نظرسنجی

پیش‌بینی شما از نتیجه دربی فینال جام حذفی؟
استقلال با من مذاکره کرد/ نمی‌گویم چه کسانی از استقلال با من صحبت کردند
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

امید سینگ وینگر تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت در جمع شاگردان خطیبی مانده است تا دین خود را به این تیم ادا کند.

امید سینگ درباره تمدید قراردادش با آلومینیوم اراک گفت: من در فصل نقل‌ و انتقالات چند پیشنهاد خوب داشتم، ولی به خاطر برخی اتفاقات و چالش‌هایی که در ذهنم ایجاد شده بود، در نهایت ترجیح دادم بمانم. من همه چیز را بررسی کردم و فکر می‌کنم ماندن در آلومینیوم بهترین تصمیم بود. در نهایت قراردادم را تمدید کردم تا دینم را به آلومینیوم و مردم اراک ادا کنم.

وی در مورد بحث حضورش در استقلال و اینکه این باشگاه مدتی پیش از این خبر را تکذیب کرد، گفت: واقعیت این است که باشگاه استقلال از نیم‌فصل لیگ سال قبل با من صحبت و مذاکره کرد و نمی‌دانم چه اتفاقاتی رخ داد که آنها تغییر رویه دادند. البته همه می‌دانند که استقلال با مشکلات مدیریتی مواجه بود و در مورد جذب بازیکنان هم مسائل زیادی در این مدت مطرح شد. من نمی‌خواهم بگویم چه کسانی با من صحبت کردند و حالا دیگر لازم نیست که اسم ببرم، ولی با صراحت می‌گویم که استقلالی‌ها از نیم‌فصل با من صحبت کردند.

وینگر تیم فوتبال آلومینیوم اراک خاطرنشان کرد: من برای استقلال و همچنین فرهاد مجیدی که یک مربی دوست‌داشتنی است آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم آنها در فصل آینده نتایج خوبی بگیرند. تمام تمرکز من روی موفقیت آلومینیوم اراک است و امیدوارم فصل خوبی با این تیم در پیش داشته باشم.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

پیش‌بینی شما از نتیجه دربی فینال جام حذفی؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

بازرگانی