نظرسنجی

با توجه به انتشار عکس مشترک جواد نکونام و نماینده مالک باشگاه در رسانه رسمی استقلال، به نظر شما آیا هلدینگ خلیج فارس، جواد نکونام را به عنوان سرمربی استقلال حفظ می‌کند؟
واکنش مجری برنامه عادل فردوسی‌پور به ماجرای جدایی میثاقی/ پیشنهاد صداوسیما را رد کردم چون با یکی دیگر دست دادم
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

مجری و گوینده تلویزیون، در گفتگویی در رابطه با محمد حسین میثاقی و علت همکاری نکردن با سری جدید برنامه فوتبال ۱۲۰ صحبت کرده است.

حمید محمدی، مجری و گوینده تلویزیون، در گفتگویی با تی‌وی پلاس در رابطه با محمد حسین میثاقی و علت همکاری نکردن با سری جدید برنامه فوتبال ۱۲۰ صحبت کرد. محمدی در جواب به این سوال که چه شد که محمدحسین میثاقی به این جایگاه رسید گفت: چند چیز را باید تفکیک کنیم. هرکسی شخصا مسئول تصمیماتی است که میگیرد و مختار است که هر تصمیمی بگیرد. همچنین تبعات مثبت و منفی را باید با تصمیم خودش بپذیرد. من برای هر شخصی این استقلال رای را قائلم که حیطه کاری‌اش را خودش مشخص بکند. من واقعا در یک سال آخر مطلقا در جریان هیچ چیزی نبودم. من داخل منزل خودم اتاقی را درست کردم و متن هایی که باید می‌خواندم را در منزل می‌خواندم و در جریان ریز اتفاقاتی که می افتاد نبودم. من هم مثل خیلی ها خروجی این ماجرا را دیدم. شاید اگر بگویم جمعه صبح فهمیدم، بی‌راه نگفته‌ام!

وی ادامه داد: من در این ماجرا در جایگاه قضاوت نیستم و قضاوت هم نمیکنم، به عنوان مثال یک فردی می‌نشینید و اجرای یک فردی را می‌بیند و می‌گوید که من با این اجرا حال نمیکنم یا بلعکس. آن روی سکه عشق، نفرت است و آدمی که تا دیروز دوستش داشتی را فحش می‌دهی. یک آدمی در خیابان کاری می‌کند، مهم نیست ولی آدمی که خیلی به او نزدیک بودی، وقتی اوضاع برمی‌گردد به نفرت می‌رسد. یک چیزی را هیچوقت فراموش نکنید، ما عادت نکرده‌ایم به آدم‌ها کارنامه بدهیم یا برای ما صفر هستند یا 20 و همان عشق و نفرت است. کسی در دنیا نیست که همه چیز او درجه یک باشد.

محمدی در جواب به این سوال که چرا اجرای سری جدید برنامه فوتبال ۱۲۰ را نپذیرفته است گفت: به هزار و یک دلیل! هم دلایل شخصی داشتم و هم دلایلی که دیگر آن اتفاقات برنامه نود تکرار نشود. در صورتی که این دوتا با همدیگر فرق دارند. ولی بزرگترین دلیلی که داشت این بود که من با فرد دیگری دست داده‌ام! قرار بود با شخص دیگری این برنامه را انجام دهم، بنا به دلایلی عادل و بعد ما تصمیم گرفتیم ادامه ندهیم و بعد هم بازنشسته شد و کار سازمانی را کنار گذاشت.

بیشتر بخوانید: حمید محمدی: فردوسی‌پور اولین کسی بود که با او مشورت کردم/ پیشنهاد وسوسه‌انگیز اجرا داشتم/ عادل یک «ولی» گفت که هزار حرف پشتش بود!

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظرات

 • منتشرشده: ۳
 • در صف بررسی: ۰
 • غیرقابل‌انتشار: ۲
 • کیروشی پور کثیف IR ۰۹:۲۳ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۶
  امثال فردوسی پور و احمدی و میثاقی و تاج فوتبال را زباله دونی تبدیل کردید.
 • شکوری‌مهربان IR ۱۵:۵۳ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۶
  میثاق‌هم‌مثل‌‌ف دوسی‌پورگندزدولی‌آن‌حیله‌گربود، ‌وهزارچهره‌‌و‌سخت‌حریص‌ولی‌میثاقی‌ساده‌.
 • بهراد IR ۰۴:۲۰ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۷
  میثاقی اتفاقا خیلی با سیاست رفتار میکن.و کاری هم به کیفیت فوتبال نداره.و سر همه را میبرد بخاطر پول...ساده نباشید این و احمدی هم مثل مزدک و بقیه...

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

با توجه به انتشار عکس مشترک جواد نکونام و نماینده مالک باشگاه در رسانه رسمی استقلال، به نظر شما آیا هلدینگ خلیج فارس، جواد نکونام را به عنوان سرمربی استقلال حفظ می‌کند؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی