نظرسنجی

کدام‌یک هیجان و رضایت بیش‌تری برای شما داشت؟
نظرات: ۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

حمید درخشان به خبرورزشی گفت: من تجربه شخصی ندارم، اما مثل بقیه مربیان، چیز‌هایی شنیده‌ام و می‌دانم اتفاقات بدی در حال وقوع است.

به گزارش خبرورزشی، درگیری‌های پشت پرده بین برخی پیشکسوتان باشگاه با مصاحبه‌های سریالی و تند بهروز رهبری‌فرد، عیان شد. با حمید درخشان کاپیتان تیم پیشکسوتان در این مورد به صحبت پرداختیم. او گفت: «اصلاً دلم نمی‌خواهد وارد مقوله اختلاف بین پیشکسوتان شوم، چون معتقدم این اتفاقات در دل خود، بحث‌های خوبی ندارد. همه پیشکسوتان باشگاه قابل احترام هستند و برای پرسپولیس زحمت کشیده‌اند. اگر قرار است قراردادی بسته شود، باید برای همه یکسان باشد. نباید عدالت را فراموش کنیم. البته کسی که بیشتر بازی کرده، ارج و قرب بیشتری دارد، اما معتقدم بزرگ‌تر‌ها باید وارد عمل شوند و با صحبت‌های‌شان، این بحث‌ها را جمع و جور کنند.»

او در مورد شایعه سرمربیگری‌اش در پیکان، افزود: «بله، این شایعه واقعیت دارد و من هم جزو کاندیدا‌های پیکان هستم. اگر شرایطی فراهم شود، خوشحال می‌شوم بتوانم کمک کنم، چون معتقدم پیکان یکی از بهترین تیم‌های لیگ ایران است، اما دچار اتفاقات عجیب و غریبی شده و شاهد یک‌سری رفت و آمد‌ها بودیم. فکر می‌کنم این تیم با اضافه کردن یکی، دو بازیکن می‌تواند حریف گردن‌کلفتی برای دیگر تیم‌ها باشد.»

درخشان همچنین افزود: «چند باشگاه از لیگ یک نیز با من صحبت کرده بودند، اما خودم قبول نکردم، چون در لیگ یک، شرایط خاصی حاکم است و هر مربی نمی‌تواند آن‌جا کار کند.»

او در نهایت به موضوع پیش‌بینی و اتفاقات حاشیه‌ای آن در فوتبال ایران اشاره کرد و گفت: «این وضعیت در فوتبال ایران فاجعه است. البته من تجربه شخصی ندارم، اما مثل بقیه مربیان، چیز‌هایی شنیده‌ام و می‌دانم اتفاقات بدی در حال وقوع است. متأسفانه آدم خیلی مسائل را به چشم می‌بیند، اما چون سند و مدرکی نیست، نمی‌تواند ثابت کند. امیدوارم مسئولان مربوطه ورود کنند، چون تا جایی که من می‌دانم، وضعیت خیلی بد است.»

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

کدام‌یک هیجان و رضایت بیش‌تری برای شما داشت؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی