به گزارش خبرورزشی و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، اسامی داوران هفته دهم لیگ برتر به شرح زیر است:
پنجشنبه ۳ آبان
ذوبآهن اصفهان- پیکان تهران- ساعت: ۱۶:۱۵ ورزشگاه: فولاد شهر فولاد شهر
علی صفایی – علیرضا ایلدروم – محمدرضا مدیرروستا – علی بای
ناظر: حیدر شکور
نساجی مازندران- گسترش فولاد تبریز- ساعت: ۱۶:۳۰ ورزشگاه: شهید وطنی قائمشهر
پیام حیدری – جواد مداح – مهرداد نجفی – امیر عرب براقی
ناظر: حسین عسکری
نفت مسجدسلیمان- پدیده مشهد- ساعت: ۱۷ ورزشگاه: شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان
محمدحسین زاهدی فرد – فرهاد مروجی – براتعلی مولوی – روح اله شریفی
ناظر: ایرج نظری
جمعه ۴ آبان
تراکتورسازی تبریز- سپیدرودرشت- ساعت: ۱۶ ورزشگاه: یادگار امام تبریز
رضا عادل – محمدرضا ابوالفضلی – حمیدرضا کنعانی – علی میرغفاری
ناظر: محمود رفیعی
پارس جنوبی جم- صنعت نفت آبادان- ساعت: ۱۶:۴۵ ورزشگاه: تختی جم
بیژن حیدری – حسن انتظاری – مهدی شفیعی – مهدی مرجان زاده
ناظر: مسعود مرادی
فولاد خوزستان- استقلال خوزستان- ساعت: ۱۷ ورزشگاه: غدیر اهواز
جواد محمدی – سعید قاسمی – قهرمان نجفی – یاسر همرنگ
ناظر: حسین نجاتی
استقلال تهران- فولاد مبارکه سپاهان- ساعت: ۱۶:۴۵ ورزشگاه: آزادی تهران
رضا کرمانشاهی – سجاد طوری – یعقوب سخندان – رضا مهدوی
ناظر: حاتم بک پور
شنبه ۵ آبان ماه
سایپا تهران- پرسپولیس تهران- ساعت: ۱۶:۴۵ ورزشگاه: تختی تهران
حسین زرگر – رضا سخندان – محمد عطایی – سعید رحیمی مقدم
ناظر: اسماعیل صفیری
پنجشنبه ۳ آبان
ذوبآهن اصفهان- پیکان تهران- ساعت: ۱۶:۱۵ ورزشگاه: فولاد شهر فولاد شهر
علی صفایی – علیرضا ایلدروم – محمدرضا مدیرروستا – علی بای
ناظر: حیدر شکور
نساجی مازندران- گسترش فولاد تبریز- ساعت: ۱۶:۳۰ ورزشگاه: شهید وطنی قائمشهر
پیام حیدری – جواد مداح – مهرداد نجفی – امیر عرب براقی
ناظر: حسین عسکری
نفت مسجدسلیمان- پدیده مشهد- ساعت: ۱۷ ورزشگاه: شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان
محمدحسین زاهدی فرد – فرهاد مروجی – براتعلی مولوی – روح اله شریفی
ناظر: ایرج نظری
جمعه ۴ آبان
تراکتورسازی تبریز- سپیدرودرشت- ساعت: ۱۶ ورزشگاه: یادگار امام تبریز
رضا عادل – محمدرضا ابوالفضلی – حمیدرضا کنعانی – علی میرغفاری
ناظر: محمود رفیعی
پارس جنوبی جم- صنعت نفت آبادان- ساعت: ۱۶:۴۵ ورزشگاه: تختی جم
بیژن حیدری – حسن انتظاری – مهدی شفیعی – مهدی مرجان زاده
ناظر: مسعود مرادی
فولاد خوزستان- استقلال خوزستان- ساعت: ۱۷ ورزشگاه: غدیر اهواز
جواد محمدی – سعید قاسمی – قهرمان نجفی – یاسر همرنگ
ناظر: حسین نجاتی
استقلال تهران- فولاد مبارکه سپاهان- ساعت: ۱۶:۴۵ ورزشگاه: آزادی تهران
رضا کرمانشاهی – سجاد طوری – یعقوب سخندان – رضا مهدوی
ناظر: حاتم بک پور
شنبه ۵ آبان ماه
سایپا تهران- پرسپولیس تهران- ساعت: ۱۶:۴۵ ورزشگاه: تختی تهران
حسین زرگر – رضا سخندان – محمد عطایی – سعید رحیمی مقدم
ناظر: اسماعیل صفیری