۰
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۷
۰ |
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ۹۰ دقیقه بازی را در کنترل خود داشتیم و نشان دادیم مستحق قهرمانی هستیم.

برانکو: ۹۰ دقیقه تیم برتر بودیم

برانکو ایوانکوویچ پس از پیروزی تیمش مقابل فولاد در نشست خبری اظهار داشت: این شادی برای هر مربی ایجاد میشود که تیمش به این شکل برنده شود.

وی افزود: فکر میکنم این اولین شکست خانگی فولاد بود. ما 90 دقیقه بازی را در کنترل خود داشتیم و علاوه بر سه گلی که به ثمر رساندیم موقعیتهای زیادی هم از دست دادیم. طبیعی است که شادی من خیلی زیاد است، چون بازیکنان من استحقاق تمام تبریکهای من را دارند و آنها عادت به برد را دوباره نشان دادند و نشان دادند استحقاق تبدیل شدن به تیم قهرمان را دارند. امیدوارم بتوانیم همیشه هوادارانمان را خوشحال کنیم و این برد را به آنها تبریک میگویم.

برانکو تصریح کرد: اگر این اختلاف را با تراکتورسازی حفظ نکنیم، این برد ارزشی نخواهد داشت و اعتقادم این است باید انگیزه ما بیشتر شود و باید رابطه خوبی به بازیکنان و هواداران ایجاد شود که این قشنگترین چیز در ورزش است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که به برد 3 بر صفر فکر مقابل میکرد یا نه، گفت: هرگز به اینکه با چند گل بازی را ببریم فکر نمیکنم، چون هدف اصلی ما پیروزی است و به تعداد گل اهمیت نمیدهیم. ما در بازیهای دیگری هم بود که موقعیتهای زیادی داشتیم، اما فقط یک گل میزنیم. البته شاگردانم من هم مانند هر مربی دیگری از برد با اقتدار بیشتر خوشحال میشوم. من به فولاد احترام میگذارم و آنها تیم خوبی دارند و برای هر حریفی سر سخت هستند.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی