سعید واسعی - مس رفسنجان
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

سعید واسعی این روزها در ترکیب مس رفسنجان می‌درخشد.

همه ما حداقل یک‌بار این جمله را در طول زندگی خود شنیده‌ایم؛ «لذتی که در بخشش است در انتقام نیست». جمله‌ای کلیشه‌ای که از مکالمات روزمره به دیالوگ فیلم‌ها هم راه پیدا کرد اما آیا واقعا این جمله درست است؟ ما فوتبالی‌ها عادت داریم مسائل را از دید خودمان نگاه کنیم و حقیقتا در این ورزش، انتقام از بخشش لذت بخش‌تر است.

فولاد در چارچوب هفته بیست‌وچهارم لیگ برتر به مصاف مس رفسنجان رفت و با نتیجه یک بر صفر شکست خورد. تک‌گل مس رفسنجان در این دیدار از سوی سعید واسعی به‌ثمر رسید که بازیکن اخراجی فولاد محسوب می‌شود.

حضور و اخراج

سعید واسعی لیگ بیست‌وسوم را با فولاد شروع کرد. بازیکنی که هواداران این تیم انتظار داشتند در ترکیب منصوریان بدرخشد اما این اتفاق رخ نداد و با رفتن علیرضا منصوریان هم، سعید واسعی نتوانست روزهای خوبی را در فولاد تجربه کند.

سعید واسعی رفته‌رفته به یک نیمکت‌نشین تبدیل شد و دیگر خبری از حضور او در زمین نبود. بازیکنی که نشان داده بود پتانسیل بالایی دارد اما درنهایت جایگاه خود در ترکیب فولاد را از دست داد. آل‌نعمه پس از انتخاب شدن به عنوان سرمربی فولاد، واسعی را از لیست فولاد برای بازی با گل‌گهر کنار گذاشت و سرانجام این بازیکن مازاد شد. سعید واسعی پس از حاشیه‌های مختلفی که در اهواز تجربه کرد، تصمیم گرفت برای ادامه لیگ بیست‌وسوم، راهی مس رفسنجان شود و در این تیم کار خود را دنبال کند.

درخشش در تیم جدید

سعید واسعی پس از ترک فولاد به مس رفسنجان رفت و در ترکیب این تیم درخشیده است. واسعی حالا به خوبی دارد توانایی‌های خود را به رخ می‌کشد تا فولادی‌ها به خاطر از دست دادن او حسرت بخورند. هافبک ۲۹ ساله در دو دیدار حساس مس رفسنجان برای این تیم گلزنی کرده است. در جریان تساوی ۲-۲ مس رفسنجان برابر استقلال، واسعی گل دوم شاگردان نویدکیا را وارد دروازه حسین حسینی کرد.

مس رفسنجان در چارچوب هفته بیست‌وچهارم لیگ برتر برابر فولاد قرار گرفت و با نتیجه یک بر صفر پیروز شد. تک‌گل مس رفسنجان را سعید واسعی وارد دروازه فولاد کرد تا به تیم سابق خود گلزنی کرده باشد؛ گلی که بوی انتقام می‌داد. حالا هواداران فولاد بیش از پیش بابت از دست دادن این هافبک حسرت می‌خورند چراکه اگر به او بیشتر بها داده می‌شد، می‌توانست به این تیم کمک بسیاری کند. به هر روی جدایی واسعی از فولاد برای او بد نشد و حالا زیر نظر محرم نویدکیا، روزهای خوبی را تجربه می‌کند و باید دید در ادامه این فصل روند ادامه خواهد داشت یا خیر.

بیشتر بخوانید: مربیان جوان فوتبال ایران! لطفا از رفتار و گفتار محرم نویدکیا الگوبرداری کنید

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی