نظرسنجی

پیش‌بینی شما از نتیجه دربی فینال جام حذفی؟
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۶
نظرات: ۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

سرمربی تیم فوتبال خونه‌به‌خونه قول داد این تیم در پایان فصل به لیگ برتر صعود کند.

اسکوچیچ: قول می‌دهم خونه‌به‌خونه به لیگ برتر صعود کند

به گزارش خبرورزشی، دراگان اسکوچیچ پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل گلگهر سیرجان اظهار داشت: بازی پایاپایی بود. نتیجه نه ما را راضی کرد و نه هواداران را. طبیعی است از نتیجه ناراضی باشم، اما در این شرایط طبیعی است بازیکنان استرس داشته باشند. ما خوب بازی نکردیم، ولی شایسته این جو ورزشگاه هم نیستیم.

 تیم ما تا الان نتایج خوبی گرفته و در تاریخ بابل برای اولین بار به فینال جام حذفی رسیده و برای صعود به لیگ برتر میجنگد. هیچکس در این شهر سابقه لیگ برتر را ندارد و من هم تاکنون قول صعود نداده بودم، اما امروز قول صعود به لیگ برتر را میدهم. روزهایی که تیم ما پیروز میشد قولی ندادم، اما امروز قول میدهم، چون انگیزهام 10 برابر بیشتر شده است. این تیم شایستگی زیادی دارد. مشکلات زیادی داریم و خوب هم بازی نکردیم، ولی راه زیاد است و قطعا ما به لیگ برتر صعود خواهیم کرد.

سرمربی تیم خونهبهخونه در ادامه تصریح کرد: ما خوب بازی نکردیم، اما جو ورزشگاه باید به بازیکنان کمک کند. ما باید صبور باشم و حمایت کنیم. سالهای گذشته را نمیدانم اما امسال من اینجا هستم و تیم را به لیگ برتر میبرم. بعد سوال خواهم کرد این تیم با این زمین و امکانات در لیگ برتر چه میخواهد؟ من فکر میکنم جو ورزشگاه باید بهتر از این باشد. من و بازیکنان وظیفه خودمان را میدانیم، اما جو ورزشگاه باید بهتر از این باشد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا صحبتهای بازیکنان خونهبهخونه مبنی بر اینکه مشکلات مانع پیروزی آنها در دیدار مقابل گلگهر شده را منطقی میداند یا خیر، گفت: شما خودتان خانواده دارید و برای آنها کار میکنید. من نگفتم وضعیت تیم بد است. من یک چیز به برخی خبرنگاران میگویم، آنها در سایتها نوشتند مربیان کروات (بگوویچ و اسکوچیچ) تبانی کردهاند، این یعنی ذهن اینها کثیف است. شما دید که مربیان کروات دو تیم صادقانه کار کردند. من برای این حرفها متاسفم. این خوب نیست. من همیشه صادقانه کار کردهام و وقتی تیم را به لیگ برتر بردم، آنوقت باید ببینیم چه داستانهای پیش میآید.

اسکوچیچ در ادامه یادآور شد: استرس بازیکنان در این بازی بالا بود و خوب نبودیم، ما مشکلاتی داریم و باید آنها را حل کنیم تا بازیها را ببریم. من هم هستم و از مشکلات نمیترسم.

وی در مورد داوری این دیدار عنوان کرد: به نظرم داوری در بازی تاثیگذار نبود، اما من بیشتر از عملکرد بازیکنانم عصبانیم، ولی آنها را باور دارم، شاید این جو ورزشگاه بازیکنان را باور نداشته باشد، اما من باور دارم.

 

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

پیش‌بینی شما از نتیجه دربی فینال جام حذفی؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

بازرگانی