نظرات: ۰
یکشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۴
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

بازیگر سینما و تلویزیون گفت: استقلال حتما یک بر صفر برنده این دیدار خواهد شد و با توجه به بازی بسیار خوبی که مقابل السد داشت با روحیه در داربی حاضر خواهد شد و باعث افتخار همه ما استقلالی ها می شود.

پیش بینی شراره رخام از نتیجه دربی

شراره رخام از جمله بازیگران زن کشورمان است که یک استقلالی دو آتیشه به حساب می آید و ایمان دارد که آبی پوشان در داربی 84 پیروز خواهند شد. او درباره این بازی گفت: استقلال حتما یک بر صفر برنده این دیدار خواهد شد و با توجه به بازی بسیار خوبی که مقابل السد داشت با روحیه در داربی حاضر خواهد شد و باعث افتخار همه ما استقلالی ها می شود.

رخام درباره ستاره این بازی هم گفت: به نظر من مهدی رحمتی باز هم ستاره خواهد بود مثل بازی گذشته در زمین خواهد درخشید.از آنجایی که هدف دو تیم گلزنی است دروازه بان ها کار دشواری خواهند داشت و از آنجاییکه تکیه گاه اصلی استقلال هم دروازه بان است امید داریم که او بدرخشد تا دست پر از این میدان خارج شویم. شوت های امید ابراهیمی هم ویرانگر خواهد بود و در این بازی گل خواهد زد.

او درباره بازیکن محبوبش نیز گفت: من از آنجایی که استقلالی هستم فرهاد مجیدی را بسیار بسیار دوست دارم و برایش آرزوی موفقیت می کنم

 

 

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی