۰
دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۷
۰ |
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

دو بازیکن پرسپولیس به خاطر درگیری در محل تمرین این تیم در اردوی امارات، به تهران دیپورت شدند.

سرنوشت «بی انضباط ها» در انتظار رضاییان و علیپور

به گزارش خبرورزشی، درست در شبی که قرار بود برای برانکو ایوانکویچ ، جشن تولدی ترتیب داده شود، یک درگیری شدید قبل از شروع تمرین، همه چیز را خراب کرد. رامین رضاییان و علی علیپور به شدت با هم درگیر شدند و چند ساعت بعد از این اتفاق، برانکو در زمان صرف شام رسما اعلام کرد آنها باید به تهران برگردند.

پرسپولیسی ها امروز از شهر دبی راهی ابوظبی می شوند تا خود را مهیای دیدار مقابل الوحده امارات کنند. در این مسیر، شاید ده ها اتفاق رخ دهد و به عنوان مثال، رامین و علی از این تنبیه سنگین، نجات پیدا کنند اما بدون شک، آینده ای که برای سایر بازیکنان بی انضباط در پرسپولیس رقم خورد، در انتظار این دو بازیکن است.

برانکو نشان داده با هیچ کس شوخی ندارد و طی سال های قبل، خیلی از بازیکنان را بابت همین مسائل انضباطی از تیمش کنار گذاشت. بازیکنانی چون محمد عباس زاده، پیام صادقیان، تادئو، جری بنتسون، مایکل اومانا، محسن بنگر، حمیدرضا علی عسگر، گابریل فرناندو، احمد نورالهی، امید عالیشاه، آنتونی گولچ و... این موضوع نشان می دهد برانکو از کنار زدن بازیکنان بی نظم اصلا نگران نیست و حالا که رضاییان و علیپور جلوی چشمش بگومگو کردند، باید منتظر تنبیه های سخت تری در آینده باشند. به خصوص رضاییان که برانکو با رفتارهایش ثابت کرده بود دل خوشی از این بازیکن ندارد و حالا بهانه خوبی برای کنار گذاشتنش پیدا کرده است.

 

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی