نظرسنجی

واگذاری سرخابی‌ها به مالکین جدیدِ را به نفع کدام‌یک می‌دانید؟
۰
شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۸
۰ |
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

این روزها تمرینات استقلال با وجود تعداد کمی از بازیکنان مصدوم دنبال میشود. از بین این بازیکنان که هر یک در این مدت زیر نظر کادر پزشکی مشغول انجام تمرینات توانبخشی برای بازگشت به میادین و تمرینات بودند، هنوز تعدادی باید برنامه‌های خود را طبق برنامه پیگیری کنند.

زوم كادر پزشكی استقلال روی بختيار

به گزارش روزنامه خبرورزشی جابر انصار ی یکی از این نفرات بود که در تمرینات روزهای پایانی هفته گذشته از ناحیه عضله پشت پا دچار گرفتگی شد و به این دلیل کادر پزشکی برایش چند جلسه تمرین فیزیوتراپی تجویز کرد تا گرفتگیاش برطرف شود. او در این مدت به استخر هم میرفت تا با ماساژ و قدم زدن در آب گرم بهبودیاش را به دست بیاورد. جابر دیروز هم با لباس شخصی در محل تمرین تیمش حضور یافت و به خودش فشار نیاورد.

* محسن کریمی ، هافبک بازیساز استقلال هم در این مدت پس از آنکه جمعه دو هفته پیش به تمرینات برگشت، از چهارشنبه هفته گذشته رسماً با تیم تمریناتش را از سر گرفت. البته او در آن مدت هم با تیم تمرین داشت ولی در انجام کارهای سرعتی با احتیاط عمل میکرد. دکتر تیم گفت وقتی بازیکنی آماده نباشد، به هیچ عنوان اجازه تمرین به او داده نمیشود. یعنی کریمی دیگر مشکل خاصی ندارد.

* یکی دیگر از بازیکنانی که گفته میشد در این چند روز دچار آسیبدیدگی شده، بختیار رحمانی بود. ظاهراً هافبک استقلال از ناحیه لگن دچار مشکل بود. به گفته کادر پزشکی استقلال به دلیل ضربدیدگی نسبتاً شدیدی که در حین بازی درونتیمی برایش رخ داده بود، کمی از این نظر دچار مشکل شد. قرار است امروز هم کادر پزشکی تیم استقلال از این بازیکن تستهایی بگیرد تا در صورت نیاز خیلی دقیق به این موضوع رسیدگی شود.

* سایر بازیکنان استقلال فعلاً مشکل خاصی ندارند و در خدمت تیم هستند. میلاد زکیپور هم به خواست خودش و با هماهنگی کادر فنی برای برطرف کردن گرفتگی جزئی عضلهاش به فیزیوتراپی رفته بود و احتمال دارد باز هم برای گرفتن ماساژ این کار را در روزهای آتی تکرار کند. 

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

واگذاری سرخابی‌ها به مالکین جدیدِ را به نفع کدام‌یک می‌دانید؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی