این فصل با چند امتیاز جام را بالای سر خواهد برد؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی