برنامه بازی‌های مسابقات جام ملت‌های اروپا ۲۰۲۰ که در ۱۱ شهر مختلف قاره‌سبز از ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ آغاز می‌شود و ۱۶ تیر ۱۴۰۰ به پایان می‌رسد را گروه‌به‌گروه و مرحله‌به‌مرحله مشاهده می‌کنید.

برنامه کامل مسابقات یورو ۲۰۲۰ به وقت ایران/ تاریخ برگزاری نیمه‌نهایی و فینال جام ملت‌ها

برنامه گروه A یورو ۲۰۲۰:

جمعه ۲۱ خرداد ۱۴۰۰
ترکیه ۰ – ۳ ایتالیا (ساعت ۲۳:۳۰ – ورزشگاه المپیکو رم – ایتالیا)

شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰
ولز ۱ – ۱ سوئیس (ساعت ۱۷:۳۰ – ورزشگاه الیمپیا باکو – آذربایجان)

چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰
ترکیه ۰ – ۲ ولز (ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه الیمپیا باکو – آذربایجان)
ایتالیا ۳ – ۰ سوئیس (ساعت ۲۳:۳۰ – ورزشگاه المپیکو رم – ایتالیا)

یک‌شنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰
ایتالیا – ولز (ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه المپیکو رم – ایتالیا)
سوئیس – ترکیه (ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه الیمپیا باکو – آذربایجان)


برنامه گروه B یورو ۲۰۲۰:

شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰
دانمارک ۰ – ۱ فنلاند (ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه پارکن کپنهاگ – دانمارک)
بلژیک ۳ – ۰ روسیه (ساعت ۲۳:۳۰ – ورزشگاه کرستوفسکی سن‌پترزبورگ – روسیه)

چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰
فنلاند ۰ – ۱ روسیه (ساعت ۱۷:۳۰ – ورزشگاه کرستوفسکی سن‌پترزبورگ – روسیه)

پنج‌شنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰
دانمارک ۱ – ۲ بلژیک (ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه پارکن کپنهاگ – دانمارک)

دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰
فنلاند – بلژیک (ساعت ۲۳:۳۰ – ورزشگاه کرستوفسکی سن‌پترزبورگ – روسیه)
روسیه – دانمارک (ساعت ۲۳:۳۰ – ورزشگاه پارکن کپنهاگ – دانمارک)


برنامه گروه C یورو ۲۰۲۰:

یک‌شنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰
اتریش ۳ – ۱ مقدونیه‌شمالی (ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه ملی بخارست – رومانی)
هلند ۳ – ۲ اوکراین (ساعت ۲۳:۳۰ – ورزشگاه یوهان کرویف آمستردام – هلند)

پنج‌شنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰
اوکراین ۲ – ۱ مقدونیه‌شمالی (ساعت ۱۷:۳۰ – ورزشگاه ملی بخارست – رومانی)
هلند ۲ – ۰ اتریش (ساعت ۲۳:۳۰ – ورزشگاه یوهان کرویف آمستردام – هلند)

دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰
اوکراین – اتریش (ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه ملی بخارست – رومانی)
مقدونیه‌شمالی – هلند (ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه یوهان کرویف آمستردام – هلند)


برنامه گروه D یورو ۲۰۲۰:

یک‌شنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰
انگلیس ۱ – ۰ کرواسی (ساعت ۱۷:۳۰ – ورزشگاه ومبلی لندن – انگلیس)

دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰
اسکاتلند ۰ – ۲ جمهوری‌چک (ساعت ۱۷:۳۰ – ورزشگاه همپدن پارک گلاسکو – اسکاتلند)

جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰
کرواسی – جمهوری‌چک (ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه همپدن پارک گلاسکو – اسکاتلند)
انگلیس – اسکاتلند (ساعت ۲۳:۳۰ – ورزشگاه ومبلی لندن – انگلیس)

سه‌شنبه ۱ تیر ۱۴۰۰
جمهوری‌چک – انگلیس (ساعت ۲۳:۳۰ – ورزشگاه ومبلی لندن – انگلیس)
کرواسی – اسکاتلند (ساعت ۲۳:۳۰ – ورزشگاه همپدن پارک گلاسکو – اسکاتلند)


برنامه گروه E یورو ۲۰۲۰:

دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰
لهستان ۱ – ۲ اسلواکی (ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه کرستوفسکی سن‌پترزبورگ – روسیه)
اسپانیا ۰ – ۰ سوئد (ساعت ۲۳:۳۰ – ورزشگاه لاکارتوخا سویا – اسپانیا)

جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰
سوئد – اسلواکی (ساعت ۱۷:۳۰ – ورزشگاه کرستوفسکی سن‌پترزبورگ – روسیه)

شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰
اسپانیا – لهستان (ساعت ۲۳:۳۰ – ورزشگاه لاکارتوخا سویا – اسپانیا)

چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰
سوئد – لهستان (ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه کرستوفسکی سن‌پترزبورگ – روسیه)
اسلواکی – اسپانیا (ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه لاکارتوخا سویا – اسپانیا)


برنامه گروه F یورو ۲۰۲۰:

سه‌شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰
مجارستان ۰ – ۳ پرتغال (ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه پوشکاش‌آرنا بوداپست – مجارستان)
فرانسه ۱ – ۰ آلمان (ساعت ۲۳:۳۰ – ورزشگاه آلیانتس‌آرنا مونیخ – آلمان)

شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰
مجارستان – فرانسه (ساعت ۱۷:۳۰ – ورزشگاه پوشکاش‌آرنا بوداپست – مجارستان)
پرتغال – آلمان (ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه آلیانتس‌آرنا مونیخ – آلمان)

چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰
آلمان – مجارستان (ساعت ۲۳:۳۰ – ورزشگاه آلیانتس‌آرنا مونیخ – آلمان)
پرتغال – فرانسه (ساعت ۲۳:۳۰ – ورزشگاه پوشکاش‌آرنا بوداپست – مجارستان)


برنامه مرحله یک‌هشتم نهایی یورو ۲۰۲۰:

شنبه ۵ تیر ۱۴۰۰
بازی شماره ۱: تیم دوم گروه A – تیم دوم گروه B (ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه یوهان کرویف آرنا – هلند)
بازی شماره ۲: تیم اول گروه A – تیم دوم گروه C (ساعت ۲۳:۳۰ – ورزشگاه ومبلی لندن – انگلیس)

یک‌شنبه ۶ تیر ۱۴۰۰
بازی شماره ۳: تیم اول گروه C – تیم سوم گروه D/ E/ F (ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه پوشکاش‌آرنا بوداپست – مجارستان)
بازی شماره ۴: تیم اول گروه B – تیم سوم گروه A/ D/ E (ساعت ۲۳:۳۰ – ورزشگاه لاکارتوخا سویا – اسپانیا)

دوشنبه ۷ تیر ۱۴۰۰
بازی شماره ۵: تیم دوم گروه D – تیم دوم گروه E (ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه پارکن کپنهاگ – دانمارک)
بازی شماره ۶: تیم اول گروه F – تیم سوم گروه A/ B/ C (ساعت ۲۳:۳۰ – ورزشگاه ملی بخارست – رومانی)

سه‌شنبه ۸ تیر ۱۴۰۰
بازی شماره ۷: تیم اول گروه D – تیم دوم گروه F (ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه ومبلی لندن – انگلیس)
بازی شماره ۸: تیم اول گروه E – تیم سوم گروه A/ B/ C/ D (ساعت ۲۳:۳۰ – ورزشگاه همپدن پارک گلاسکو – اسکاتلند)


برنامه مرحله یک‌چهارم نهایی یورو ۲۰۲۰:

جمعه ۱۱ تیر ۱۴۰۰
بازی شماره ۱: برنده بازی شماره ۶ یک‌هشتم نهایی – برنده بازی شماره ۵ یک‌هشتم نهایی (ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه کرستوفسکی سن‌پترزبورگ – روسیه)
بازی شماره ۲: برنده بازی شماره ۴ یک‌هشتم نهایی – برنده بازی شماره ۲ یک‌هشتم نهایی (ساعت ۲۳:۳۰ – ورزشگاه آلیانتس‌آرنا مونیخ – آلمان)

شنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۰
بازی شماره ۳: برنده بازی شماره ۳ یک‌هشتم نهایی – برنده بازی شماره ۱ یک‌هشتم نهایی (ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه الیمپیا باکو – آذربایجان)
بازی شماره ۴: برنده بازی شماره ۸ یک‌هشتم نهایی – برنده بازی شماره ۷ یک‌هشتم نهایی (ساعت ۲۳:۳۰ – ورزشگاه المپیکو رم – ایتالیا)


برنامه مرحله نیمه‌نهایی یورو ۲۰۲۰:

سه‌شنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۰
بازی شماره ۱: برنده بازی شماره ۲ یک‌چهارم نهایی – برنده بازی شماره ۱ یک‌چهارم نهایی (ساعت ۲۳:۳۰ – ورزشگاه ومبلی لندن – انگلیس)

چهارشنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۰
بازی شماره ۲: برنده بازی شماره ۴ یک‌چهارم نهایی – برنده بازی شماره ۳ یک‌چهارم نهایی (ساعت ۲۳:۳۰ – ورزشگاه ومبلی لندن – انگلیس)


برنامه فینال یورو ۲۰۲۰:

یک‌شنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰
برنده بازی شماره ۱ نیمه‌نهایی – برنده بازی شماره ۲ نیمه‌نهایی (ساعت ۲۳:۳۰ – ورزشگاه ومبلی لندن – انگلیس)

برنامه کامل مسابقات یورو 2020 (کیفیت بالا)


بررسی گروه‌های یورو ۲۰۲۰:

برچسب‌ها

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 3
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • میهمان IR ۱۷:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۷
    2 0
    مرسی از شما. برنامه المپیک کی معلوم میشه؟ برنامه مسابقات اگر عکس باشه بهتره. توی گوشی ذخیره میشه آسون
  • کامی IR ۱۸:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۰
    4 4
    به امیده قهرمانیه ژرمنها
  • حمید IR ۱۹:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۱
    1 9
    به امید قهرمانی تورکیه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =
Topic[id:77, title:جام ملت‌های اروپا] - __ [] __

یورو ۲۰۲۰

Topic[id:77, title:جام ملت‌های اروپا] - __ [] __
Topic[id:77, title:جام ملت‌های اروپا] - __ [] __
Topic[id:77, title:جام ملت‌های اروپا] - __ [] __
Topic[id:77, title:جام ملت‌های اروپا] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:77, title:جام ملت‌های اروپا] - __ [] __
Topic[id:77, title:جام ملت‌های اروپا] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:77, title:جام ملت‌های اروپا] - __ [] __
Topic[id:77, title:جام ملت‌های اروپا] - __ [] __

پربازدیدترین