نظرسنجی

بهترین تیم هفته دوازدهم؟
نظرات: ۴
اتهام جنجالی سپاهان به دبیرکل فدراسیون فوتبال/ ممبینی بیشتر نگران تماشای بازی با فرزندان خود بود!
منبع: مهر
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

باشگاه سپاهان اصفهان نسبت به صحبت‌های دبیرکل فدراسیون واکنش نشان داد.

صادق میرصالحیان در خصوص اظهارات هدایت ممبینی دبیر کل فدراسیون فوتبال در مورد دیدار سپاهان و الاتحاد اظهار کرد: بعد از گذشت ۲۴ ساعت از لغو بازی انتظار بود فدراسیون فوتبال ایران نیز مثل فدراسیون فوتبال عربستان براساس وظیفه ذاتی خود از سپاهان حمایت کند؛ اما به جای آن دبیرکل فدراسیون لطف کردند و یک مصاحبه مبهم و چندپهلو انجام دادند!

وی افزود: مسئله اصلی این بوده که ورزشگاهی که مورد تأیید AFC قرار گرفته و در جلسه هماهنگی بازی، مجوز برگزاری مسابقه در آن صادر شده، به ناگاه توسط تیم الاتحاد عربستان ترک می‌شود. در بیانیه تیم عربستانی آمده که ناظر به آن‌ها گفته ورزشگاه را ترک کنند در حالیکه ناظر بازی سخن دیگری به نماینده باشگاه سپاهان گفت و دستور لغو بازی از سمت خود را رد کرد. او بیان داشت AFC به او دستور لغو بازی را داده‌ است.

مدیر روابط عمومی باشگاه سپاهان تصریح کرد: انتظار بود این موضوع توسط دبیرکل فدراسیون فوتبال مطرح شود، تا تصور آحاد جامعه نسبت به فدراسیون یک نهاد مقتدر و حمایتگر باشد. البته ایشان در جریان واقعه نیز نقش منفعلی داشت و بیشتر نگران تماشای بازی با فرزندان خود بود. باشگاه سپاهان ضمن محکوم نمودن اظهارنظرهای خلاف واقع دبیرکل فدراسیون فوتبال که به گواه فوتبال دوستان چندپهلو و برای حفظ صندلی در AFC بوده‌است، صراحتا اعلام می‌نماید که هیچ‌گونه مسئله امنیتی در خصوص ورزشگاه نقش‌جهان مطرح نبوده و مسائل همان بوده در قبل بیان شده‌است.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظرات

 • منتشرشده: ۳
 • در صف بررسی: ۰
 • غیرقابل‌انتشار: ۱
 • تماشاچی US ۰۱:۰۴ - ۱۴۰۲/۰۷/۱۲
  مضحکه ی جهانیان شده ایم.
 • کتلت ساکت IR ۰۶:۵۲ - ۱۴۰۲/۰۷/۱۲
  شکایت کنید!😂😂😂بقول ساکت اتوبوس خوبی بهشون دادیم و تشکر کردند !😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
 • حسن IR ۰۷:۰۹ - ۱۴۰۲/۰۷/۱۲
  یامجسمه سردار یافوتبال،سپاهانیا خودتون میدونین

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

بهترین تیم هفته دوازدهم؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی