نظرسنجی

ارزیابی شما از عملکرد پرسپولیس مقابل النصر در عربستان؟
نظرات: ۰
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۳
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

چه اشتباه بزرگی اسماعیل حسن‌‌زاده مرتكب شده! او باید سیدجلال حسینی و مهدی رحمتی را تشویق می‌كرد اما به اشتباه برای اولی یك جلسه و برای دومی دو جلسه محرومیت در نظر گرفت.

فوتبال حرفهای عجیب و غریب، شاخدار و در كره مریخ نیست و فوتبال ایران هم آماتور نیست. همین رفتارهاست كه ما را به عقب میراند. در فوتبال حرفهای بازیكن كه خطا میكند پیش از كمیته انضباطی باشگاه برخورد میكند و گاهی برخوردها آنقدر شدید است كه كمیته انضباطی بیخیال برخورد میشود اما اینجا برعكس است. بازیكن خطایش را حاشا میكند و باشگاه و سرمربی فغان سر میدهند؛ ای داد، ای بیداد چرا محروم كردید؟ چرا ظلم میكنید؟

نگران بودیم نكند جوانهای استقلال و پرسپولیس به هم بپرند و بازی از حالت عادی خارج شود و تأثیر منفی روی سكوها بگذارد! اما مثل اینكه باید مواظب بزرگترها بود.

مهدی رحمتی و جلال حسینی به سمت هم رفتند كه همدیگر را بزنند، آن هم به خاطر فوتبال. فوتبالی كه برد و باخت دارد و هیچكس نیست همه بازیهایش را ببرد یا ببازد. مداخله اطرافیان نبود، شاید از زد و خوردها جوانهای روی سكو هم الگو میگرفتند و چه فاجعهای كه به بار نمیآمد.

به خاطر این رفتار زشت و زننده كه هر دو طرف مقصر بودند (البته سیدجلال میگوید شروعكننده این درگیری مهدی رحمتی بود و سؤال اینجاست آیا رفتار زشت دیگری مجوزی برای ارائه رفتار زشت از سوی ماست؟ و پاسخ زشتی رفتار را باید با زشتی رفتار داد؟) مهدی رحمتی به خاطر سابقهاش دو جلسه محروم شد و حسینی یك جلسه! این یعنی رأی حداقلی. اگر همه آییننامه انضباطی فدراسیون فوتبال را زحمت بكشند بخوانند، با صدای بلند خواهند گفت كه كمیته انضباطی مهربانانهترین رفتار را با سیدجلال و مهدی رحمتی داشته است.

آن وقت سیدجلال مصاحبه میكند و میگوید به فیفا شكایت میكند و علیرضا منصوریان رأی صادره از سوی كمیته انضباطی را ناعادلانه میخواند. نمیدانیم شاید ما اشتباهی فكر میكنیم و دركمان از اتفاقات فوتبال و آییننامه انضباطی اشتباه است.

به همین خاطر خطاب به آقای حسنزاده میگوییم، اشتباه خود را تصحیح كنید و مهدی رحمتی و جلال حسینی را تشویق كنید. هورا به رفتارتان. 

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

ارزیابی شما از عملکرد پرسپولیس مقابل النصر در عربستان؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی