بوژیدار رادوشوویچ در مورد بازی امروز تیمش مقابل نساجی گفت: می‌خواهم به روند کلین‌شیت‌هایم ادامه بدهم.

به گزارش خبرورزشی، بوژیدار رادوشوویچ برای دیدار امروز مقابل نساجی، دروازه‌بان اصلی پرسپولیس است. علیرضا بیرانوند در اردوی تیم ملی باقی ماند تا شانس حضور برابر نساجی را از دست بدهد و حالا رادو وظیفه حراست از قفس توری پرسپولیس مقابل تیم نساجی را بر عهده دارد.
* اوضاع چطور پیش می‌رود؟
تمرینات را با تمرکز بالایی دنبال کردیم و آماده بازی با نساجی هستیم. فکر می‌کنم مثل همیشه باید در انتظار یک بازی سخت باشیم ولی، چون در تهران بازی خواهیم کرد، حضور هواداران می‌تواند بازی را برای‌مان آسان کند.
* طرفداران در این بازی چقدر سهم خواهند داشت؟
همه چیز در دست آنهاست. از وقتی من به پرسپولیس آمده‌ام، این حمایت‌ها را به صورت کامل احساس می‌کنم. هر بردی که کسب کردیم، به خاطر انرژی‌ای بود که آن‌ها از روی سکو به تیم منتقل کردند، در بازی با نساجی هم این اتفاق رخ می‌دهد.
* تو باید دروازه‌بان اول تیم باشی؛ برای این چالش آماده‌ای؟
بله قطعاً همین‌طور است. من در هر جلسه تمرینی تلاش زیادی می‌کنم و همیشه برای بازی آماده هستم. این را قبلاً هم گفتم در پرسپولیس برای حضور در میدان، رقابت کاملی وجود دارد، من هم بازیکنی هستم که این چالش را می‌پذیرم.
* در دو بازی اول، دو کلین‌شیت را رقم زدی، آیا برای سومین کلین‌شیت آماده‌ای؟
بله، من با تمام توانم به میدان می‌آیم و می‌خواهم روند بسته ماندن دروازه پرسپولیس را ادامه بدهم. دو بازی من و دو بازی هم علیرضا بیرانوند دروازه را بسته نگه داشتیم و در ۵ بازی تنها یک گل خوردیم. حالا هم می‌خواهم به این روند ادامه بدهم و کلین‌شیت کنم.
* نساجی تیمی قدرتمند و پرتماشاگر است؛ این موضوع، کار تو و پرسپولیس را سخت نمی‌کند؟
ما عادت به انجام کار‌های سخت داریم. این موضوع می‌تواند برای‌مان جذابیت‌هایی هم به همراه داشته باشد. از هیچ حریفی نمی‌ترسیم و با قدرت به کارمان ادامه خواهیم داد. شخصاً چنین فرصت‌هایی را از دست نمی‌دهم و می‌خواهم یکی از اعضای مؤثر تیم باشم. امیدوارم بازی با برد پرسپولیس به اتمام برسد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین