نظرات: ۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

با وجود تمام وعده وعیدهایی که مسئولان در ارتباط با تکمیل فاز دوم ورزشگاه نقش جهان تا پایان تابستان دادند هنوز تکلیف چادرهای سقف این مجموعه مشخص نیست.

نقش جهان سقف دار می شود؟!

به گزارش خبرورزشی، در حالی انتظار دو دهه ای فوتبالدوستان اصفهانی با افتتاح نقش جهان به سر رسید که هنوز پروسه تکمیل سقف این ورزشگاه زیبا و مدرن به نتیجه نرسیده است. اتفاقی که انتظار می رفت با وعده وعیدهای داده شده تا اتمام فصل تابستان انجام شود اما صورت نگرفت تا انتقادات به اوج خود برسد.
در واکنش به این انتقادات معاون شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی مدعی شد چادر ورزشگاه نقش جهان در حال دوخت است و تا 8 ماه دیگر ورزشگاه نقش جهان تکمیل خواهد شد.عباسی در همین ارتباط گفت:« محدودیت هایی در بحث بودجه و شرایط مالی داریم و اوضاع زیاد مساعد نیست. ما باید بحث اقتصاد مقاومتی را همان طور که رهبرمعظم انقلاب گفته اند در پروژه های عمرانی داشته باشیم و وقتی نیازهای واجب تری داریم باید حداقل ها را انجام دهیم تا مجموعه های ورزشی به مرحله ی بهره برداری برسند»
او ادامه داد:« در مورد نقش جهان همین طور عمل کردیم و ورزشگاه را به جایی رساندیم که قابلیت بهره برداری داشته باشد. بعضی نواقص مثل سایبان برای تماشاگران در دست اقدام و 20 هزار متر پارچه هم وارد شده و عملیات دوخت چادر هم در حال انجام است از همین رو بدون عجله و با حوصله پیگیر تکمیل ورزشگاه هستیم».

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی